Philips QP6530/15 OneBlade Pro

Philips QP6530/15 OneBlade Pro obsahuje revoluční technologii navrženou pro úpravu vousů, jakož i chloupků na celém těle. Dokáže zastřihovat, holit a vytvářet linie na vousech jakékoliv délky. Díky duálnímu systému ochrany pokožky - s povrchovou vrstvou čepele v kombinaci se zaoblenými hroty - je holení jednodušší a zanechává příjemnější pocit na pokožce. Přistřihněte si bradu na rovnoměrnou délku pomocí nastavitelného hřebenového nástavce na přesné stříhání, který je součástí balení. Vytvořte přesné okraje pomocí oboustranné čepele. OneBlade neholí těsně u pokožky jako tradiční žiletky - a proto ji nedráždí. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Philips QP6530/15 OneBlade Pro

  • Dobíjecí lithium-iontová baterie
  • Hřebenové nástavce na přesné stříhání s 12 délkami
  • Mokré a suché používání
  • Ukazatel stavu baterie

Jedinečná technologie OneBlade

Philips QP6530/15 OneBlade Pro obsahuje revoluční technologii navrženou pro úpravu vousů, jakož i chloupků na celém těle. Dokáže zastřihovat, holit a vytvářet linie na vousech jakékoliv délky. Díky duálnímu systému ochrany pokožky - s povrchovou vrstvou čepele v kombinaci se zaoblenými hroty - je holení jednodušší a zanechává příjemnější pocit na pokožce. Tato technologie holení je zároveň vybavena rychle kmitajícím střihačem (200-krát za sekundu), který je výjimečně účinný dokonce i při holení delších vousů.

Přistřihněte si chloupky

Přistřihněte si bradu na rovnoměrnou délku pomocí nastavitelného hřebenového nástavce na přesné stříhání, který je součástí balení. Vyberte si jedno z 12 uzamykacích nastavení délky od odpoledního strniště přes upravený krátký střih až po delší bradu.

Vytvořte přesné linie

Vytvořte přesné okraje pomocí oboustranné čepele. Můžete se jí holit v obou směrech, takže budete skvěle vidět a mít pod kontrolou každý vous, který stříháte. Upravte si linie svého střihu rychle a jednoduše v průběhu sekund!

Oholte se

OneBlade neholí těsně u pokožky jako tradiční žiletky - a proto ji nedráždí. Procházejte proti směru růstu strniště a pohodlně si oholte vousy jakékoli délky.

Odolnost vůči vodě: Používejte za mokra i za sucha

OneBlade je vodotěsný, takže se snadno čistí: stačí ho opláchnout pod tekoucí vodou. Můžete použít tak na suché, tak mokré holení, s pěnou, dokonce i ve sprše - je to jen na vás.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Napájení Baterie
  • Vodotěsný Ano
  • Výdrž baterie 90 min.
  • Počet nastavení sestřihu 12

Další vlastnosti

Značka: Philips
Vodotěsný: Ano
Umývatelná hlava: Ano
Odnímatelná stříhací hlava: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá

Obsah balení

Obsah balení: hřebenový nástavec

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ano

Energetické údaje

Napájení: Baterie

Baterie

Typ akumulátoru: Li-on
Indikace stavu nabití: Ano
Doba nabíjení: 60 min.
Výdrž baterie: 90 min.

Funkce

Počet nastavení sestřihu: 12
Nastavitelný hřeben: Ano
Odsávání: Ne

Ostatní

Kód produktu: QP6530/15

Všechny parametry

Recenze Philips QP6530/15 OneBlade Pro

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Philips QP6530/15 OneBlade Pro