Philips SC1994/00 Lumea Advanced

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 69,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

IPL epilátor Philips SC1994/00 Lumea Advanced je zařízení, které při pravidelném používání zabrání dorůstání chloupků na těle. Lumea Advanced je určena pro použití na rukou, nohou, v podpaží, v oblasti třísel a na břiše. K dispozici má velký aplikační průzor pro rychlé použití na velkých plochách, například na nohách. Integrovaný snímač pokožky pro vyšší bezpečnost. K šetrnému ošetřování je možné si vybírat z 5 nastavení intenzity světelné energie. Samozřejmostí je zabudovaný UV filtr, který chrání pokožku před UV zářením. Zařízení Philips Lumea je klinicky testováno a bezpečně působí na celou řadu různých typů chloupků a pokožky. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Další varianty produktu

Popis produktu

Epilátor Philips SC1994/00 Lumea Advanced

  • Již po 3 ošetřeních o 85% méně chloupků
  • Použití na rukou, nohou, v podpaží, v oblasti třísel a na břiše
  • Zabudovaný UV filtr
  • 5 nastavení intenzity světelné energie
  • Integrovaný bezpečnostní systém
  • Snímač odstínu pokožky
  • Ošetření nohou již za 15 minut

 
Technologie Expert IPL 

IPL je zkratka pro Intense Pulsed Light (Intenzivní pulzní světlo). Epilátor Philips Lumea působí na kořínky chloupků jemnými světelnými záblesky, což zanechává kořínky ve fázi nečinnosti. Tím se postupně snižuje počet chloupků, které vám na těle rostou. Opakované používání zanechá vaši pokožku nádherně hladkou a jemnou na dotek. Celý proces je bezpečný a šetrný, a to i v citlivých oblastech. Zařízení Philips Lumea je klinicky testováno a bylo vyvinuto společně s dermatology pro snadné a efektivní použití v pohodlí domova.

Osvědčená bezpečnost a účinnost péče

Objektivní studie prokazují omezení růstu chloupků nejméně o 85 % po pouhých třech ošetřeních**. První 4 ošetření proveďte jednou za dva týdny. Poté již můžete vidět požadované výsledky. Pro udržení těchto výsledků proveďte ošetření vždy po 4 týdnech. Již po 8 ošetřeních vaše pokožka zůstane hladká nejméně 3 měsíce*. 


*Průměrný výsledek 71% redukce chloupků na nohou, po úplném ošetřovacím cyklu (12 ošetření), objektivní studie na 48 ženách v Nizozemí a Rakousku. Studie byla realizovaná společností Philips.

** Měřeno na nohou, 67 % z 45 žen dosáhlo výsledku 85 % či více. Studie byla realizovaná společností Philips.

Vhodné pro širokou škálu typů chloupků i pokožky

Systém Philips Lumea účinně, snadno a bezpečně působí na celou řadu různých typů chloupků a pokožky. Je efektivní u chloupků barvy přirozeně tmavý blond, hnědé i černé a u tónů pokožky od velmi světlé až po tmavě hnědou. Podobně jako jiné technologie založené na IPL není systém Philips Lumea vhodný k ošetření světlých blond nebo zrzavých chloupků a není vhodný pro velmi tmavou pokožku kvůli požadavku na vysoký kontrast mezi pigmentem v barvě chloupků a v odstínu kůže.

Integrovaný snímač odstínu pokožky

Integrovaný snímač odstínu pleti na začátku každého použití a poté i v jeho průběhu zjišťuje odstín ošetřované kůže. Jestliže zjistí, že je kůže příliš tmavá, automaticky zastaví vysílání impulzů.

Rychlá aplikace díky velkému ústí přístroje

Rychlá aplikace na velké oblasti – například nohy – díky velkému ústí přístroje.

Aplikace Lumea

Aplikace Lumea je zdarma ke stažení a nabízí jedinečné a přizpůsobené užívání systému IPL – jen pro vás. Je to váš vlastní osobní rádce a zajišťuje, abyste své zařízení Lumea využili co nejlép a hlavně správným způsobem a dosáhli dlouhodobých výsledků. Aplikace vám pomůže vytvořit osobní plán procedur pro každou část těla a přináší tipy a rady pro každé ošetření. Stačí jen aplikaci pravidelně kontrolovat a sledovat upozornění a připomínky.

Připojené soubory

Parametry produktu

Základní parametry

  • Suché a mokré holení Ne
  • Umývatelný Ne

Další vlastnosti

Značka: Philips
Umývatelný: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 26,6 cm
Hmotnost: 820 g
Výška: 19 cm
Hloubka: 12 cm

Obsah balení

Obsah balení: Pouzdro

Baterie

Napětí baterie: 240 V

Funkce

Suché a mokré holení: Ne
Holící strojek: Ne

Ostatní

Kód produktu: SC1994/00

Všechny parametry

Recenze Philips SC1994/00 Lumea Advanced

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Philips SC1994/00 Lumea Advanced