Philips NT3650/16 Series 3000

Zobrazit


Zastřihovač vousů, Použitelnost v nose: Ano, Použitelnost v uchu: Ano, Použitelnost na obočí: Ano, Omyvatelný: Ano, Ne, Vyměnitelné hřebeny: Ano, Hmotnost: 132. Více info


Cena 419 Kč

Sleva 7 % z předcházející ceny: 449 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 4 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,5 / 5

90% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peníze
Výborná

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Osobní zastřihovač Philips NT3650/16 Series 3000 je nezbytnou výbavou každého moderního muže. Ať už si potřebujete upravit nevzhledné chloupky v nose, uších nebo na obočí, praktický zastřihovač vám poskytne dokonalé pohodlí bez nepříjemného tahání. Používání je jednoduché a bezpečné, přičemž minimalizuje množství vynechaných chloupků a chrání proti tažení chloupků, poškrábání a pořezání. Čepele jsou vyrobeny z odolné nerezové oceli a jsou velmi odolné. Zastřihovač funguje na AA baterii.

Philips NT3650/16 Series 3000

  • Pohodlné zastřihování chloupků v nose, uších, na obočí
  • 100% pohodlí bez tahání
  • Systém Protective Guard
  • Plně omyvatelný
  • Funguje na baterii AA
  • V balení se nachází 2 hřebeny na obočí a pouzdro

Dokonalé pohodlí bez tahání

Snadno dosáhnete na nežádoucí chloupky v nose a uších a efektivně je odstraníte. Před použitím zkontrolujte, zda jsou nosní dírky čisté a opatrně zasuňte zastřihovač dovnitř nosu, maximálně 0,5 cm, a pomalu jím otáčejte. Při zastřihování chloupků v uších dbejte, aby se v nich nenacházel maz. V případě chloupků obočí zasuňte do drážek jeden ze dvou hřebenů (3 a 5 mm) a zastřihujte lehkým tlakem a pohybem proti růstu chloupků, čímž získáte rovnoměrné zastřižení na požadovanou délku.

Jednoduše a bezpečně

Systém Protective Guard poskytuje kryt nad noži, který je navržen tak, aby se nikdy nedotýkal vaší pokožky a současně bezpečně směroval chloupky k střihací jednotce. Ochranný kryt Protective Guard byl navržen tak, aby bylo zastřihování pohodlné a bezpečné, minimalizovalo se vynechávání chloupků a zároveň nedocházelo k tahání, škrábnutí a pořezání.

Rychle a bez námahy

Zastřihovač je oboustranný, aby bylo zajištěno rychlého a snadného stříhání ze všech úhlů a v libovolném směru. Nože jsou vyrobeny z odolné nerezové oceli a jsou navrženy tak, aby vydržely.

Precizní detailní zastřihování

Detailní zastřihovač vám pomůže zastřihovat a tvarovat vousy do požadovaného stylu (strniště, bradky, kotlety, kníru i chloupky na krku) s naprostou jistotou a lehkostí.

Pohodlné ovládání

Zařízení můžete snadno zapnout nebo vypnout jednou rukou. Strukturovaná rukojeť poskytuje to nejlepší držení, dokonce i když je mokrá, a ovládání je při práci se zastřihovačem lepší.

Snadné čištění

Zastřihovač je voděodolný, takže se snadno čistí: stačí jej po každém použití omýt pod tekoucí vodou.

Okamžitě připraven k použití

Tento zastřihovač je napájen jednou baterií AA, která je součástí balení, takže je zastřihovač ihned připraven k použití. Chcete-li vyměnit baterii, otevřete zařízení jemným otočením spodní části doleva. Zatáhněte za spodní část směrem k sobě, abyste získali přístup k přihrádce na baterii.

Praktické pouzdro

K uložení a během cestování použijte praktické pouzdro. Zajistí zastřihovač a veškeré příslušenství, když jste na cestách.

Odolná konstrukce

Zastřihovač má odolnou konstrukci a je navržen tak, aby opakovaně zajistil spolehlivý výkon. Na zastřihovač se vztahuje dvouletá celosvětová záruka.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Umývatelný Ano
Odsávání Ne
Použitelnost v nose Ano
Použitelnost v uchu Ano

Návody a manuály

Hodnocení

4,5 / 5

2 recenze Philips NT3650/16 Series 3000

90% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peníze
Výborná

VLASTA

9. 11. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • vše

Silvie

31. 10. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná