Philips Hue White Ambiance E14 6W B39 2 ks

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 11,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Sada 2 ks žárovek Philips Hue White Ambiance pro patici E14 s bílou barvou světla s příkonem 6 W a životností až 15000 hodín. Po zapnutí má žárovka okamžitý 100% výkon a teplota světla se dá nastavit v rozmezí 2200 K - 6500 K, tedy od hřejivého, teplého bílého po chladné, jasné denní světlo. Její svit lze regulovat pomocí chytrých zařízení s připojením přes můstek Philips Hue Bridge, který není součástí balení. Nebo dálkovým ovladačem se stmívačem Philips Hue Dimmer Switch, který se prodává zvlášť. Světlo vám pomůže probouzet se, relaxovat, číst, soustředit se nebo vám dodá energii. Podle toho, co si vyberete. Bílá ambientní žárovka vám umožňuje ovládat světla prostřednictvím aplikace Philips Hue pro systémy iOS a Android. Pomocí funkce plánování umožní zapnutí a vypnutí žárovky v přednastaveném čase. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

 

Dokonalá náhrada

Žárovka Philips Hue s bílou atmosférou a paticí E14 je navržena jako skvělý doplněk, takže snadno krásně doplní vaše stávající osvětlení. Je stmívatelná pouze v případě, že je bezdrátově připojena k můstku Philips Hue nebo ke kompatibilnímu zařízení Philips Hue.

Přirozené vstávání a usínání

Moderní smart žárovka Philips Hue White Ambiance 6 W E14 myslí opravdu na všechno. Důkazem tohoto je, že vám nabízí přirozené vstávání, které představuje efekt svítání. Díky tomu, tak určitě vykročíte tou správnou nohou do nového dne. V priprodzenom probouzení vám pomůže to, že intenzita jasu postupně narůstá a vy tak zažijí příjemné a ničím nerušené probouzení.

Vlastní atmosféra

Zní to přímo neuvěřitelně, ale smart žárovka Philips 6 W E14 vám pomůžete vytvořit si vlastní atmosféru. Ať už preferujete bílé světlo, které vám připomíná příjemný jarní vánek, teplé bílé světlo připomínající horké letní dny nebo naopak ledově chladné denní světlo, které ve vás evokuje zimu. Je už jen nás, co z toho si vyberete.

Ovládání přes aplikaci

Vzhledem k tomu, že žijeme v uspěchaném světě se každému z nás občas po odchodu z domu stane, že intenzivně přemýšlí nad tím, zda jsou všechna světla v domě zhasnuté. Díky aplikací Philips Hue, která je určena pro systémy Android a iOS už více nebudete muset přemýšlet, ale hned si to můžete zkontrolovat. Tato šikovná aplikace vám totiž umožňuje ovládat vaše světla na dálku a to bez ohledu na to, kde se akutálne nacházíte.

Časovače

Pokud patříte k těm, kteří nestálé cestují a doma pobýváte velmi málo je více než pravděpodobné, že využijete funkci plánování. Tato funkce se postará o to, abyste mohli vytvořit pro své okolí dojem, že se nacházíte doma, i když to tak ve skutečnosti není. Philips 6 W E14 světla si můžete nastavit tak, aby zapnuli ve vámi přednastaveném čase nebo se například během noci postupně vypnuli. Vy si tak budeme mít stále 100% jistotu v tom, že všechna světla jsou zhasnuté. Samozřejmě, Philips 6 W E14 umožňuje nastavit si různé časy pro osvětlení v jednotlivých koutech vašeho domu.

Vše pod kontrolou

Philips 6 W E14 je to správnou volbou pro všechny, kteří chtějí mít nesutále vše pod kontrolou. Aplikace Philips Hue umožňuje ovládat světla prostřednictvím vašeho tabletu nebo telefonu. Pokud chcete zjistit, co všechno vám světla Philips 6 W E14 nabízejí, určitě si nastavte časovače, budíky, upozornění a řadu dalších funkcí. Stylový systém Philips Hue podporuje používání asistenci Apple Homekit, Amazon Aleca a Asistenta Google. Samozřejmostí je ovládání vašich světel hlasem (v cizím jazyce).

Parametry produktu

Základní parametry

  • Celkový výkon 6 W
  • Druh patice E14
  • Světelný tok 470 Lumen
  • Nastavitelný barevný tón Ne

Další vlastnosti

Značka: Philips lighting
? Smart: Ano
Celkový výkon: 6 W
Druh patice: E14
Životnost žárovky: 25000 hod.
Barva světla: proměnná
Stmívatelné: Ano
Světelný tok: 470 Lumen

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 39 mm
Výška: 117 mm
Délka: 39 mm
Hmotnost: 100 g
Průměr: 39

Obsah balení

Obsah balení: 2 x žárovka

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +
Napájení: 220-240

Funkce

Nastavitelný barevný tón: Ne

Další parametry

Technologie: ZigBee
Kompatibilní s hlas.asistentem: Google Assistant, Amazon Alexa, Apple Home Kit
Typ SMART produktu: sada / kit, žárovka
Oblast využítí: Osvětlení

Ostatní

Kód produktu: 929001301402

Všechny parametry

Recenze Philips Hue White Ambiance E14 6W B39 2 ks

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Philips Hue White Ambiance E14 6W B39 2 ks