Philips PSG7028/30 PerfectCare 7000 Series

Parní generátor, Příkon: 2100 W, Maximální tlak: 7,5 Bar, Parní ráz: 500 g/min, Vertikální napařování, Kontinuální pára: 120 g/min, Odvápňovací systém, Samočistění, Automatické nastavení teploty, Objem vodního zásobníku: 1800 ml, Odnímatelná nádoba na vodu, Automatické vypnutí, Délka kabelu: 1,65 m, Hmotnost: 3,85 kg. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Parní generátor Philips PSG7028/30 PerfectCare 7000 Series je navržen pro váš komfort a pohodlí. Díky odnímatelné nádobě na vodu se jednoduše ovládá a silná pára zajistí, že skvělé výsledky se dostaví rychle. Díky technologii OptimalTemp je zaručeno, že na oděvech, které lze žehlit, nevzniknou žádná spálená místa. Navíc netřeba oddělovat textilie ani měnit nastavení. Žehlicí plocha SteamGlide Advanced poskytuje hladké klouzání po všech typech tkanin a rychleji zaručuje požadovaný výsledek. 1,8litrová nádržka na vodu umožňuje nepřetržité používání až 2 hodiny. Žehličku můžete bezpečně a jednoduše přenášet.

Philips PSG7028/30 PerfectCare 7000 Series

  • Rychlé a výkonné žehlení
  • Max. tlak páry 7,5 baru
  • Parní ráz až 500 g
  • Žehlicí plocha SteamGlide Advanced
  • Odnímatelná 1,8l nádoba na vodu = 2 hodiny používání
  • Systém odstraňování vodního kamene Easy De-Calc
  • Zajištění při přenášení
  • Automatické bezpečnostní vypnutí
  • Příkon: 2 200 W

Žádné spáleniny, žádné lesklé plochy

I když děláte několik věcí najednou nebo vám něco strhne pozornost, oblečení nikdy nespálíte. Technologie OptimalTEMP může slíbit, že tento parní generátor nikdy nespálí žádnou látku, která se dá žehlit. Můžete jej klidně nechat i položený na oblečení nebo prkně žehlicí plochou dolů. 

Automaticky a okamžitě

Ušetřete si jeden krok při pravidelném týdenním žehlení. Už nebudete muset třídit oblečení ani měnit nastavení a čekat, až se změní teplota. Díky technologii OptimalTEMP vyžehlíte všechno, od džínů až po jemné hedvábí, aniž byste museli měnit teplotu. Všechno za vás udělá automaticky a ihned.

Dokonalé odstranění záhybů

Když se potřebujete jednoduše vypořádat s nepoddajnými záhyby, můžete se spolehnout, že souvislý proud páry udělá tvrdou práci za vás. Sledujte, jak záhyby mizí jako nic, když na potřebném místě použijete parní ráz navíc. A perfektní je, když chcete napařovat svislé závěsy nebo osvěžit pověšené oblečení.

Špičkové klouzání a odolnost

Dokonalá žehlicí plocha SteamGlide Advanced zajišťuje skvělé klouzání na jakékoli tkanině. Její základna z nerezové oceli je dvakrát tvrdší než hliníková základna a patentovaná šestivrstvá povrchová úprava s pokročilou titanovou vrstvou hladce klouže po jakékoli látce a zajišťuje nejrychlejší výsledky.

Pohodlná manipulace s žehličkou

Žehlička je výjimečně lehká, pohodlně se s ní manipuluje, dobře klouže a nenamáhá zápěstí. Díky minimální hmotnosti je také možné snadné a efektivní vertikální napařování závěsů a visících oděvů.

Snadné doplňování vody

Průhledná 1,8l nádržka na vodu umožňuje až 2 hodiny nepřetržitého používání. Když je nádržka prázdná, upozorní vás kontrolka a díky velkému plnicímu otvoru ji můžete kdykoli snadno doplnit pod tekoucí vodou.

Systém odstranění vodního kamene 

Pravidelné odstraňování vodního kamene chrání vaši žehličku, zvyšuje její životnost a zajišťuje nejlepší výkon páry. Exkluzivní systém Easy De-Calc průběžně sbírá vodní kámen a označí světelným signálem, když je nutné nádobku vyprázdnit. Stačí vyjmout uzávěr a nechat částice vodního kamene vytéct.

Bezpečné a snadné přenášení

Bezpečné uzamkne žehličku k základně pro snadné přenášení v domě a snížení rizika náhodného kontaktu s horkou žehlicí plochou.

Bezpečnostní vypnutí žehličky

Funkce automatického vypnutí z důvodu úspory energie automaticky vypne žehličku Philips, pokud ji nebudete pár minut používat. Tím se ušetří energie a vy budete mít klidnější mysl.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Příkon 2100 W
Kontinuální pára 120 g/min
Automatické vypnutí Ano

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Philips PSG7028/30 PerfectCare 7000 Series

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi