Philips PSG7040/10 PerfectCare 7000 Series

  • Sleva 17 %

Parní generátor, Příkon: 2100 W, Maximální tlak: 8 Bar, Parní ráz: 600 g/min, Vertikální napařování, Kontinuální pára: 120 g/min, Odvápňovací systém, Automatické nastavení teploty, Objem vodního zásobníku: 1800 ml, Odnímatelná nádoba na vodu, Automatické vypnutí, Délka kabelu: 1,65 m, Hmotnost: 3,85 kg. Více info


Cena 7 499 Kč

Sleva 17 % z předcházející ceny: 8 999 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 75 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Parní generátor Philips PSG7040/10 PerfectCare 7000 Series s technologií OptimalTEMP, ultralehkou žehličkou a nádobou na vodu o objemu 1,8 l vám umožní až 2 hodiny nepřetržitého žehlení.

Neuvěřitelná lehkost a výkonnost. Žehlení bez námahy. Skvělé výsledky.

Mimořádně výkonný parní generátor Philips PSG7040/10 PerfectCare 7000 Series zlikviduje nechtěné záhyby z vašeho oblečení během několika málo okamžiků. Žehlení vám maximálně urychlí a zjednoduší. Využívá inovativní technologii OptimalTEMP, která garantuje, že žádnou žehlitelnou látku nespálí či nepoškodí teplem, využívá totiž takovou teplotu, která je vysoce efektivní, ale naprosto šetrná. Na jedno nastavení a bez zbytečného třídění oblečení podle materiálu ošetříte vaše oblíbené kousky z hedvábí, bavlny i džínoviny, a to v libovolném pořadí. Použití generátoru je bezpečné i pro oděvy se zipy, knoflíky nebo s různými aplikacemi. Parní generátor je vybaven stálým výstupem páry až 50 g/min, velmi silným parním rázem až 230 g/min pro špičkové výsledky. Do nádržky přístroje se vejde 1,8 l vody, které vystačí až na 2 hodiny nepřetržitého žehlení, hodí se proto i pro velmi velké várky prádla a extra nepoddajné záhyby. Odstranění vodního kamene je velmi snadné, stačí vyprázdnit speciální nádobu, ve které se usazeniny koncentrují. Inovativní žehlicí plocha s názvem SteamGlide Elite zaručuje hladký plynulý pohyb po látce a odolnost proti poškrábání.

  • Technologie OptimalTemp = garance nespálení žádné žehlitelné látky.
  • Silný výstup páry odstraní i nepoddajné záhyby.
  • Žehlicí plocha SteamGlide Elite je odolná proti poškrábání a skvěle klouže po každé látce.

 

Inovativní technologie OptimalTEMP 

Díky inovativní technologii OptimalTEMP ošetříte všechny typy žehlitelných látek bez obav z jejího poškození teplem. Parní generátor totiž využívá takovou teplotu, u které nehrozí spálení látky, ani pokud byste žehličku přiložili přímo na látku nebo na žehlicí prkno.


Bez potřeby nastavování teploty  

S parním generátorem před zahájením žehlení nemusíte oblečení třídit podle materiálu ani během něj měnit nastavení přístroje. Choulostivé hedvábí, jemnou bavlnu i silnou džínovinu můžete bez obav žehlit v libovolném pořadí. Všechny žehlitelné látky zbavíte záhybů během okamžiku.

 

 

Mimořádně výkonné napařování  

I ty nejodolnější záhyby se velmi rychle poddají a žehlení bude hotové během okamžiku. Parní generátor je vybaven trvalým výstupem páry až 50 g/min a velmi účinný parní ráz až 230 g/min. 

 

 

Žehlicí plocha SteamGlide Elite 

Parní generátor Philips PerfectCare 7000 Series využívá inovativní žehlicí plochu nazvanou SteamGlide Elite s unikátní 6vrstvou povrchovou úpravou s titanovou vrstvou, kterou si společnost Philips dokonce nechala patentovat. Je navržena tak, aby hladce klouzala po každé tkanině a snadno se čistila. Navíc je vysoce odolná proti poškrábání. 

 

 

Velká 1,8litrová nádrž na vodu  

Nádrž parního generátoru má objem 1,8 l. To je množství, které vystačí až na dvě hodiny nepřetržitého žehlení! Nádoba je odnímatelná a její plnicí otvor je velmi velký, aby se snadno plnila třeba pod proudem tekoucí vody.

 

 

Zámek pro bezpečné přenášení  

Přístroj můžete snadno a bezpečně přenášet z jednoho místa na druhé, bez rizika popálení o horkou plochu. Parní generátor je vybaven bezpečnostním zámkem, který žehličku přimkne napevno k základně.

 

 

Automatické vypnutí  

Přerušíte-li žehlení a přístroj necháte určitou dobu bez dozoru, parní generátor se automaticky vypne pro váš větší klid a úsporu energie. Žádná nepříjemná překvapení vás nečekají, ani pokud na zapnutou žehličku zapomenete.

 

 

Snadné odvápňování  

Odvápňování přístroje snad ani nemůže být jednodušší. Díky důmyslnému systému Easy De-Calc se všechny usazeniny koncentrují ve speciální nádobce na vodní kámen a na nutnost odvápnění vás přístroj navíc sám upozorní kombinací světelného a zvukového signálu. Poté stačí jen vyjmout uzávěr a vyprázdnit obsah.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Příkon 2100 W
Kontinuální pára 120 g/min
Automatické vypnutí Ano

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Philips PSG7040/10 PerfectCare 7000 Series

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi