Philips PSG7130/20 PerfectCare 7000 Series


Parní generátor, Příkon: 2100 W, Maximální tlak: 8 Bar, Materiál žehlicí plochy: nerez, Parní ráz: 600 g/min, Vertikální napařování, Kontinuální pára: 120 g/min, Odvápňovací systém, Samočistění, Automatické nastavení teploty, Objem vodního zásobníku: 1800 ml, Odnímatelná nádoba na vodu, Automatické vypnutí, Délka kabelu: 1,65 m, Hmotnost: 3,8 kg. Více info


Cena 9 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 100 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Parní generátor Philips PSG7130/20 PerfectCare 7000 Series disponuje 1800ml zásobníkem na vodu, odvápňovacím systémem, parním nárazem 600 g/min, tlakem 8 barů a výkonem 2 100 W.

Parní generátor Philips PSG7130/20 

 • Inteligentní automatické napařování
 • Zaručeně se nic nespálí
 • Odnímatelná 1,8l nádoba na vodu
 • Ultralehká žehlička
 • Technologie Optimal TEMP
 • Technologie DYNAMIQ 1. generace
 • Trvalý výstup páry: až do 120 g/min
 • Napařování: až 600 g
 • Napětí: 220-240 V
 • Napájení: max. 2 100 W
 • Stačí voda z vodovodu
 • Připomenutí odstranění vodního kamene: indikátor
 • Odstraňování vodního kamene a čištění: funkce Easy De-calc Plus
 • Upozornění na nedostatek vody
 • Bezpečný pro všechny tkaniny, které se mohou žehlit
 • Žehlicí plocha: SteamGlide Elite
 • Čas ohřevu: 2 min
 • Lze doplňovat vodu kdykoli během používání

Žehlení bez námahy. Rychlé výsledky

Parní generátor Philips PerfectCare 7000 vaše oblečení zbaví záhybů během okamžiku a s mimořádnou péčí. Je vybavený inovativní technologií OptimalTemp, která zajišťuje zahřívání žehlicí plochy na teplotu optimální k ošetření všech typů žehlitelných látek bez obav z jejich popálení nebo poškození. Díky tomu můžete v libovolném pořadí žehlit choulostivé hedvábí, silnou džínovinu i kvalitní bavlnu bez zdlouhavého přenastavování a třídění jednotlivých kusů oděvů dle materiálu. Přístroj využívá citlivý senzor pohybu, díky kterému pozná, kdy žehličkou hýbete po žehlené ploše, a automaticky vypouští páru pro ty nejlepší výsledky. Díky tomu budete mít vše vyžehlené s minimem námahy a za zlomek času. Parní generátor má trvalý výstup páry až 120 g/min a parní ráz až 600 g, takže si poradí i s těmi nejodolnějšími záhyby. Nádržka na vodu má objem 1,8 l, což vystačí až na 2 hodiny nepřetržitého žehlení. Disponuje funkcí automatického vypnutí a systémem Carry Lock pro snadné a bezpečné přenášení bez rizika kontaktu s horkou žehlicí plochou.

Technologie OptimalTemp 

Za špičkovými výsledky parního generátoru Philips PerfectCare 7000 Series stojí jedinečná technologie OptimalTemp. Díky ní je totiž možné všechny typy žehlitelných látek ošetřovat bez obav z jejich popálení nebo poškození. Žehlicí plocha přístroje se nahřívá na takovou teplotu, která je 100% bezpečná ke všem látkám. Proto nemusíte během žehlení nastavení nijak měnit a můžete žehlit všechny druhy tkanin v libovolném pořadí. Hedvábí, kašmír, bavlnu i džínovinu zbavíte všech nechtěných záhybů během několika okamžiků. Žehlička je šetrná i ke knoflíkům, zipům a nejrůznějším aplikacím.

Výkonný výstup páry

Extra silný parní generátor Philips PerfectCare 7000 Series si poradí i s těmi nejodolnějšími záhyby díky stálému výstupu páry až 120 g/min a parnímu rázu až 600 g. Účinná pára dokáže proniknout i do velmi silné látky a perfektně ji během chvilky vyhladit.

Automatická inteligentní pára

Žehlička parního generátoru Philips PerfectCare 7000 Series má zabudovaný citlivý senzor pohybu, který v reálném čase snímá každý váš pohyb po žehlené ploše. Při pohybu automaticky uvolňuje páru tak, aby se každý nechtěný záhyb bez námahy poddal. Díky tomu budete trávit žehlením podstatně méně času.

Nízká hmotnost žehličky a pohodlná manipulace

S parním generátorem  Philips PerfectCare 7000 Series můžete snadno ošetřovat i závěsy nebo visící oděvy. Jeho žehlička je velmi lehká, váží pouhých 800 g, což je pro vertikální napařování ideální. Snadno se s ní manipuluje i při horizontálním pohybu po žehlené ploše. I ty nejodolnější záhyby vyhladíte velmi snadno a bez pocitu unavených rukou.

Garance nespálení látky

Jedinečná technologie OptimalTemp chrání tkaniny před popálením a poškozením. Žehlicí plocha přístroje se vždy nahřívá na teplotu optimální k úpravě všech typů žehlitelných látek. Bez zdlouhavého nastavování můžete stejně dokonale odstranit záhyby ze silné džínoviny, bavlněného trička i jemného svetříku z kašmíru.

Žehlicí plocha SteamGlide Elite

Žehlicí plocha SteamGlide Elite je odolná proti poškrábání, nepřilnavá a snadno se čistí. Základna žehličky je vyrobena z nerezové oceli a je dvakrát tvrdší než běžná základna z hliníku. Má pantentovanou šestivrstvou povrchovou úpravu s titanem pro snadný skluz po žehlené látce. 

Velká 1,8l nádržka na vodu

Vodní nádržka parního generátoru Philips PerfectCare 7000 Seriesobjem 1,8 l a velký plnicí otvor, díky kterému můžete vodu dolévat velmi snadno, třeba rovnou z kohoutku. Takové množství vody vám umožní nepřetržité žehlení až po dobu 2 hodin. Pokud je třeba vodu doplnit, rozsvítí se k tomu určená kontrolka.

Automatické vypnutí

Parní generátor Philips PerfectCare 7000 Series se automaticky vypíná pokud jej po určitou dobu necháte bez povšimnutí. V případě, že na něj zapomenete, nehrozí žádné nepříjemné překvapení. Navíc šetříte energie.

Zámek pro bezpečné přenášení

V případě, že parní generátor chcete bezpečně uložit nebo jej přenášíte z místa na místo, využijete bezpečnostní zámek, díky kterému žehličku pevně přimknete k základě. Nehrozí tak kontakt s horkou plochou přístroje.

Snadné odvápňování

Z přístroje je nutné pravidelně odstraňovat vodní kámen, aby mohl dlouho fungovat tak, jak má. Odvápňování parního generátoru Philips PerfectCare 7000 Series usnadňuje speciální systém Easy De-Calc, díky kterému vám stačí pouze v případě potřeby vyjmout zátku sběrné nádržky a vylít usazeniny. Včas vás na to upozorní světelná kontrolka.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Příkon 2100 W
Kontinuální pára 120 g/min
Automatické vypnutí Ano

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Philips PSG7130/20 PerfectCare 7000 Series

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi