Philips Hue White and color Ambiace E27 10W A19 2ks

Na objednávku - termín upřesníme Dostupnost v prodejnách

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 25,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Osvětlete si svůj domov pomocí dvou 10 W LED chytrých žárovek Philips Hue Ambiance White and color se závitem E27. Díky velkému množství barev, odstínů a možností nastavení máte k dispozici dokonalou paletu nastavení pro každou příležitost. Připojte je k zařízení Philips Hue Bridge, abyste umožnili ovládání a funkce inteligentního osvětlení, i mimo domov. Svit lze regulovat pomocí chytrých zařízení s připojením přes můstek Philips Hue Bridge, který není součástí balení. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

 

 

 

Dokonalá náhrada

Žárovka Philips Hue s bílým a barevným světlem je navržena jako skvělý doplněk, takže snadno doplní vaše stávající osvětlení . Díky tomu je důmyslnou a šetrnou alternativou tradičních svítidel s paticí E27. Je stmívatelná pouze v případě, že je bezdrátově připojena k můstku Philips Hue nebo ke kompatibilnímu zařízení Philips Hue (není součástí balení).

Zařízení Hue Bridge

Zařízení Hue Bridge (můstek - prodává se samostatně) je základní součástí osobního systému inteligentního osvětlení Philips Hue. Je mozkem ovládání, který komunikuje s inteligentními žárovkami a aplikací Hue a zajišťuje, že vše funguje společně. Umožňuje také funkce automatizace inteligentní domácnosti, jako jsou naplánovány programy a časovače.

Hrajte si s barvami inteligentního osvětlení

S Philips Hue máte neomezené možnosti: s více než 16 miliony barev můžete proměnit svůj domov na perfektní místo konání oslav, oživit příběh na dobrou noc a mnohem více. Pomocí předvolených barevných světelných scén kdykoliv navoďte pocit léta.

Navození správné atmosféry

Pomocí více než 50 000 odstínů teplého až studeného bílého světla si navoďte náladu na práci, hru nebo odpočinek bez ohledu na denní dobu. Ráno vykročte pravou nohu se studeným, povzbuzujícím, jasným bílým světlem nebo se uložte na spánek při zlatavých odstínech.

Inteligentní osvětlení pro každodenní činnosti

Usnadněte si svůj den pomocí čtyř předvolených světelných scén, které byly speciálně přizpůsobeny pro vaše každodenní úkoly. Dvě studené scény, Zvýšení energie a Soustředění, vám pomohou ráno se rozhýbat a udržet si pozornost, zatímco teplejší scény Čtení a Odpočinek vám pomohou vychutnat si dobrou knihu a uklidnit mysl.

Vstávání a usínání

Nastavte své světla, aby se ráno v nastaveném čase pomalu rozjasnily, napodobily východ slunce a pomohli vám začít den s pocitem klidu a svěžesti. Večer vám relaxační teplé bílé světlo pomůže uvolnit se, relaxovat a připravit své tělo na kvalitní noční spánek.

Ovládejte světla podle svých představ

Připojte své světla Philips Hue k můstku a pusťte se do nekonečného objevování nových možností. Ovládejte světla z chytrého telefonu nebo tabletu prostřednictvím aplikace Philips Hue nebo doplňte do systému spínací prvky , které budou světla aktivovat. Vychutnejte si osvětlení Philips Hue naplno díky časovačem, upozorněním a dalším funkcím. Philips Hue funguje is technologiemi Amazon Alexa, Apple Homekit a Google Home, které vám umožní ovládat světla hlasem (v cizím jazyce).

 

Vytvořte dojem, že jste doma

Pomocí aplikace Philips Hue naplánujte světelné programy a použijte je vždy, když jste pryč. Vaše inteligentní světla se rozsvítí v čase, který jste vybrali - a někdy pár minut před nebo po, abyste skutečně napodobily svou přítomnost v domě.

Ovládání osvětlení mimo domov

Aplikace Hue vám poskytuje úplnou kontrolu nad vašimi světly, i když nejste doma. Vypněte a zapněte světla na dálku pouze pomocí aplikace , abyste zajistili, že váš domov je vždy osvětlený tak, jak chcete .

Ovládání hlasem

Při připojení k zařízení Hue Bridge můžete spárovat světla se systémem Alexa, Apple HomeKit nebo Google Assistant a ovládat své světla pomocí hlasu. Jednoduché hlasové příkazy (v cizím jazyce) umožňují zapnout, vypnout, ztlumit nebo rozjasnit & nbsp; světla a dokonce nastavit světelnou scénu.

2 × žárovka E27, bílé a barevné světlo
• Patice: E27
• Počet cyklů zapnutí: 50000
• Třída energetické účinnosti: A +
• Jmenovitá životnost: 25000 hodin
• Teplota chromatičnosti: 2 200 K - 6 500 K
• Příkon: 10 W
• Ekvivalentní příkon: 60 W
• Vstupní napětí: 220-240 V
• Výkon v lumenech: 806 lm při 4000 K
• Max. příkon v pohotovostním režimu: 0,2 W
• Průměr: 62 mm
• Výška: 110 mm
• Stmívatelná pouze pomocí inteligentního zařízení
• Možnost inovace softwaru: při připojení k zařízení Hue Bridge
Prostředí:
• Provozní vlhkost: 5 % < V <95 % (bez kondenzace)
• Provozní teplota: -10° C - 45° C

Parametry produktu

Základní parametry

  • 10 W Celkový výkon
  • E27 Druh patice
  • 806 Lumen Světelný tok
  • Ano Nastavitelný barevný tón

Další vlastnosti

Značka: Philips lighting
Celkový výkon: 10 W
Druh patice: E27
Životnost žárovky: 25000 hod.
Barva světla: proměnná
Stmívatelné: Ano
Světelný tok: 806 Lumen

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 62 mm
Výška: 110 mm
Délka: 62 mm
Hmotnost: 272 g
Průměr: 62

Obsah balení

Obsah balení: 2 x žárovka

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +
Napájení: 220-240

Funkce

Nastavitelný barevný tón: Ano

Další parametry

Technologie: ZigBee
Kompatibilní s hlas.asistentem: Amazon Alexa, Apple Home Kit, Google Assistant
Typ SMART produktu: sada / kit, žárovka
Oblast využítí: Osvětlení

Ostatní

Kód produktu: 929001257363

Všechny parametry

Recenze Philips Hue White and color Ambiace E27 10W A19 2ks

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se