Philips Hue White Ambiance LRK E27 9.5W A19

949 Kč

Na objednávku - termín upřesníme Dostupnost v prodejnách

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 9,49 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Philips Hue startovací souprava White Ambiance LRK E27 9.5W A19 obsahuje v balení žárovku s bílým světlem a stmívací spínač Hue. Mohou z vašeho osvětlení stvořit mimořádný zážitek s proměnlivým bílým světlem. Systém Philips Hue je systém chytrého osvětlení, který umožňuje snadno ovládat světla v místnosti a vytvořit vhodnou atmosféru pro každou chvíli. Nastavte si tu správnou atmosféru prostřednictvím rozsahu odstínů bílého světla, od studeného denního, až po relaxační teplé bílé světlo. Svit lze regulovat pomocí chytrých zařízení s připojením přes můstek Philips Hue Bridge, který není součástí balení. Nebo dálkovým ovladačem se stmívačem Philips Hue Dimmer Switch, který je v balení. Zobrazit celý popis

Popis produktu

 

Dokonalá náhrada

Žárovka Philips Hue s bílou atmosférou a paticí E27 je navržena jako skvělý doplněk, takže snadno doplní vaše stávající bodové osvětlení. Díky tomu je důmyslnou a šetrnou alternativou tradičních halogenových bodových svítidel s paticí E27. Je stmívatelná pouze v případě, že je bezdrátově připojena k můstku Philips Hue nebo ke kompatibilnímu zařízení Philips Hue.

Přirozené vstávání a usínání

Moderní smart žárovka Philips 9,5 W E27 myslí opravdu na všechno. Důkazem tohoto je, že vám nabízí přirozené vstávání, které představuje efekt svítání. Díky tomu, tak určitě vykročíte tou správnou nohou do nového dne. V priprodzenom probouzení vám pomůže to, že intenzita jasu postupně narůstá a vy tak zažijí příjemné a ničím nerušené probouzení.

Vlastní atmosféra

Zní to přímo neuvěřitelně, ale smart žárovka Philips 9,5 W E27 vám pomůžete vytvořit si vlastní atmosféru. Ať už preferujete bílé světlo, které vám připomíná příjemný jarní vánek, teplé bílé světlo připomínající horké letní dny nebo naopak ledově chladné denní světlo, které ve vás evokuje zimu. Je už jen nás, co z toho si vyberete.

Ztlumení jasu

Světlo žárovky Philips 9,5 W E27 si můžete nastavit přesně podle vašich představ prostřednictvím kompatibilních zařízení Philips Hue. Ovládat tuto moderní LED žárovku můžete zcela bezdrátově a to po připojení k stmívací spínači Philips Hue (je v balení) nebo k můstku Philips Hue(prodává se samostatně nebo je součástí setů Philips Hue)..

Ovládání přes aplikaci

Vzhledem k tomu, že žijeme v uspěchaném světě se každému z nás občas po odchodu z domu stane, že intenzivně přemýšlí nad tím, zda jsou všechna světla v domě zhasnuté. Díky aplikací Philips Hue, která je určena pro systémy Android a iOS už více nebudete muset přemýšlet, ale hned si to můžete zkontrolovat. Tato šikovná aplikace vám totiž umožňuje ovládat vaše světla na dálku a to bez ohledu na to, kde se akutálne nacházíte. Tato funkcionalita vyžaduje dokoupit můstek Philips Hue.

Časovače pomocí můstku Philips Hue

Pokud patříte k těm, kteří nestálé cestují a doma pobýváte velmi málo je více než pravděpodobné, že využijete funkci plánování. Tato funkce se postará o to, abyste mohli vytvořit pro své okolí dojem, že se nacházíte doma, i když to tak ve skutečnosti není. Philips 9,5 W E27 světla si můžete nastavit tak, aby zapnuli ve vámi přednastaveném čase nebo se například během noci postupně vypnuli. Vy si tak budeme mít stále 100% jistotu v tom, že všechna světla jsou zhasnuté. Samozřejmě, Philips 9,5 W E27 umožňuje nastavit si různé časy pro osvětlení v jednotlivých koutech vašeho domu.

Vše pod kontrolou

Philips 9,5 W E27 je to správnou volbou pro všechny, kteří chtějí mít nesutále vše pod kontrolou. Aplikace Philips Hue umožňuje ovládat světla prostřednictvím vašeho tabletu nebo telefonu. Pokud chcete zjistit, co všechno vám světla Philips 9,5 W E27 nabízejí, určitě si nastavte časovače, budíky, upozornění a řadu dalších funkcí. Stylový systém Philips Hue podporuje používání asistenci Apple Homekit, Amazon Alexa a Asistenta Google. Samozřejmostí je ovládání vašich světel hlasem (v cizím jazyce). Tato funkcionalita vyžaduje dokoupit můstek Philips Hue.

Stmívač Philips Hue Dimmer Switch specifikace:
Frekvenční pásmo: 2400–2483,5 MHz
Životnost: 50000 kliknutí
Max. počet světel na přepínač: 10 bez připojení k můstku Hue
Minimální životnost baterie: min. 3 let
Možnost inovace softwaru při připojení k systému Philips Hue Bridge
Hloubka přepínače: 11 mm
Výška přepínače: 92 mm
Šířka přepínače: 35 mm
Hloubka zadní strany: 14 mm
Výška zadní strany: 115 mm
Šířka zadní strany: 70 mm
Světelné spojení ZigBee: protokol IEEE 802.15.4
Baterie dodáváná s přístrojem: 1 x CR2450

Parametry produktu

Základní parametry

  • 9,5 W Celkový výkon
  • E27 Druh patice
  • 806 Lumen Světelný tok
  • Ne Nastavitelný barevný tón

Další vlastnosti

Značka: Philips lighting
Celkový výkon: 9,5 W
Druh patice: E27
Životnost žárovky: 25000 hod.
Barva světla: proměnná
Stmívatelné: Ano
Světelný tok: 806 Lumen

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 62 mm
Výška: 110 mm
Délka: 62 mm
Hmotnost: 180 g
Průměr: 62

Obsah balení

Obsah balení: 1 x žárovka + dimmer switch

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +
Napájení: 220-240

Funkce

Nastavitelný barevný tón: Ne

Další parametry

Technologie: ZigBee
Kompatibilní s hlas.asistentem: Amazon Alexa, Apple Home Kit, Google Assistant
Typ SMART produktu: sada / kit, žárovka
Oblast využítí: Osvětlení

Ostatní

Kód produktu: 929001200141

Všechny parametry

Recenze Philips Hue White Ambiance LRK E27 9.5W A19

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se