Philips Sonicare For Kids HX6352/42

Zobrazit

  • Doprava zdarma
  • Sleva 26 %

Rychlost zubního kartáčku: 31000 pohyb/min, Smart (ovládání mobilem): Smart ready (předpřipravené),


Cena 1 259 Kč

Sleva 26 % z ceny doporučené výrobcem: 1 699 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 12,59 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Top příslušenství

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Také pro děti může být čištění zubů zábavou, díky sonickému zubnímu kartáčku Philips Sonicare For Kids HX6352/42, který se nejen dokonale postará o jejich zoubky, ale také hravou formou naučí, jak o ně mají děti správně pečovat. Kartáček nabízí 2 režimy: méně intenzivní režim pro mladší děti a více intenzivní pro starší děti. Aplikace Philips Sonicare For Kids motivuje děti k delšímu a správnému čištění zoubků, díky čemuž si už v dětství vytvoří správné návyky. Jedinečný a dynamický pohyb elektrického zubního kartáčku Philips Sonicare jemně a efektivně čistí prostory mezi zuby a podél dásní. Ergonomický design kartáčku je navržen tak, aby si děti mohly čistit zuby samostatně nebo v případě potřeby s pomocí rodičů.

Philips Sonicare For Kids HX6352/42

  • Vzrušující začátek zdravých návyků na celý život
  • Vestavěná technologie Bluetooth®
  • Interaktivní aplikace pro výuku čištění zubů
  • 2 kartáčové nástavce
  • 2 režimy čištění

Interaktivní aplikace Philips Sonicare For Kids

Aplikace Philips Sonicare For Kids se synchronizuje se sonickým zubním kartáčkem vašeho dítěte a hravou formou mu pomůže osvojit si správné návyky při péči o ústní dutinu. Učitel ho povzbuzuje k delšímu a důkladnějšímu čištění. Na začátku každého čištění se zobrazují srozumitelné vizuální pokyny se správnými technikami čištění a monitor postupu aplikace zaznamenává celkový průběh čištění. Děti se učí zábavnou formou a rodiče mohou kontrolovat důkladnost čištění v období mezi jednotlivými kontrolami u stomatologa.

Důkladnější čištění zubů

Díky zubnímu kartáčku a aplikaci Philips Sonicare For Kids se děti naučí správný způsob čištění zubů. Pomocí technologie Bluetooth se aplikace synchronizuje se sonickým zubním kartáčkem a zobrazuje správné techniky čištění zubů a sleduje způsob čištění. Děti vidí způsob, jakým si mají čistit zuby, a po správném vyčištění dostanou vzrušující odměny. 98 % rodičů zúčastněných v průzkumu tvrdí, že při používání této naučné a efektivní aplikace si jejich děti dokážou čistit zuby déle a důkladněji. Zubní kartáček poskytuje zábavný způsob, který dětem pomáhá osvojit si správné návyky při péči o ústní dutinu, které si zapamatují na celý život.

Odměny za důkladné čištění

Zubní kartáček a aplikace Philips Sonicare For Kids posouvá čištění zubů na zcela novou a zábavnou úroveň. Hlavní postavou aplikace je rozkošná postavička Sparkly, který si rád udržuje své zoubky čisté. Děti se starají o Sparklyho a učitel je povzbuzuje k delšímu a důkladnějšímu čištění. Po každém správném čištění je Sparkly šťastnější a za každé správné čištění dostanou děti odměnu. Děti mohou odemknout příslušenství a přizpůsobit si Sparklyho vzhled nebo mohou pro Sparklyho, který se rád stravuje zdravě, vyhrát jídlo. Odměny mohou vybrat a vložit do aplikace i samotní rodiče.

Vytvoření zdravých návyků na celý život

Aby si děti osvojily správné návyky čištění zubů, elektrický kartáček Philips Sonicare For Kids s podporou technologie Bluetooth se připojí k aplikaci a pomáhá dětem postupně prodlužovat čas čištění. Cílem je prodloužit čas na stomatology doporučené 2 minuty. Během používání aplikace musí děti napodobovat učitele z aplikace, který si důkladně čistí všechny části ústní dutiny. Učitel čištění povzbuzuje dítě, aby si jednotlivé části ústní dutiny čistilo co nejdéle. Když děti prodlouží svůj čas čištění, získají od Sparklyho, který se velmi těší z dobře vyčištěných zubů, odměnu. Je to zábavný způsob osvojení si správných návyků čištění na celý život.

Monitorujte čas čištění

Díky zubnímu kartáčku Philips Sonicare For Kids s podporou technologie Bluetooth zaznamenává časovač aplikace Quadpacer čištění v reálném čase. Rozpozná začátek, přerušení a ukončení čištění. A díky integrované paměti a označení času na rukojeti zubního kartáčku si můžete uložit informace o 20 čištěních bez použití aplikace. Při dalším použití aplikace a rukojeti se informace o těchto čištěních synchronizuje do kalendáře aplikace. Potom si děti mohou vyzvednout ceny za správné čištění a prohlédnout si své pokroky.

Dynamické čištění vhání tekutinu mezi zuby

Zatímco se děti učí čistit zuby, sonická technologie se postará o zbytek. Jedinečný a dynamický pohyb elektrického zubního kartáčku Philips Sonicare jemně a efektivně čistí prostory mezi zuby a podél dásní. Díky výkonu více než 500 pohybů za sekundu pomáhá sonická technologie čištění kompenzovat rozvíjející se techniky, dokud se děti postupně nezlepší. Díky této technologii je zubní kartáček Philips Sonicare for Kids až o 75 % účinnější než ruční zubní kartáčky. Výsledkem jsou úspěšnější prohlídky u stomatologa.

Vyměnitelné nálepky pro přizpůsobení kartáčku

Zábavné nálepky na rukojeť umožňují dětem přizpůsobit si vzhled zubního kartáčku. Díky 8 vyměnitelným nálepkám, které se dodávají spolu s každým sonickým zubním kartáčkem, mohou děti kdykoliv změnit vzhled svého kartáčku. V kombinaci s možností přizpůsobení vzhledu postavičky v aplikaci představuje zubní kartáček Philips Sonicare For Kids efektivní a zábavný způsob péče o ústní dutinu.

2 režimy

Výkonný zubní kartáček má dva režimy výkonu vhodného pro děti, čímž zajistí důkladné vyčištění v různém věku - méně intenzivní režim pro mladší děti a více intenzivní pro starší děti.

Design s různým uchopením pro rodiče i děti

Ergonomický design umožňuje dětem čištění samostatně nebo s pomocí rodičů. Každý zubní kartáček Philips Sonicare For Kids je vybaven rukojetí s chytrým designem, který umožňuje, aby v případě potřeby pomáhali dětem při čištění rodiče. Pevné uchopení zajišťuje malým ručkám snadnou manipulaci se zubním kartáčkem a umožňuje samostatné čištění zubů, přičemž rozměrný design poskytuje dostatek prostoru, aby v případě potřeby pomohli dětem rodiče. Pevná rukojeť umožňuje dětem uskladňovat zubní kartáček ve vzpřímené poloze nebo aplikovat zubní pastu, dokud kartáček leží.

Pogumovaný kartáčový nástavec

Pogumovaný kartáčový nástavec elektrického zubního kartáčku je navržen tak, aby chránil rostoucí zoubky.

Preferované samotnými zubaři

91 % zubařů si pro vlastní děti vybírá právě zubní kartáček Philips Sonicare For Kids *

* průzkum mezi americkými profesionály v zubním lékařství s dětmi ve věku 4-10 let

2 velikosti hlavy kartáčku

Tento elektrický zubní kartáček Philips Sonicare nabízí 2 velikosti kartáčkových hlavic, které jsou speciálně navrženy pro šetrné čištění a ochranu zubů v klíčových fázích vývoje.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Rychlost zubního kartáčku 31000 pohyb/min
Smart (ovládání mobilem) Smart ready (předpřipravené)

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Philips Sonicare For Kids HX6352/42

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Matrin

10. 1. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno