Philips SC1998/00 Lumea Advanced

IPL epilátor Philips SC1998/00 Lumea Prestige si zamiluje každá moderní žena. S přibalenými nástavci získáte multifunkční zařízení, které můžete používat na obličej i na tělo. Zabudovaný snímač barvy pokožky měří typ pokožky před začátkem každého ošetření, někdy i během něho a v případě potřeby automaticky zastaví aplikaci impulzů. Velký aplikační průzor pro rychlé použití na velkých plochách. Opakovaným používáním získáte krásnou pokožku bez chloupků a jemnou na dotek. Zobrazit celý popis

Vystaveno v 2 prodejnách

 • Doprava zdarma

Další varianty produktu

Popis produktu

 

Philips SC1998/00 Lumea Advanced

 • Pro použití na těle a obličeji
 • Snímač odstínu pokožky
 • Nástavec pro oblast bikin
 • Rychlé použití na velkých plochách

Užívejte si 3 měsíce hedvábně hladkou pokožku bez chloupků

Philips Lumea působí na kořínky chloupků jemnými světelnými záblesky. Tím se postupně snižuje počet chloupků, které vám na těle rostou. Opakované používání zanechá vaši pokožku nádherně hladkou a jemnou.

Bezpečné a efektivní 

PHILIPS SC1998/00 můžete bez problémů použít na odstranění chloupků na obličeji (horní ret, brada a kotlety) a tělesných partií včetně nohou, podpaží, oblasti bikin, břicha a paží. 

Vestavěný snímač odstínu pleti 

Pro větší bezpečnost změří vestavěný snímač odstínu pleti na začátku každého použití a občas i v jeho průběhu odstín ošetřované kůže. Jestliže zjistí, že je na tento produkt příliš tmavý, automaticky zastaví vysílání impulzů. 

Rychlá aplikace 

Rychlá aplikace na velké oblasti – například nohy – díky velkému ústí přístroje. 

Přesný nástavec 

Díky přídavnému vestavěnému filtru světla je možné jej bezpečně použít v oblasti nad horním rtem, na bradě, tvářích a dalších citlivých oblastech. 

Nástavec pro oblast bikin

Nástavec na oblast bikin umožňuje efektivně ošetřit chloupky v oblasti bikin. Chloupky v této oblasti bývají obvykle silnější než chloupky na nohou. 

Aplikace Lumea

Aplikace Lumea je zdarma ke stažení a nabízí jedinečné a přizpůsobené užívání systému IPL – jen pro vás. Je to váš vlastní osobní rádce a zajišťuje, abyste své zařízení Lumea využili co nejvíce, správným způsobem a dosáhli dlouhodobé výsledky. Aplikace vám pomůže vytvořit osobní plán procedur pro každou část těla a přináší tipy a rady pro každé ošetření. Stačí jen aplikaci pravidelně kontrolovat a sledovat upozornění a připomínky. 

Osvědčená bezpečnost a účinnost péče

 • Objektivní studie prokazují omezení růstu chloupků až o 92 % po pouhých třech ošetřeních. První 4 ošetření proveďte jednou za dva týdny. Poté již můžete vidět požadované výsledky. Pro udržení těchto výsledků proveďte ošetření vždy po 4 týdnech. Již po 8 ošetřeních vaše pokožka zůstane hladká až 6 měsíců. 

Přizpůsobeno pro bezpečné a efektivní použití doma

 • Systém Philips Lumea využívá inovativní technologii na bázi světla nazvanou IPL (Intense Pulsed Light), která je odvozena od technologie využívané v profesionálních salonech krásy. Společnost Philips tuto technologii přizpůsobila pro bezpečné a efektivní použití v pohodlí domova. Společnost Philips úzce spolupracovala s předními dermatology a vyvinula přelomový systém odstranění chloupků. Po více než 10 let Philips prováděl rozsáhlý spotřebitelský průzkum za účasti více než 2 000 dobrovolnic.

Vhodné pro širokou škálu typů chloupků i pokožky

 • Systém Philips Lumea je účinný na chloupcích barvy (přirozeně) tmavé blond, hnědé a černé. Stejně jako u jiných ošetření na této bázi NENÍ systém Philips Lumea efektivní u chloupků zrzavých, světle blond nebo bílých/šedivých. Tento výrobek rovněž NENÍ vhodný pro tmavou pokožku.

Příslušenství:

 • Nástavec na tělo (4 cm2) - pro použití pod linií krku
 • Nástavec na obličej (2 cm2) - pro použití pod očima
 • Nástavec na oblast třísel (2 cm2) - speciální ošetření oblasti třísel
 • Hadřík na čištění
 • Pouzdro

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Philips

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 21,28 cm
Hmotnost: 886 g
Výška: 15,2 cm
Hloubka: 9,6 cm

Obsah balení

Obsah balení: Čisticí hadřik

Baterie

Napětí baterie: 240 V

Ostatní

Kód produktu: 8710103882183

Recenze Philips SC1998/00 Lumea Advanced

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Philips SC1998/00 Lumea Advanced