Philips Sonicare HX9042/17 Premium Plaque Defense náhradní hlavice (2ks)

Náhradní hlavice PHILIPS SONICARE HX9042/17 jsou určeny pro rukojeti zubních kartáčků Philips Sonicare. V balení se nacházejí 2 hlavice Premium Plaque Defense. Jsou určeny pro dokonalé čištění a bělejší zuby. Nástavec se přizpůsobuje konturám vašich zubů a dásní a poskytuje 4násobně vyšší kontaktní plochu než běžný nástavec. Modré vlákna na hlavici se postupně odbarvují, čímž upozorní na nutnost výměny. Zobrazit celý popis

  • Sleva

Popis produktu

Náhradní hlavice Philips Sonicare HX9042/17

  • Až 10× účinnější odstranění zubního plaku pro jedinečné výsledky
  • 2 ks v balení
  • Standardní velikost
  • Nasazovací
  • Párování režimů BrushSync

 

 

Až 10x lepší odstranění plaku 

Díky flexibilnímu designu odstraňuje až 10x více plaku i v obtížně dostupných místech, čímž je dosaženo skutečně intenzivního čištění podél linie dásní a mezi zuby. 

 

 

Pro hloubkové čištění bez námahy

S naší adaptibilní technologií je každé čištění přizpůsobeno právě vám. Díky měkkým a flexibilním gumovým stranám se hlavice Premium Plaque Defense přizpůsobí jedinečným liniím vašich zubů a dásní, absorbuje přílišný tlak při čištění a umožňuje tak naplno využít sonickou technologii. Vlákna se přizpůsobí tvaru dásní a zubů a zajistí tak až 4x větší kontakt s povrchem** než běžná kartáčková hlavice pro hloubkové čištění na těžko přístupných místech.

 

 

Automatický výběr optimálního režimu 

S naším párováním režimů BrushSync™ dosáhnete nejlepší možné čistoty. Kartáčková hlavice Philips Sonicare C3 Premium Plaque Defense je synchronizována s funkcí BrushSync™ kartáčku Philips Sonicare a vybírá optimální režim a intenzitu čištění pro výjimečnou péči. Stačí už jen začít čistit.

 

 

Inovativní sonická čistící síla

Hlavice a tělo kartáčku Sonicare tvoří skvělý tým. Díky sonické technologii dosáhnete bezkonkurenčního čištění. Vysokorychlostní vibrace kartáčku s výkonem až 31 000 stěrů kartáčku za minutu napění zubní pastu na bublinky útočící na plak a vhání je mezi zuby a podél linie dásní, čímž zajistí výjimečné čištění.

 

 

Vždy mějte na paměti, kdy je čas na výměnu 

A vždy dosáhněte efektivního čištění. Po třech měsících používání ztrácí hlavice na účinnosti, ale než k tomu dojde, prostřednictvím funkce BrushSync™ vás na to upozorníme. Váš chytrý kartáček sleduje, jak často a s jakým tlakem si zuby čistíte, a upozorní vás, když je potřeba hlavici vyměnit. Nemáte kartáček Philips Sonicare? Stačí sledovat modrá vlákna. Pokud zbělají, je čas hlavici vyměnit.

 

 

Splňují nároky na péči o ústní dutinu

Všechny hlavice Philips Sonicare jsou bezpečné a šetrné k zubům a dásním. Hlavice jsou důkladně testovány, abyste si při každém čištění mohli užívat výjimečný výkon a výdrž.

 

 

 

Nasazovací design pro jednoduché umístění hlavice

Kartáčková hlavice Premium Plaque Defense dokonale pasuje na jakýkoliv kartáček Philips Sonicare, kromě modelů PowerUp Battery a Essence. Výměna a čištění jsou jednoduché díky snadnému nasazení.

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Philips sonicare

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 4,96 cm
Hmotnosť: 14 g
Výška: 17,6 cm
Hloubka: 2,48 cm

Obsah balení

Obsah balení: 2x Premium Plaque Defense

Ostatní

Kód produktu: HX9042/17

Recenze Philips Sonicare HX9042/17 Premium Plaque Defense náhradní hlavice (2ks)

Hodnocení zákazníků

87 % Ohodnotili 3 zákazníci, kteří si produkt zakoupili.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Jana, 21.10.2020

  • náhradní hlavice C3 - spokojenost -velmi dobře vyčistí zuby

Miroslav, 30.11.2019

Vladimír, 28.12.2018

Příslušenství k Philips Sonicare HX9042/17 Premium Plaque Defense náhradní hlavice (2ks)