Philips QP6650/61 OneBlade Pro

Philips QP6650/61 OneBlade Pro je vybaven revoluční technologií pro styling obličeje a péče o vzhled. Dokáže zastřihnout, vytvarovat a oholit vousy všech délek. Zastřihněte si vousy na rovnoměrnou délku s pomocí nastavitelného hřebenu pro přesný střih. Vytvarujte přesné linie díky oboustranné čepeli. OneBlade neholí tak nakrátko jako tradiční žiletka, takže vám nepodráždí pokožku. Používejte OneBlade proti směru růstu a oholte jednoduše vousy a chlupy jakékoliv délky na obličeji i těle. OneBlade kopíruje obrysy tváře a umožňuje jednoduše a pohodlně zastřihovat a holit všechny části obličeje. Po 1 hodině nabíjení poskytne dobíjecí Li-iontová baterie 120 minut konstantního výkonu. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Philips QP6650/61 OneBlade Pro

  • Dobíjecí Li-iontová baterie
  • Přesný hřeben se 14 délkami
  • Vodotěsný, pro suché i mokré použití
  • Digitální displej LED

Jedinečná technologie OneBlade

Philips QP6650/61 OneBlade Pro je vybaven revoluční technologií pro styling obličeje a péče o vzhled. Dokáže zastřihnout, vytvarovat a oholit vousy všech délek. Díky systému dvojité ochrany, klouzavému potahu v kombinaci se zaoblenými špičkami je holení snadnější a pohodlnější. Technologii holení představuje rychle se pohybující ostří (200x za sekundu), které je účinné i pro dlouhé vousy.

Zastřihává

Zastřihněte si vousy na rovnoměrnou délku s pomocí nastavitelného hřebenu pro přesný střih. Vyberte si jedno ze 14 nastavení délky a získejte to, po čem toužíte, od jednodenního strniště přes krátký střih až po delší vousy. Na tělo použijte nasazovací hřeben na tělo (3 mm) a zastřihávejte chlupy ve všech směrech.

Tvaruje

Vytvarujte přesné linie díky oboustranné čepeli. Holte se oběma směry a snadno a rychle dosáhnete viditelný výsledek. Vylaďte si svůj styl za pár sekund!

Oholí

OneBlade neholí tak nakrátko jako tradiční žiletka, takže vám nepodráždí pokožku. Používejte OneBlade proti směru růstu a oholte jednoduše vousy a chlupy jakékoliv délky na obličeji i těle. OneBlade je vybaven dvěma čepelemi - jednou na obličej a druhou na tělo.

Vytvořte přesné tvary a ostré linie díky oboustranné čepeli

OneBlade kopíruje obrysy tváře a umožňuje jednoduše a pohodlně zastřihovat a holit všechny části obličeje. Použijte oboustrannou čepel a dodejte svému vzhledu styl a pohybem čepele v kterémkoliv směru vytvořte přesné linie.

Vodotěsné provedení: mokré a suché použití

OneBlade je vodotěsný, takže se snadno čistí: jednoduše ho opláchněte pod tekoucí vodou. Můžete se holit s pěnou i bez ní, například i ve sprše.

Dlouhá životnost Li-iontové baterie

Po 1 hodině nabíjení poskytne dobíjecí Li-iontová baterie 120 minut konstantního výkonu.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Napájení Baterie
  • Vodotěsný Ano
  • Výdrž baterie 120 min.
  • Počet nastavení sestřihu 14

Další vlastnosti

Značka: Philips
Vodotěsný: Ano
Umývatelná hlava: Ano
Odnímatelná stříhací hlava: Ano

Obsah balení

Obsah balení: nabíjecí stojánek

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

Napájení: Baterie

Baterie

Typ akumulátoru: Li-on
Indikace stavu nabití: Ano
Doba nabíjení: 60 min.
Výdrž baterie: 120 min.

Funkce

Počet nastavení sestřihu: 14
Nastavitelný hřeben: Ano
Odsávání: Ne

Ostatní

Kód produktu: QP6650/61

Všechny parametry

Recenze Philips QP6650/61 OneBlade Pro

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Philips QP6650/61 OneBlade Pro