Philips Sonicare HX8072/11 TonqueCare+ náhradní hlavice (2ks)

399 Kč

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 3,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Náhradní hlavice na čistení jazyka PHILIPS SONICARE HX8072 / 11 s účinností technologie Philips Sonicare. Díky speciálně navrženým štětinám MicroBristles poskytuje kartáček TongueCare + důkladné čištění jazyka a jemně čistí okraje a drážky, aby odstranily nahromaděné bakterie. Jsou kompatibilní se všemi nasazovacími ručkami zubních kartáčků Philips Sonicare. Balení obsahuje 2 nástavce TongueCare + / kartáčky na jazyk. Barva: černá. Doporučená výměna: každé 3 měsíce. Zobrazit celý popis

Popis produktu

  • Náhradní hlavy PHILIPS SONICARE HX8072/11

  • 2 kartáče TongueCare +
  • Systém nasazení
  • Bez obsahu latexu
  • párování štetcomSync
  • Barva černá

Netřeba zapomenout i na čištění jazyka

Kartáček na jazyk TongueCare + má ergonomický tvar, díky kterému to pohodlně zvládnete. S malým a flexibilním nástavcem z každého koutku a z každé spáry. Je jediným čističem jazyka s účinností technologie Philips Sonicare, který při každém pohybu odstraňuje bakterie způsobující nepříjemný zápach z úst. Díky 31 000 vibracím za minutu se naruší nánosy na jazyku, odstraní bakterie způsobující nepříjemný zápach z úst a antibakteriální složky spreje na jazyk Philips Sonicare BreathRx proniknou hlouběji. Budete mít pocit čistšího jazyka a dlouhotrvající svěží dech.

Hloubkové čištění = 240 štětinek MicroBristles

Kartáček na jazyk TongueCare + s 240 gumovými štětinkami MicroBristles je speciálně určena k čištění porézního povrchu jazyka. Flexibilní štětinky MicroBristles popisují tvar jazyka a jemně čistí jeho okraje a drážky, aby odstranily nahromaděné bakterie a zajistili hlubší proniknutí antibakteriálního spreje Philips Sonicare BreathRx. Kompaktní tvar umožňuje pohodlně vyčistit celý jazyk.

 

Jednoduchá výměna

Kartáček na jazyk TongueCare + rychle promění vaši zubní kartáček Philips Sonicare na výkonný sonický čistič jazyka. Každou kartáček na jazyk lze nasadit na ručku zubního kartáčku Sonicare, podobně jako běžný kartáčový nástavec. Tyto inovativní kartáčky na jazyk jsou kompatibilní se všemi nasazovacími ručkami zubních kartáčků Philips Sonicare a jednoduše se používají, vyměňují a čistí, takže zařadit čištění jazyka do každodenní péče o ústní dutinu již nemůže být jednodušší. 

 

 

Automaticky spárování s ručkou zubního kartáčku

Naše inteligentní kartáček na jazyk TongueCare + obsahuje mikročip, který komunikuje s rukojetí zubního kartáčku. Když ji nasadíte, madlo kartáček automaticky rozpozná a vybere příslušný režim a úroveň intenzity na zajištění optimálního vyčištění jazyka. Vy musíte už jen stisknout vypínač.

Kompatibilita

Náhradní hlavice jsou kompatibilní s modely:

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Philips sonicare

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 4,8 cm
Hmotnost: 11 g
Výška: 17,6 cm
Hloubka: 1,6 cm

Obsah balení

Obsah balení: 2 kefky TongueCare +

Ostatní

Kód produktu: HX8072/11

Recenze Philips Sonicare HX8072/11 TonqueCare+ náhradní hlavice (2ks)

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Philips Sonicare HX8072/11 TonqueCare+ náhradní hlavice (2ks)