Philips Sonicare For Kids HX6322/04


Zubní kartáček, Typ zubního kartáčku: Sonická, Smart ovládání mobilem, Rychlost zubního kartáčku: 62000 pohyb/min., Nastavitelná rychlost, Režim zubního kartáčku: Nastavení intenzity, Určení zubního kartáčku: Pro děti, Časovač, Počet programů: 2, Hmotnost: 0,378 g. Více info


Cena 1 399 Kč

Sleva 2 % z předcházející ceny: 1 429 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 14 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,6 / 5

14×

87.7% Kvalita
Výborná

87.7% Hodnota za peníze
Výborná

14 nákup

Zobrazit 14 recenzí

Popis produktu

Elektrický zubní kartáček pro děti Philips Sonicare HX6322/04 je praktickým pomocníkem při denní hygieně ústní dutiny. K dispozici jsou dva režimy čištění. Kartáček je speciálně navržen tak, aby vyhovoval dětskému chrupu. Spolehlivě a důkladně vyčistí i zadní zoubky, dásně a mezizubní prostory. Tento model odstraňuje až o 75 % více zubního plaku než běžné kartáčky. Pogumovaná hlavice a měkká vlákna chrání před poraněním. Časovač KidTimer umožňuje dětem postupně si zvykat na optimální délku čištění 2 minut.

Udělejte z čištění zubů zábavu

Philips Sonicare for Kids HX6322/04 - dopřejte svým dětem tu nejšetrnější péči o jejich citlivé zoubky a pomozte jim vytvořit si zdravé návyky na celý život. Dětský zubní kartáček Sonicare for Kids umožňuje propojení s chytrou mobilní aplikací, ve které je čištěním zubů provází roztomilá postavička a ve které po správném vyčištění zoubků získají senzační virtuální odměny. To je motivuje k pravidelnému čištění a ke správné čisticí technice. Díky speciální sonické technologii, která kombinuje stíravé a pulzující pohyby, přístroj v porovnání s manuálním kartáčkem odstraní o 75 % více zubního plaku. Součástí balení jsou dvě kartáčkové hlavice, jedna ve standardní velikosti a jedna minihlavice. Na výběr jsou také dva speciální dětské režimy s nižší a vyšší intenzitou čištění. Přístroj je vybaven časovačem, který zjednodušují používání a pomáhá dětem zvyknout si na doporučovanou 2minutovou dobu čištění. K zubnímu kartáčku patří i veselé samolepky, kterými si děti mohou vyzdobit kartáček podle vlastní fantazie.

  • Interaktivní aplikace motivuje děti k lepšímu a delšímu čištění
  • Odstraňuje až o 75 % více plaku než manuální dětské kartáčky
  • Ergonomická rukojeť zjednodušuje manipulaci s kartáčkem dětem i rodičům

Interaktivní mobilní aplikace pro motivaci dětí

Sonický elektrický kartáček Sonicare for Kids umožňuje propojení s interaktivní mobilní aplikací, díky které se z každodenního čištění zubů stane báječná hra. Každé čištění zoubků začne srozumitelnými pokyny pro tu nejlepší čisticí techniku a pokračuje tipy, díky kterým si dítě osvojuje zdravé návyky.

Senzační odměny za úspěšné čištění

Aplikací Sonicare for Kids děti provází roztomilá postavička jménem Sparkly. Ten dává dětem pokyny pro perfektní čištění zubů, a pokud je děti splní, získají virtuální odměny, které mohou vyměnit za doplňky nebo jídlo pro Sparklyho. Péče o zoubky nebyla nikdy zábavnější!

Odstraňuje až o 75 % více plaku než dětské kartáčky

Je prokázáno, že šetrná péče sonického zubního kartáčku Sonicare for Kids v porovnání s tradičním čištěním manuálním kartáčkem pomáhá odstranit o 75 % více zubního plaku.

Ergonomická rukojeť pro snadnou manipulaci

Tělo sonického zubního kartáčku Sonicare for Kids přesně padne do dětské ručky a stejně dobře se drží i rodičům. Díky tomu jim můžete čištění zoubků snadno vysvětlit a zároveň je vést k samostatnosti.

2 velikosti hlavic

K sonickému zubnímu kartáčku Sonicare for Kids dostanete dvě hlavice, které byly vyrobeny ve spolupráci se zubními lékaři a jsou vhodny pro citlivé dětské zoubky. Jedna hlavice má standardní velikost, druhá kompaktní a menší.

2 dětské režimy čištění

Zvolte takovou intenzitu čištění, jaká je dětem příjemná. Na výběr jsou 2 režimy: s nižší intenzitou pro děti od 3 let a vyšší intenzitou pro děti od 7 let. Díky tomu si na pravidelné čištění zoubků děti lépe zvyknou. O tom, jak má kartáček na zuby správně vypadat, mají nejlepší představu samy děti. Proto je součástí balení Sonicare for Kids sada veselých samolepek, které děti mohou samy dle libosti měnit tak, jak právě chtějí.

Funkce KidTimer a KidPacer

Sonický elektrický zubní kartáček Sonicare for Kids je vybaven speciálními funkcemi, které pomáhají dětem čistit si zoubky po doporučovanou dobu 2 minut. Díky funkci KidTimer je možné čas čištění postupně navyšovat, dokud si na něj děti zcela nezvyknou. Funkce KidPacer pak hlídá, aby děti správně rozložily dobu čištění a věnovaly se každé části úst stejně dlouho.

Balení obsahuje:

1× rukojeť Sonicare for Kids s podporou technologie Bluetooth

1× hlava kartáčku Sonicare for Kids

1× kompaktní hlava kartáčku Sonicare for Kids

1× nabíječka

8× samolepka

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet programů 2
Rychlost zubního kartáčku 62000 pohyb/min
Smart (ovládání mobilem) Ano

Hodnocení

4,6 / 5

14 recenzí Philips Sonicare For Kids HX6322/04

87.7% Kvalita
Výborná

87.7% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Jana

19. 2. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Synovi se libi a cisti si zuby poctive nastavene 2 minuty
  • Nalepka moc nedrzi a odlepuje se

Gejza

11. 12. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Dobrá

Hodnota za peníze Dobrá


  • nepřemýšlel jsem o tom
  • nic

nemám co bych dodal


Přemysl

9. 12. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Vnuk si ho hned oblíbil

Návod by měl být také v textové podobě a nejen obrázky. Stačilo by, kdyby byl na stránkách výrobce.


Hana

27. 11. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Dobrá

Hodnota za peníze Výborná


Skvělý