Philips Lighting E27 14W WW

390 Kč ? 389 Kč

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 3,89 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Přepínatelná žárovka Philips WW FR/6 LED Classic SceneSwitch 100W ve 3 úrovních výkonu. Díky technologii Scene Switch od společnosti Philips je snadné změnit nastavení výkonu žárovky pomocí standardního přepínače. Není zapotřebí žádný stmívač nebo dodatečné změny v elektrické instalaci Zobrazit celý popis

 • Výprodej

Popis produktu

Philips WW FR/6 LED Classic SceneSwitch 100W

Jedna žárovka, tři nastavení světla.

 • 16 – 7 – 3,5 W (100 W)
 • E27
 • Teplá/Velmi teplá/Extra teplá bílá
 • Nestmívatelná

Barevná teplota
Světlo může mít odlišnou barevnou teplotu, která je vyjádřena v kelvínech (K). Žárovky s nižší kelvinovou hodnotou vyzařují teplé a jemné světlo, zatímco ty s vyššími hodnotami vyzařují chladnější a stimulující světlo. Index podání barev (CRI) se používá k popisu vlivu světla na vzhled barev. Přírodní sluneční světlo má hodnotu CRI 100. Hodnota CRI žárovek Philips LED je vždy vyšší než 80, takže barvy jsou pravdivé a přirozené.

Není potřeba žádný stmívač ani další instalace
Okamžitě vytváří řadu světelných scén, které odpovídají vašim potřebám a náladám. Inteligence je skrytá v samotné žárovce, takže nejsou potřebné žádné další stmívače. Jednoduše vyměníte klasickou žárovku za žárovku SceneSwitch a můžete přepínat mezi jednotlivými světelnými scénami pouze jedním stisknutím vypínače, který máte již nainstalován. Minimální úsilí a investice, maximální komfort. Kdykoli můžete změnit atmosféru tak, aby vyhovovala činnosti, kterou provádíte.

Obnovení výchozích továrních nastavení
Používáte-li více žárovek, které se rozsynchronizovaly, jednoduše přepněte vypinač (t.j. vypněte a zapněte rychle během jedné sekundy) a tím obnovíte výchozí tovární nastavení.

Žárovka si dokáže zapamatovat poslední nastavení
Tento přepínač SceneSwitch má integrovaný paměťový čip, který si pamatuje poslední nastavení světla, pokud vypnete vypínač na dobu delší než 6 sekund. Pokud aktivity často nestřídate,  bude při dalším rozsvícení nastaven váš oblíbený režim.

Tři nastavení osvětlení - 2 700K, 2 500K a 2 200K
Světlo může mít různou barevnou teplotu vyjádřenou v Kelvinech (K). Žárovka s nižší hodnotou v Kelvinech vyzařuje teplé a útulné světlo, zatímco žárovka s vyšší hodnotou vytváří osvěžující světlo. Žárovka SceneSwitch umožňuje přepínat mezi pracovním, přirozeným a útulným teplým tlumeným světlem. Úroveň světla lze nastavit na 100%, 40% a 10%. Atmosféra v místnosti se snadno přizpůsobí vaší činnosti nebo vaší náladě.

Bez UV a IR záření
Nevyzařuje infračervené světlo, takže nevzniká žádné teplo. Také nevyzařuje žádné ultrafialové světlo. To vše znamená, že toto světlo nezpůsobuje blednutí tkanin ani jiných materiálů.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Druh patice E27
 • Barva světla teplá bílá
 • Stmívatelné Ne
 • Světelný tok 1521 Lumen
 • Typ žárovky LED
 • Napájení 220-240

Další vlastnosti

Značka: Philips
Celkový výkon: 14 W
Druh patice: E27
Životnost žárovky: 15000 hod.
Barva světla: teplá bílá
Stmívatelné: Ne
Světelný tok: 1521 Lumen
Počet spínacích cyklů: 100000
Čirá: Ne

Logistická data

Počet kusov: 1 ks

Obsah balení

Počet kusů v balení: 1 Kus

Fyzické vlastnosti a barva

Průměr: 71

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A +
Provedení žárovky: žárovka

Vzhled

Typ žárovky: LED

Energetické údaje

Napájení: 220-240

Ostatní

Kód produktu: 929001336655

Všechny parametry

Recenze Philips Lighting E27 14W WW

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Philips Lighting E27 14W WW