Philips SCD721/26 Avent DECT

Dětská chůvička PHILIPS Avent SCD721/26 je nejspolehlivějším spojením s vaším dítětem, které je právě v jiné místnosti. Chůva přináší monitorování bez rušení v podobě křišťálově čistého zvuku. Ať už spí nebo si hraje ve svém pokojíčku, stále ho můžete slyšet díky praktické rodičovské jednotce chůvy, kterou můžete mít stále u sebe a pomocí ní můžete k dítěti promluvit. Chůva má výborný dosah, 50m v interiéru a až 330m v exteriéru. Snímač teploty, uklidňující noční osvětlení, ukolébavky a speciální noční režim pomohou vám a vašemu dítěti vytvořit klidnou atmosféru. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Philips SCD721/26 Avent DECT 

  • Nejspolehlivější spojení s vaším dítětem
  • Chůva, noční světlo a ukolébavka v 1
  • 100% soukromí, bez rušení
  • Křišťálově čistý zvuk
  • Vibrační a noční režim

Rodiče, a zejména maminky by měly nejraději své poklady stále pod dohledem. Je to přirozené, avšak nikoli reálné a proto díky dětské chůvě budete moci své děti slyšet neustále, i když budou v jiné místnosti než vy.

Nulové rušení a 100% soukromí

Technologie DECT poskytuje bezpečné a soukromé připojení, takže máte jistotu, že jste jediný, kdo poslouchá. Zaručuje nulové rušení z jiných vysílacích zařízení, jako jsou další dětské chůvičky, bezdrátové telefony a mobilní telefony.

Úsporný režim Smart ECO

Jedinečný režim Smart ECO automaticky minimalizuje přenos zvuku a prodlužuje výdrž baterie. Čím blíže jste k vašemu dítěti, tím méně energie je potřeba k dokonalému připojení.

Obrovský dosah

Dosah v interiéru je až 50 m a v exteriéru až 330 m.

Vynikající provozní čas

Malá dobíjecí rodičovská jednotka vám poskytne svobodu pohybu bez kabelů až 18 hodin na jedno nabití.

LED kontrolky

Pět kontrolních světel intenzity zvuku indikuje hlasitost zvuků v dětském pokoji i tehdy, když je rodičovská jednotka ztlumena. Díky indikátoru spojení vždy víte, kdy je monitor v rámci rozsahu a připojen. Když se monitor dostane mimo rozsah nebo je slabá baterie, rodičovská jednotka vás vždy upozorní, takže nikdy neztratíte spojení se svým děťátkem.

Noční režim

Přizpůsobte si zvukové nastavení podle vlastních potřeb a získejte upozornění tichou, jemnou vibrací. Jednoduše přepněte do nočního režimu stisknutím tlačítka, čímž ztlumíte světla, displej a zvuk.

Noční světlo a ukolébavky

Nic tak neutiší neklidné dítě, jako něžná ukolébavka a teplá uklidňující záře nočního světla. Přehrajte jednu z pěti relaxačních melodií a zapněte noční světlo z libovolné místnosti v domácnosti. Pomozte svému dítěti za krátký čas v klidu usnout.

Zklidnění hlasem

Někdy vašemu dítěti postačí, když uslyší váš uklidňující hlas. Jediným kliknutím zapnete tuto užitečnou funkci a můžete promluvit k dítěti z libovolného místa ve vaší domácnosti.

Monitorování teploty

Jelikož děti ještě nedokážou regulovat svou tělesnou teplotu tak účinně jako vy, i malá změna klimatu může způsobit, že bude vaše dítě neklidné. Snímač teploty vám umožňuje sledovat klima dětského pokoje a nastavit přizpůsobené upozornění v případě změny teploty.

Křišťálově čistý zvuk

Technologie DECT poskytuje křišťálově čistý zvuk, takže budete dokonale zřetelně slyšet každé zachichotaní, brblání či škytavka.

Pohodlné nabíjení

Pohodlně nabíjejte rodičovskou jednotku v dokovací stanici. Umístěte ji do ložnice na jednoduché nabíjení v noci nebo ji používejte jako stojan během dne.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Maximální dosah 330 m

Další vlastnosti

Značka: Philips
? Smart: Ne
Maximální dosah: 330 m

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 22 cm
Hloubka: 9,4 cm

Obsah balení

Obsah balení: 2 x baterie AA

Energetické údaje

Napájení: 230 V

Baterie

Indikace stavu nabití: Ano

Další parametry

? Smart (ovládání mobilem): Ne

Ostatní

Kód produktu: 8710103849094

Všechny parametry

Recenze Philips SCD721/26 Avent DECT

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Philips SCD721/26 Avent DECT