Philips SHP9600 černá


TV sluchátka, náhlavní, Barva černá, 3,5 mm, 6,3 mm, Frekvenční rozsah: 12-35000 Hz, Citlivost: 101 dB, 3 m kabel, Impedance: 32 ohm, Odnímatelný kabel. Více info


Cena 2 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 30 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Moderní sluchátka Philips SHP9600 v černém provedení zajistí srozumitelnější a výraznější zvuk filmů a oblíbené hudby bez zpoždění, aniž byste rušili ostatní v místnosti. Ze špičkově naladěných 50mm budičů bude znít křišťálově čistý detailní zvuk s jasnými výškami a výraznými basy. Maximální komfort při nošení zajistí vysoce odolný ocelový hlavový oblouk s dvouvrstvým polštářkem a polstrované prodyšné náušníky. Sluchátka disponují kabelem s pozlaceným adaptérem s konektorem 6,3-3,5 mm.

Promyšlená konstrukce

Perfektně naladěné 50mm budiče zajišťují ostré basy, vyvážené střední frekvence a křišťálové výšky. Budiče jsou navrženy tak, aby vyhovovaly přirozené geometrii uší a aby neunikl žádný detail.

Vynikající pohodlí a trvanlivost

Hlavový oblouk je zpevněn odolnou ocelí, která zajišťuje dostatečné upevnění. Dvouvrstvý polštářek sluchátkového oblouku zvyšuje pohodlí a prodyšné polštářky náušníků jsou ideální při dlouhodobém nošení.

Připojte k jakémukoliv zdroji

Ponořte se do poslechu svých oblíbených alb, ať už na inteligentním zařízení, domácí sestavě, televizoru nebo přenosném počítači. Přibalený kabel se pyšní pozlaceným adaptérem s konektorem 6,3-3,5 mm, abyste mohli využít nejlepší možnost připojení na zařízení pro opravdové audiofily.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný mikrofon Ne
Frekvenční rozsah (Hz) 12-35000 Hz
Citlivosť 101 db
Impedance 32 OHM
Rozhraní 6,3 mm, 3,5 mm
Styl nošení náhlavní
Aktivní tlumení hluku Ne
Odnímateľný kábel Ano
Délka kabelu 3 m

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Philips SHP9600 černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi