Philips LightStrip Plus v4, LED pás na prodloužení (1m)

Vyberte si jinou variantu

689 Kč

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 6,89 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Led pásek LightStrip Plus v4 Philips s délkou 1 metr je určen jako doplněk k LED pásem Philips. Nabízí bílé světlo v širokém spektru odstínů, od teplé až po studenou. Proměňte svůj domov s více než 16 miliony barev a ihned vytvořte správnou atmosféru pro každou událost. Přidáním metrových rozšíření prodlužte stávající osvětlení až na 10 metrů. Aplikace Hue Bluetooth umožňuje ovládat chytré osvětlení Hue v jedné místnosti. Zobrazit celý popis

Popis produktu

Ovládejte aplikací Bluetooth až 10 světel

Aplikace Hue Bluetooth vám umožňuje ovládat chytré osvětlení Hue v jedné místnosti. Můžete přidat až deset chytrých světel a ovládat je na vašem mobilním zařízení.

Prodloužení na 10 metrů

Přidáním metrových rozšíření prodlužte stávající osvětlení až na 10 metrů, což vám umožní pokrýt větší oblast. Možností instalace je nespočet, od jasného světla na římsy po jemné navigační světlo na chodbě či na schodech. 

Vytvořte si zážitky šité na míru

Proměňte svůj domov s více než 16 miliony barev a ihned vytvořte správnou atmosféru pro každou událost. Jediným stisknutím tlačítka můžete nastavit slavnostní náladu na večírek, proměnit váš obývací pokoj v kino, vylepšit váš domov s barevnými akcenty a mnohem více.

Navoďte si správnou atmosféru teplým až studeným bílým světlem

Žárovky a svítidla nabízí bílé světlo v širokém spektru odstínů, od teplé až po studenou. Protože jsou úplně stmívatelné, můžete světla vyladit na odstín a jas, který bude ideálně vyhovovat vašim každodenním potřebám.

Jasné světlo

Díky výbornému světelnému pokrytí po celé délce a vysokému světelnému výkonu 1 600 lumenů poskytují světelné pásy dostatek světla k použití pro dekorační i funkční účely.
 

Ovládejte světla hlasem

Philips Hue funguje s hlasovými asistenty Alice, Siru či Google Assistant. Pomocí jednoduchých hlasových příkazů můžete ovládat několik světel.

Hue Bridge vám přinese kompletní nabídku funkcí pro chytré osvětlení

Pořiďte si ke svým chytrým světlům Hue Bridge (prodává se samostatně). Vychutnejte si kompletní nabídku funkcí řady Philips Hue. Hue Bridge vám umožní přidat až 50 chytrých světel, která můžete u sebe doma ovládat. Pokud chcete celou konfiguraci chytrého domácího osvětlení automatizovat, vytvořte si rutiny. Ovládejte světla, i když právě nejste doma, a pořiďte si k nim i další příslušenství, jako jsou senzory pohybu nebo chytré spínače.

Vyžaduje Philips Lightstrip Plus a můstek Philips Hue

Tento výrobek lze použít pouze k prodloužení pásku Philips Hue Lightstrip Plus a musí být připojen k můstku Philips Hue.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Celkový výkon 11 W
  • Druh patice nemá
  • Světelný tok 800 Lumen
  • Nastavitelný barevný tón Ano

Další vlastnosti

Značka: Philips
? Smart: Ano
Celkový výkon: 11 W
Druh patice: nemá
Životnost žárovky: 20000 hod.
Barva světla: proměnná
Stmívatelné: Ano
Světelný tok: 800 Lumen

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 15 mm
Výška: 5 mm
Délka: 1000 mm
Hmotnosť: 50 g

Obsah balení

Obsah balení: LED pásek

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A
Oblast využítí: Osvětlení
Typ SMART produktu: svítidlo

Funkce

Nastavitelný barevný tón: Ano

Ostatní

Kód produktu: 929002269201

Všechny parametry

Recenze Philips LightStrip Plus v4, LED pás na prodloužení (1m)

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Philips LightStrip Plus v4, LED pás na prodloužení (1m)