Philips SHB2505 černá

    Akce
  • Výprodej - 58 %
  • Doprava zdarma

NFC: Ne, Rozhraní: Bluetooth, Styl nošení: do uší,


Cena 1 086 Kč

Sleva 58 % z původní cena: 2 599 Kč Zobraziť nápovědu

10,86 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Stylová bezdrátová sluchátka do uší Philips SHB2505/10 v černé barvě jsou zcela bez drátů, takže budete cítit svobodu při pohybu či během sportu, bez obětování kvality zvuku. Jsou malá a lehká, ale přesto poskytují čistý a bohatý zvuk díky kvalitním 6 mm akustickým budičům. Komfort zajišťují měkká pogumovaná křídla (bezpečně zapadnou pod záhyb vnějšího ucha a zajistí stabilitu) a vyměnitelné kryty na gumové špičky do ucha. Disponují integrovaným mikrofonem pro snadné handsfree vyřizování telefonátů a k ovládání hovorů či přehrávání slouží multifunkční tlačítko. Na jedno nabití budou hrát 5 hodin a součástí je i dobíjecí pouzdro, které sluchátka ochrání a až 3× dodatečně naplno nabije, protože obsahuje kapacitu až na 15 hodin funkčnosti.

Život plný hudby

Získejte až 20 hodin přehrávání a 20 hodin pro volání. Díky přenosnému nabíjecímu pouzdru vás tato sluchátka nezradí. Po jednom nabití můžete přehrávat hudbu až 5 hodin. Pokud vyrazíte s plně nabitým pouzdrem, získáte 15 hodin navíc při více nabíjeních. Vždy, když je potřeba sluchátka nabít, zaklapněte je zpět do pouzdra. Plné nabití trvá 1,5 hodiny.

Měkká pogumovaná křídla - bezpečná a pohodlná

Díky pohodlnému a lehkému designu si můžete hudbu vychutnat ve skutečném pohodlí. Měkká pogumovaná křídla bezpečně zapadají pod záhyb vnějšího ucha. Vyměnitelné kryty na gumové špičky do ucha zaručují, že sluchátka dokonale zapadnou do ucha a těsně se přisají, takže vám neunikne žádný tón.

6 mm neodymové akustické budiče

6 mm neodymové akustické budiče stojí za skvělým zvukem a údernými basy. Oválná akustická trubice maximalizuje pasivní izolaci hluku. Monochronní režim umožňuje poslouchat hudbu jen jedním uchem vždy, když chcete vnímat i svět kolem vás.

Multifunkční tlačítko

Jednoduše ovládejte hudbu a hovory pomocí multifunkčního tlačítka. Nelíbí se vám aktuální skladba? Dlouhým stiskem ji přeskočte. Chcete odmítnout hovor a dále poslouchat? Postará se o to jednoduché stisknutí tlačítka.

Unikátní vlastnosti

  • Potlačování šumu a ozvěny - vestavěný mikrofon s potlačením šumu a ozvěny zachovává zvuk čistý i během hovoru.

  • Dvojité stisknutí tlačítka vzbudí hlasového asistenta telefonu - požádejte Siri nebo Google, aby zapnul hudbu, zavolal nebo poslal zprávu přátelům, zkontroloval počasí či provedl další úkony.

  • Inteligentní párování - vaše sluchátka jsou připravena k okamžitému párování, jakmile je vytáhnete z pouzdra. Po spárování si sluchátka zapamatují poslední zařízení, se kterým byla spárována.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

NFC Ne
Rozhraní Bluetooth
Styl nošení do uší

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Philips SHB2505 černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno