Philips S9031/12

Dokonalý holicí strojek Philips, to je model S9031 / 12 z řady Series 9000. Ať už preferujete mokré, nebo suché holení, tento holicí strojek zvládne obojí. Patentované přesné čepele V-Track zajistí ideální pozici každého vousu, takže je holení šetrnější a je potřeba méně tahů. K dispozici je také nástavec pro úpravu kotlet a kníru. Strojek je vybaven novými, plně flexibilními směrovými hlavami 8X, které se maximálně přizpůsobí Vaší tváři. Strojek Philips S9031 / 12 je vybaven řadou jedinečných technologií a funkcí, díky kterým je holení snazší, rychlejší a efektivnější. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma

Popis produktu

Přesné čepele

Elektrický holicí strojek Philips SHAVER Series 9000 S9031 / 12 je vybaven patentovanými přesnými čepelemi V-Track, které zajistí, aby byl každý vous v ideální pozici pro oholení. A to i v případě, že vousy leží naplocho nebo jsou různě dlouhé. Díky tomu, že strojek holí o 30% blíže k vaší pokožce, je holení efektivnější a zároveň šetrnější k pokožce.

Přesné čepele - PHILIPS S9031 / 12

Bezdrátové holení

Pokročilý systém nabíjení nabízí dvě možnosti. Nabíjejte hodinu strojek a získejte 50 minut provozu bez kabelu nebo využijte rychlé 3minutové nabíjení na jedno oholení. Díky bezdrátové provozu je zajištěna bezpečnost ve vlhkém prostředí.

Bezdrátové holení - PHILIPS S9031 / 12

Super Lift & Cut

Strojek je vybaven systémem Super Lift & Cut s dvojitou čepelí. Tato čepel je součástí strojku a jejím úkolem je nadzvedávat vousy pro pohodlné oholení pod úrovní pokožky. Holení nikdy nebylo tak snadné a efektivní.

Super Lift y Cut - PHILIPS S9031 / 12

SmartClick

Nástavec SmartClick pro úpravu kníru nebo kotlet představuje maximálně přesný nástroj pro dokonalou úpravu těchto partií.

SmartClick - PHILIPS S9031 / 12

Detekce křivek

Strojek Philips S9031 / 12 je vybaven novými, plně flexibilními směrovými hlavami 8X. Ty maximalizují přizpůsobení tvaru obličeje av každém tahu vyžadují méně úsilí. Jejich volný pohyb zachytí o 20% více vousů pro čisté oholení na méně tahů.

Detekce křivek - PHILIPS S9031 / 12

Suché a mokré holení Aquatec

Ať už preferujete suché holení nebo raději používáte gel či pěnu, je pro vás tento strojek ideální volbou. Suché a mokré těsnění Aquatec vám nabízí možnost volby - rychle a pohodlně se oholte na sucho nebo si dopřejte osvěžující mokré holení s využitím gelu pro maximální pohodlí pokožky.

Suché a mokré holení Aquatec - PHILIPS S9031 / 12

Uživatelské rozhraní

Strojek je vybaven intuitivním displejem, který zobrazuje důležité informace pro optimální provoz strojku. Nechybí informace o nabití baterie, indikátor čištění, indikátor výměny hlav nebo indikátor cestovního zámku.

Uživatelské rozhraní - PHILIPS S9031 / 12

Dokonalý strojek Philips

Elektrický holicí strojek Philips SHAVER Series 9000 S9031 / 12 je skutečně dokonalým strojkem značky Philips. Je vybaven jedinečnými technologiemi a funkcemi, které vám zajistí dokonale hladkou tvář bez kompromisů. Strojek je určen pro suché i mokré holení.

Dokonalý strojek - PHILIPS S9031 / 12

Parametry produktu

Základní parametry

 • Napájení Baterie
 • Suché a mokré holení Ano
 • Počet hlav holícího strojku 3

Další vlastnosti

Značka: Philips
Počet hlav holícího strojku: 3
Umývatelný: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá

Energetické údaje

Napájení: Baterie

Baterie

Typ akumulátoru: Li-on
Doba nabíjení: 1 hod.
Indikace stavu nabití: Ano
Výdrž baterie: 50 min.

Funkce

Suché a mokré holení: Ano
Zastřihávač: Ano

Ostatní

Kód produktu: S9031/12

Všechny parametry

Recenze Philips S9031/12

Hodnocení zákazníků

90 % Ohodnotili 2 zákazníci, kteří si produkt zakoupili.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Michal, 20.1.2020

Je to má první zkušenost s elektrickým holícím strojkem. Mám problematickou pleť - citlivá na jakékoli podráždění. Tento strojek mne v této oblasti velmi příjemně překvapil. Zkoušel jsem časté holení i na sucho a vše v pohodě. jedinou výtku mám, že se mi zatím (použit 4x) nedaří oholit tak dokonale jako s klasickým strojkem (ne elektrickým) - což jsem podrobněji popsal v negativech. Možná je to nezkušeností. ... zobrazit víc

 • velmi dobře holí i citlivou pleť
 • lehký, příjemný a tichý
 • rychlé nabíjení
 • hezké pouzdro
 • mám problémy s holením hůře přístupných, nebo členitějších míst - spodní část brady, pod nosem, okolo úst

Dr. Reginald, 27.4.2019

Myslím,že se jedná o kvalitní výrobek.Doufám a věřím v náležitou životnost. Lze ho doporučit

 • Celý život jsem používal planžetový strojek.Frézový Philips jsem měl asi dvakrát,nebyl jsem spokojen a někou dal.Nyní jsem koupil levnější Philips/asi za 1.5OO/ na doporučení Vašeho prodavače a myslim,že poměr kvalita/cena je zajímavý.Proto jsem koupil tento,ceniové luxusní strojek.
 • Dobře se drží v ruce
 • Nedráždí pleť
 • Hladké vyholení
 • Relativně krátká doba holení
 • Zatím jsem žádný zápor výrobku neshledal
 • Jedíněmco se týká návodu,dal bych přednost před piktogramy.Mladí jsou na to zvyklí,ale naše starší generace to trochu luští a ani dvě vysoké školy mi k tomu nepomáhají

Příslušenství k Philips S9031/12