Philips Hue White Ambiance GU10 5.5W 2 ks

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

 

Dokonalá náhrada

Žárovka Philips Hue s bílou atmosférou a paticí GU10 je navržena jako skvělý doplněk, takže snadno doplní vaše stávající bodové osvětlení. Díky tomu je důmyslnou a šetrnou alternativou tradičních halogenových bodových svítidel s paticí GU10. Je stmívatelná pouze v případě, že je bezdrátově připojena k můstku Philips Hue nebo ke kompatibilnímu zařízení Philips Hue.

Přirozené vstávání a usínání

Moderní smart žárovka Philips 5,5 W GU10 myslí opravdu na všechno. Důkazem tohoto je, že vám nabízí přirozené vstávání, které představuje efekt svítání. Díky tomu, tak určitě vykročíte tou správnou nohou do nového dne. V priprodzenom probouzení vám pomůže to, že intenzita jasu postupně narůstá a vy tak zažijí příjemné a ničím nerušené probouzení.

Vlastní atmosféra

Zní to přímo neuvěřitelně, ale smart žárovka Philips 5,5 W GU10 vám pomůžete vytvořit si vlastní atmosféru. Ať už preferujete bílé světlo, které vám připomíná příjemný jarní vánek, teplé bílé světlo připomínající horké letní dny nebo naopak ledově chladné denní světlo, které ve vás evokuje zimu. Je už jen nás, co z toho si vyberete.

Ztlumení jasu

Světlo žárovky Philips 5,5 W GU10 si můžete nastavit přesně podle vašich představ prostřednictvím kompatibilních zařízení Philips Hue. Ovládat tuto moderní LED žárovku můžete zcela bezdrátově a to po připojení k stmívací spínači Philips Hue nebo k můstku Philips Hue.

Ovládání přes aplikaci

Vzhledem k tomu, že žijeme v uspěchaném světě se každému z nás občas po odchodu z domu stane, že intenzivně přemýšlí nad tím, zda jsou všechna světla v domě zhasnuté. Díky aplikací Philips Hue, která je určena pro systémy Android a iOS už více nebudete muset přemýšlet, ale hned si to můžete zkontrolovat. Tato šikovná aplikace vám totiž umožňuje ovládat vaše světla na dálku a to bez ohledu na to, kde se akutálne nacházíte.

Časovače

Pokud patříte k těm, kteří nestálé cestují a doma pobýváte velmi málo je více než pravděpodobné, že využijete funkci plánování. Tato funkce se postará o to, abyste mohli vytvořit pro své okolí dojem, že se nacházíte doma, i když to tak ve skutečnosti není. Philips 5,5 W GU10 světla si můžete nastavit tak, aby zapnuli ve vámi přednastaveném čase nebo se například během noci postupně vypnuli. Vy si tak budeme mít stále 100% jistotu v tom, že všechna světla jsou zhasnuté. Samozřejmě, Philips 5,5 W GU10 umožňuje nastavit si různé časy pro osvětlení v jednotlivých koutech vašeho domu.

Vše pod kontrolou

Philips 5,5 W GU10 je to správnou volbou pro všechny, kteří chtějí mít nesutále vše pod kontrolou. Aplikace Philips Hue umožňuje ovládat světla prostřednictvím vašeho tabletu nebo telefonu. Pokud chcete zjistit, co všechno vám světla Philips 5,5 W GU10 nabízejí, určitě si nastavte časovače, budíky, upozornění a řadu dalších funkcí. Stylový systém Philips Hue podporuje používání asistenci Apple Homekit, Amazon Alexa a Asistenta Google. Samozřejmostí je ovládání vašich světel hlasem (v cizím jazyce).

 

Parametry produktu

Základní parametry

  • 5,5 W Celkový výkon
  • A Třída energ.účinnosti
  • GU10 Druh patice

Další vlastnosti

Značka: Philips lighting
Celkový výkon: 5,5 W
Druh patice: GU10
Životnost žárovky: 15000 hod.
Barva světla: proměnná
Stmívatelné: Ano
Světelný tok: 250 Lumen

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 50 mm
Výška: 57 mm
Délka: 50 mm
Hmotnost: 100 g
Průměr: 50

Obsah balení

Obsah balení: 2 x žárovka

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A
Napájení: 220-240

Funkce

Nastavitelný barevný tón: Ne

Další parametry

Technologie: ZigBee
Kompatibilní s hlas.asistentem: Amazon Alexa, Apple Home Kit, Google Assistant
Typ SMART produktu: sada / kit, žárovka
Oblast využítí: Osvětlení

Ostatní

Kód produktu: 929001257603

Všechny parametry

Recenze Philips Hue White Ambiance GU10 5.5W 2 ks

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se