Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9914/57


Zubní kartáček, Typ zubního kartáčku: Sonická, Smart ovládání mobilem: Ano, Rychlost zubního kartáčku: 62000 pohyb/min., Nastavitelná rychlost: Ano, Režim zubního kartáčku: Denní čištění, Bělení, Nastavení intenzity, Péče o dásně, Hloubkové čištění, Určení zubního kartáčku: Dospělý, Tlakový senzor: Ano, Časovač: Ano, Počet programů: 4, Hmotnost: 140 g. Více info


Cena 8 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 90 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Chytrý sonický zubní kartáček Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9914/57 se postará o komplexní péči o váš chrup. Díky technologii ochrany dásní a senzoru tlaku budete vědět, kdy při čištění příliš tlačíte. Elektrický zubní kartáček Philips Sonicare zajišťuje výjimečně kvalitní čištění a bělejší zuby. Spolu s aplikací Philips Sonicare a technologií inteligentních snímačů vám poskytuje přizpůsobené pokyny a zpětnou vazbu. Na plné nabití vydrží kartáček DiamondClean Smart v provozu přibližně 14 dnů.

Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9914/57

 • Bezdrátová technologie Bluetooth®
 • Inteligentní a jednoduché čištění zubů
 • Zabudovaný senzor tlaku
 • Inteligentní rozpoznávání hlavice
 • 4 režimy
 • 3 stupně intenzity
 • Frekvence 62 000 stěrů kartáčku za minutu
 • Provozní čas od plného nabití do vybití 14 dnů
 • Senzor tlaku
 • Štíhlý ergonomický tvar
 • Speciální péče o stoličky
 • Odstraňuje povrchové skvrny

Hloubkové čištění

Díky hlavě kartáčku C3 Premium Plaque Control si můžete být jisti, že dosáhnete nejlepší možnou čistotu. Měkké, flexibilní štětiny jsou navrženy tak, aby se ohýbaly okolo obrysů zubů, což vám poskytne až 4× více kontaktu s povrchem zubů a až 10× větší míru odstranění plaku i z těžko dostupných míst.

Jemné ale výkonné čištění

Silné sonické vibrace přemění vaši zubní pastu na bubliny bojující s povlakem a zaženou je hluboko mezi vaše zuby a podél vašich dásní. Jen v 2 minutách získáte měsíční dávku ručního čištění zubů.

Bez velkého tlaku

Nemusíte si ani všimnout, že při čištění používáte příliš velkou sílu, ale kartáček DiamondClean 9000 si toho určitě všimne. Při použití příliš velkého tlaku začne rukojeť kartáčku jemně pulzovat. Upozorní vás, abyste snížili tlak na zuby a nechali hlavu kartáčku dělat si svou práci. 7 z 10 lidí si díky této funkci zlepšilo techniku čištění zubů.

3 stupně intenzity

Zubní kartáček DiamondClean 9000 disponuje režimy Clean, White+, Gum Health a Deep Clean+, které vyhoví všem vašim potřebám čištění zubů. Režim Clean se hodí na každodenní čištění, White+ odstraňuje skvrny, Gum Health poskytuje jemné, ale efektivní čištění dásní a režim Deep Clean+ vám nabízí osvěžující hloubkové čištění. Tři stupně intenzity vám umožňují vybrat si mezi vyšším nastavením na zvýšení čistoty a nižším pro citlivější ústa.

Technologie BrushSync

Inteligentní kartáčové nástavce zajišťují, že používáte správný režim a intenzitu pro co nejlepší čištění zubů. Technologie BrushSync vašeho kartáčku DiamondClean 9000 automaticky synchronizuje hlavu kartáčku s režimem White+, čímž vám pomůže bělit zuby.

Upozorní na výměnu nástavce

Všechny kartáčové nástavce se časem opotřebovávají, takže musíte dávat pozor a ujistit se, že je vaše čištění zubů stejně efektivní. Technologie BrushSync sleduje, jak dlouho jste používali kartáčový nástavec a jak silný tlak jste při čištění zubů vyvíjeli. Připomínka výměny BrushSync na rukojeti a krátké pípnutí vás upozorní, že je čas ji vyměnit.

Aplikace Sonicare

DiamondClean 9000 vám poskytuje pokyny potřebné pro zlepšení a udržování zdravých návyků při čištění zubů mezi preventivními vyšetřeními u zubaře. Vestavěné inteligentní senzory vás informují, když si čistíte zuby s příliš velkým tlakem. Na propojení vašeho zážitku z čištěním zubů s aplikací Sonicare vás přizpůsobena zpráva o pokroku pomáhá udržet na správné cestě a ukazuje vám, jak jste se v průběhu času zlepšili.

Dlouhá výdrž baterie

Váš DiamondClean 9000 vydrží i při pravidelném používání až dva týdny na jedno nabití.

Obsah balení:

 • 2× tělo DiamondClean 9000
 • 2 kartáčové nástavce C3 Premium Plaque Defense
 • 1× nabíjecí pohár
 • 2× nabíjecí základna

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet programů 4
Rychlost zubního kartáčku 62000 pohyb/min
Smart (ovládání mobilem) Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Philips Sonicare DiamondClean 9000 HX9914/57

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno