Philips PSG8140/80 PerfectCare


Parní generátor, Příkon: 2700 W, Maximální tlak: 8,5 Bar, Parní ráz: 700 g/min, Vertikální napařování, Kontinuální pára: 170 g/min, Odvápňovací systém, Samočistění, Automatické nastavení teploty, Objem vodního zásobníku: 1800 ml, Odnímatelná nádoba na vodu, Automatické vypnutí, Délka kabelu: 1,8 m, Hmotnost: 4,9 kg. Více info


Cena 13 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 140 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

3 dva nákupy

Zobrazit 3 recenze

Popis produktu

Žehlete rychleji s novým rychlostním režimem. Žehlička Philips PSG8140/80 PerfectCare automaticky přizpůsobuje a uvolňuje páru podle toho, jak rychle žehlíte. Díky technologii OptimalTemp můžeme zaručit, že tato žehlička nikdy nespálí žádnou tkaninu vhodnou k žehlení. Žehlička je úžasně lehká a pohodlně se s ní manipuluje, jednoduše klouže a snižuje tak únavu zápěstí. SteamGlide Elite je naše nejlepší žehlicí plocha. Zaručuje dokonalé klouzání a maximální odolnost vůči poškrábání.

Philips PSG8140/80 PerfectCare

 • Režim rychlosti
 • Inteligentní automatická pára
 • Automatická vertikální pára
 • Garance nespálených tkanin

Parní generátor 8000 Series přizpůsobí množství páry rychlosti, kterou žehlíte

Snadné žehlení. Rychlejší výsledky.

Parní generátor Philips PerfectCare 8000 Series umožňuje žehlit v unikátním rychlostním režimu, během kterého se výstup páry přizpůsobuje rychlosti žehlení. I ty nejodolnější záhyby se v okamžiku poddají! Pokročilá funkce OptimalTEMP zajišťuje nahřátí žehlicí plochy na takovou teplotu, která je šetrná k veškerým typům žehlitelných látek. Chytrá funkce DynamiQ dokáže rozpoznat pohyb a rychlost žehličky a poskytnout extra dávku účinné páry místům, která potřebují více péče. Zapomeňte na zdlouhavé třídění oblečení před žehlením a manuální nastavování teploty, tento přístroj vám umožní vyhladit záhyby z vaší oblíbené bundy, džínů, jemné halenky z hedvábí i choulostivého kašmírového svetříku s knoflíky – a to v jakémkoli pořadí. Žehlička parního generátoru je velmi lehká, manipulace s ní nenamáhá zápěstí a je skvělá i pro vertikální napařování visících oděvů nebo závěsů. Nádržka přístroje je odnímatelná a má objem 1,8 l, který zajistí až dvě hodiny nepřetržitého žehlení. Parní generátor je připravený k používání během pouhých 2 minut.

Technologie OptimalTEMP

Revoluční technologie OptimalTEMP zaručuje kombinaci ideální teploty a optimálního množství páry pro ty nejlepší výsledky. Zapomeňte na zdlouhavé nastavování teploty před žehlením každého kusu oblečení, s parním generátorem Philips PerfectCare 8000 Series můžete ošetřit všechny žehlitelné látky bez obav ze spálení.

Rychlostní režim

Žehlení s parním generátorem Philips PerfectCare 8000 Series je neuvěřitelně snadné, přístroj totiž dokáže automaticky rozpoznat rychlost, se kterou se žehlička po oblečení pohybuje, a tomu přizpůsobuje výstup páry. Všechny záhyby se tak snadno poddají. Oproti žehličce s manuálním nastavením páry je žehlení až o 35 % rychlejší. Přístroj je připraven k použití už za dvě minuty.

Mimořádně výkonné napařování

Maximální výkon parního generátoru zajišťuje trvalý a nepřetržitý výstup páry, který zvládne ošetřit i silné tkaniny. Má mimořádný parní ráz až 700 g a přesně ví, kdy jej použít, aby se i ty nejodolnější záhyby lehce poddaly. Nepřetržitý výstup páry až 170 g/min je skvělý i na vertikální napařování oděvů a ošetření závěsů.

Inteligentní automatická pára

Parní generátor Philips PerfectCare 8000 Series je vybavený inovativní funkcí DynamiQ, díky které dokáže přesně rozpoznat pohyb žehličky po žehlené látce a rychlost, kterou se pohybuje Optimalizuje tak výstup páry, aby se těm nejpotřebnějším místům dostalo extra péče. Žehlení je mimořádně snadné, rychlé a úspornější.

Ultralehká žehlička 

Žehlička parního generátoru Philips PerfectCare 8000 Series váží pouhých 0,85 kg, díky čemuž je vaše zápěstí mnohem méně namáháno. Velmi snadno se s ní pohybuje po žehlené látce a nízká hmotnost usnadňuje i vertikální napařování. 

Garance nespálení látky 

Díky revoluční technologii OptimalTemp můžete žehlit všechny látky, od silných bund a džínoviny až po jemné hedvábí a choulostivý kašmír bez rizika spálení. Překážkou nejsou ani oděvy s aplikacemi, knoflíky nebo sponami.  Optimální teplota žehlicí plochy, nikdy žádnou žehlitelnou látku nepoškodí.

Žehlicí plocha SteamGlide Elite

Pokročilá žehlicí plocha SteamGlide Elite zajišťuje perfektní klouzání po látkách a je maximálně odolná proti poškrábání. Její základnu tvoří nerezová ocel, která je dvakrát tvrdší v porovnání s hliníkovými základnami běžných žehliček. Má šestivrstvou povrchovou úpravu s titanovými vrstvami, kterou si společnost Philips nechala patentovat. 

1,8l nádržka na vodu

Nádržka na vodu parního generátoru Philips PerfectCare 8000 Series je průhledná, má mimořádný objem 1,8 l a velký plnicí otvor, který usnadňuje doplňování vody. Zajistí až 2 hodiny nepřetržitého žehlení. V případě, že voda dojde během používání generátoru, upozorní vás kontrolka.

Bezpečné odkládání

Žehlička parního generátoru díky pokročilé funkci OptimalTemp nikdy nepoškodí žádnou žehlitelnou látku. Můžete ji tedy i bez obav ponechat položenou i na ploše žehlicího prkna, nebo dokonce přímo na oděvu. Omezíte i namáhání zápěstí – žehličku není potřeba tak často zvedat ze základny a znovu ji tam vracet.

Zámek pro přenášení

Parní generátor je vybaven praktickým bezpečnostním zámkem, který žehličku pevně přimkne k základně, pokud chcete přístroj přemístit z jednoho místa na druhé. Sníží se tak riziko sklouznutí přístroje a zamezí se kontaktu s žehlicí plochou.

Easy De-Calc Plus 

Pro dlouhou životnost a správné fungování každé žehličky je třeba pravidelně odstraňovat vodní kámen. Parní generátor Philips PerfectCare 8000 Series je vybavený funkcí Easy De-Calc Plus, která vodní kámen hromadí v nádobce a v případě, že je plná, upozorní vás světelným a zvukovým signálem. Pak stačí jen jednoduše vyjmout uzávěr a nádržku s vodním kamenem vyprázdnit do odpadu.

 

 

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Příkon 2700 W
Kontinuální pára 170 g/min
Automatické vypnutí Ano

Návody a manuály

Hodnocení

5,0 / 5

3 recenze Philips PSG8140/80 PerfectCare

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Pavla

4. 5. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


 • Moje nejlepsi kamoska. Lehka, vykonna, proste parada????

Katka

1. 10. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


 • opravdu při žehlení vychází hodně páry
 • žehlička automaticky přizpůsobí množství páry rychlostí žehlení
 • úspora času
 • opravdu můžete žehlit i nažehovačky na tričku a sportovní dresy
 • sama se vypne, když odběhnete
 • sama upozorní, že je již nahřáta a můžete pracovat
 • sama upozorní, že je v nádrži málo vody
 • není potřeba žehlit z obou stran
 • byla jsem zvyklá při žehlení žehličkou si žehlenou věc postupně narovnávat, to tady nelze, musíte si dávat pozor na ruce, ať se o páru nespálíte - je to ale o zvyku - teď už bych obyčejnou žehličku nechtěla :-).

Opravdu je to jiné žehlení než z obyčejnou žehličkou (měla jsem 2 x žehličku značky Philips), žehlení jde rychleji a pára má velký ráz. Už bych obyčejnou žehličku nechtěla. Doporučuji koupit.


Hana

6. 8. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno