Philips S5884/50


Holicí strojek, Holicí systém: rotační, Napájení: 230V + baterie, Doba nabíjení: 1 h, Výdrž baterie: 60 min, Suché a mokré holení, Počet holicích hlav: 3, Omyvatelné, Indikace stavu nabití, Typ baterie: Li-on, Zastřihovač, Vestavěný displej, Hmotnost: 988 g. Více info


Cena 3 699 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 37 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Holicí strojek Philips S5884/50 hladce klouže po pokožce a oholí každý chloupek těsně nad ní - i s třídenním strništěm. Je vybaven pokročilou technologií SkinIQ, která snímá, přizpůsobuje a usměrňuje svůj pohyb pro lepší ochranu pokožky. Lze jej používat za sucha i za mokra.

Philips Series 5000
Pánský elektrický holicí strojek pro mokré a suché holení
S5884/50

Účinné holení a šetrnost k pokožce
Elektrický holicí strojek Philips Series 5000 ocení každý, kdo chce dokonale hladké a rovnoměrné oholení, vytvořené s minimem tahů po tváři a bez nepříjemného podráždění nebo zarudnutí pokožky. Využívá progresivní technologii SkinIQ, která zaručuje dokonalé přizpůsobení potřebám vaší citlivé pokožky. Přístroj využívá inovativní technologii PowerAdapt, která mu umožňuje přizpůsobit výkon holení hustotě vousů v dané oblasti. Holicí hlavy se otáčejí o 360° a jsou vybaveny speciálně navrženými kanálky, které vedou jednotlivé vousy přímo k břitům pro zastřižení v optimálním úhlu a co nejblíže k pokožce. Holicí strojek je vybaven 45 extrémně odolnými břity SteelPrecision . Ty vykonají až 90 000 pohybů za jednu minutu a jsou také samoostřicí. Vousy, kotlety nebo licousy lze snadno zastřihovat díky výklopnému zastřihovači integrovanému přímo v rukojeti přístroje. Holicí strojek můžete používat na mokro i na sucho, s pěnou nebo gelem na holení nebo bez nich. Údržba přístroje je velmi snadná a rychlá díky bezdrátové čisticí stanici Quick Clean Pod, která je součástí balení. Holicí strojek se dodává také s pevným a praktickým pouzdrem, které je ideální na cesty.

  • 360° rotační hlavy a technologie SkinIQ pro šetrné oholení
  • 60 minut holení na sucho nebo na mokro
  • Přesné břity SteelPrecision pro maximální výkon

Inovativní technologie SkinIQ

Elektrický holicí strojek Philips Series 5000 využívá inovativní technologii SkinIQ, která vám nabízí péči, jakou vaše pokožka vyžaduje. Výsledkem je dokonale hladké oholení bez podráždění vytvořené s minimem tahů na pokožce.

Přesné břity SteelPrecision

Přístroj používá 45 vysoce kvalitních a odolných čepelí SteelPrecision. Za jednu minutu vykonají až 90 000 pohybů a během používání se o sebe jemně třou, aby se automaticky nabrousily. Umožňují přiblížit se k pokožce ještě blíže a na mnohem méně tahů.

Hlavy 360-D s rotací o 360°

Holicí hlavy nesou označení 360-D a umožňují otáčení o 360° pro skutečně dokonalé přizpůsobení tvaru vaší tváře. Na povrchu hlavic najdete speciálně navržené kanálky, které zachycují jednotlivé vousy a vedou je přímo k břitům pro optimální zastřižení.

Suché i mokré holení

Záleží jen na vás, který způsob holení vám vyhovuje nejlépe. Holicí strojek nabízí jak suché holení bez podráždění, tak mokré holení s pěnou nebo gelem na holení nebo bez nich. Přístroj je vodotěsný a můžete si jej vzít s sebou do sprchy.

Senzor Power Adapt upravuje výkon podle hustoty vousů

Na různých částech obličeje a krku rostou vousy s různou hustotou. Proto má elektrický holicí strojek Philips Series 5000 vestavěný snímač Power Adapt, který až 250krát za sekundu zjistí hustotu vousů v dané oblasti a podle toho upraví výkon holení, aby poskytl každé části obličeje tu nejlepší péči.

Bezdrátová čisticí stanice Quick Clean Pod

Údržba holicího strojku Philips Series 5000 je snadná. Součástí balení je bezdrátová stanice, do které přístroj jednoduše vložíte. Proces čištění trvá přibližně jednu minutu a za tu dobu je holicí strojek dokonale vyčištěn a promazán. Čištění tímto způsobem je až 10krát účinnější než důkladné mytí pod tekoucí vodou.* Stanice je velmi kompaktní a lehká a můžete si ji snadno přibalit s sebou na cesty.

Výklopný zastřihovač

Pro dokonalou úpravu vousů, kotlet či licousů nebo pro vytvoření drobných detailů použijte výklopný zastřihovač, který je integrován přímo v těle holicího strojku.

60 minut holení na jedno nabití

Přístroj využívá spolehlivou lithium-iontovou baterii. Jedno plné nabití vystačí až na jednu celou hodinu provozu bez použití kabelu. Nabití holicího strojku na jedno kompletní oholení trvá přibližně pět minut. Indikátor na rukojeti zobrazuje aktuální úroveň nabití baterie.

Cestovní pouzdro

I na cestách mimo domov si můžete zachovat dokonale upravený vzhled. Součástí balení je robustní cestovní pouzdro, do kterého se holicí strojek přesně vejde.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Napájení 230V + baterie
Holící systém Rotace
Suché a mokré holení Ano
Počet hlav holícího strojku 3

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Philips S5884/50

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi