Philips Lighting E14 2,7W WW

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Philips žárovka WW CL/4, LED Classic 25W E14

  • 2,7 W (25 W)
  • E14
  • Teplá bílá
  • Stmívatelná

Barevná teplota
Světlo může mít odlišnou barevnou teplotu, která je vyjádřena v kelvínech (K). Žárovky s nižší kelvinovou hodnotou vyzařují teplé a jemné světlo, zatímco ty s vyššími hodnotami vyzařují chladnější a stimulující světlo. Index podání barev (CRI) se používá k popisu vlivu světla na vzhled barev. Přírodní sluneční světlo má hodnotu CRI 100. Hodnota CRI žárovek Philips LED je vždy vyšší než 80, takže barvy jsou pravdivé a přirozené.

Moderní, výkonná, energeticky úsporná LED žárovka s krásně vytvořeným designem a standardními rozměry. Dokonalá ekologická náhrada tradičních lustrových žárovek.

Dokonalé řešení pro dekorativní svítidla
Moderní osvětlení pomocí LED svíčkových žárovek Philips pro použití v dekorativních svítidlách, jako jsou lustry, stropní ventilátory se světlem, světelní pásy a sloupové svítidlá.

LED žárovka Philips svítí s maximálním jasem po zapnutí. Jednoduše zapněte přepínač a místnost se naplní jasným světlem. Bez pomalého startu, bez čekání.

Díky výdrži až 15 000 hodin už nemusíte tak vyměňovat žárovky a můžete si vychutnat toto dokonalé řešení osvětlení již více než 15 let.

LED technologie ušetří až 80% energie ve srovnání se standardní žárovkou. Investice do jejího nákupu se vám vrátí a každým rokem vám bude šetřit peníze. Přispívá také k ochraně životního prostředí.

Bez UV a IR záření
Nevyzařuje infračervené světlo, takže nevzniká žádné teplo. Také nevyzařuje žádné ultrafialové světlo. To vše znamená, že toto světlo nezpůsobuje blednutí tkanin ani jiných materiálů.

Žárovky LED Classic vycházejí ze standardní energetickz úsporné LED technologie. Můžete si dopřát žárovku ve stylu retro, která kombinuje nejmodernější technologii s klasickým designem.

Možnost stmívání
Tato žárovka může být použita s většinou stmívačů pro vytvoření požadované atmosféry s plynulým stmíváním až na úroveň 10% plného osvětlení. Ujistěte se pomocí tabulky kompatibility tlumení, zda sa váš stmívač může používat s touto žárovkou

Parametry produktu

Základní parametry

  • Druh patice E14
  • Barva světla teplá bílá
  • Stmívatelné Ano
  • Světelný tok 250 Lumen
  • Typ žárovky LED
  • Napájení 220-240

Další vlastnosti

Značka: Philips lighting
Celkový výkon: 2,7 W
Druh patice: E14
Životnost žárovky: 15000 hod.
Barva světla: teplá bílá
Stmívatelné: Ano
Světelný tok: 250 Lumen
Počet spínacích cyklů: 20000
Čirá: Ano

Logistická data

Počet kusov: 1 ks

Obsah balení

Počet kusů v balení: 1 Kus

Fyzické vlastnosti a barva

Průměr: 45

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A ++
Napájení: 220-240

Vzhled

Typ žárovky: LED

Další parametry

Provedení žárovky: žárovka

Ostatní

Kód produktu: 929001332301

Všechny parametry

Recenze Philips Lighting E14 2,7W WW

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Philips Lighting E14 2,7W WW