PHILIPS SCF284 / 03 - parní sterilizátor vystavený kus s plnou zárukou

Parní sterilizátor 3v1 je vhodný pro všechny typy lahví a jeho velikost nastavíte vždy dle potřeby. Parní sterilizace je efektivní a trvá jen 6 minut. Parní sterilizátor PHILIPS SCF 284/03 3v1 AVENT sterilizuje všechny druhy lahví. 6 minutový cyklus s automatickým vypnutím pára zlikviduje 99,9% bakterií. Design výrobku navíc šetří místo v kuchyni. Zobrazit celý popis

  • Výprodej
  • Doprava zdarma

Popis produktu

Přizpůsobitelná velikost

Díky své přizpůsobitelné velikosti je tento sterilizátor Philips AVENT typu 3 v 1 dokonale vhodný pro všechny předměty určené ke sterilizaci a vždy zabere v kuchyni jen minimální prostor. Tři funkce v jednom zařízení umožňují: 1) konfiguraci s malými rozměry na sterilizaci dudlíků, 2) konfiguraci se středními rozměry na sterilizaci odsávaček, talířů, nožíků a vidliček pro batolata, 3) konfiguraci s velkými rozměry na sterilování 6 dětských lahví

Vhodný pro všechny láhve se širokým i úzkým hrdlem

Tento sterilizátor je vhodný pro láhve se širokým i úzkým hrdlem, jakož i pro různé odsávačky a příslušenství. To vám poskytuje možnost výběru lahví a příslušenství, které jsou pro vás a vaše dítě nejvhodnější. Při plné kapacitě pojme tento sterilizátor šest 330 ml / 11 oz lahví Philips AVENT.

6-minutový cyklus s automatickým vypnutím

Vaše láhve a příslušenství se sterilizovány již během 6 minut. Po dokončení sterilizace se zařízení automaticky vypne, takže je mimořádně bezpečné a snižuje spotřebu energie.

Přirozená parní sterilizace zlikviduje 99,9% škodlivých mikrobů

Sterilizace chrání vaše dítě před zvlášť škodlivými bakteriemi, dokud jeho imunitní systém není dostatečně odolný. Sterilizátor Philips AVENT využívá nemocniční metodu sterilizace párou, která je rychlá, jednoduchá a účinná a nepoužívá žádné chemické prostředky. Obsah zůstává sterilní 24 hodin, pokud se neotevře víko.

Připojené soubory

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Philips

Obsah balení

Obsah balení: Parní sterilizátor

Další parametry

Typ zařízení: Elektrické

Ostatní

Kód produktu: SCF284/03

Recenze PHILIPS SCF284 / 03 - parní sterilizátor

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k PHILIPS SCF284 / 03 - parní sterilizátor