Philips Sonicare AirFloss Ultra HX8462/01

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

PHILIPS SONICARE HX8462/01

  • Tenký ergonomický design
  • Se stanicí pro doplňování a nabití
  • 2 trysky
  • 1 cestovní nabíječka
  • Automatické doplňování a nabití

Zdravější dásně

Je klinicky ověřeno, že Philips Sonicare AirFloss Ultra zlepšuje zdraví dásní stejně jako zubní nit. Pomáhá zlepšit zdraví dásní již do dvou týdnů. Odstraní až 99,9% plaku z ošetřovaných míst. Jemným vypláchnutím povlaku, který nebyl odstraněn zubním kartáčkem, pomáhá kartáček Philips Sonicare AirFloss Ultra předcházet vzniku zubního kazu v mezizubních prostorech.

 

Technologie mikrokvapôčok

Klinicky ověřené výsledky jsou možné díky jedinečné technologii, která kombinuje vzduch a ústní nebo čistou vodu na silné a zároveň jemné čištění mezizubních prostor a podél dásní. Nová vysoce výkonná proplachovací tryska AirFloss Ultra zvyšuje výkon naší technologie směsi vzduchu a mikrokvapôčok ještě účinněji a efektivněji než kdykoliv předtím. Mohutné stříkání trysky AirFloss Pro lze nastavit podle vašich představ na jednoduchý, dvojitý nebo trojitý proud při každém stisknutí aktivačního tlačítka.

 

 

Vyčistí jen za 60 sekund

Díky AirFloss Ultra trvá vyčištění celých úst méně než 60 sekund denně. Jednoduše si vyberte frekvenci proudu (jednoduchý, dvojitý nebo trojitý) a stisknutím a podržením aktivačního tlačítka spustíte nepřetržitý automatický proud nebo stisknutím a uvolněním tlačítka spustíte manuální režim proudu. Použití s ​​ústní vodou nabízí zážitek nepřekonatelné svěžesti a výhody antimikrobiálního prostředí. Čištění mezizubních prostor je velmi důležité pro celkovou ústní hygienu. AirFloss představuje snadný způsob hloubkového čištění mezizubních prostor, čímž pomáhá vytvořit si zdravé návyky.

Vždy připraven k použití

Praktická stanice pro doplnění a nabití automaticky naplní Airfloss Ultra za méně než 10 sekund, vydrží až 2 týdny provozu a udržuje přístroj Airfloss Ultra nabitý.

 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Regulace tlaku vody Ano

Další vlastnosti

Značka: Philips sonicare
Regulace tlaku vody: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: šedá
Šířka: 17,7 cm
Hmotnost: 0,922 g
Výška: 18,56 cm
Hloubka: 12,7 cm

Obsah balení

Obsah balení: dok. stanice,2trysky,nab.

Ostatní

Kód produktu: 881846201870

Všechny parametry

Recenze Philips Sonicare AirFloss Ultra HX8462/01

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Philips Sonicare AirFloss Ultra HX8462/01