Philips Hue Outdoor LightStrip LED vnější světelný pás (2m)

2 339 Kč ? 2 338 Kč

Na splátky spočítat

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 233,80 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Světelný LED pás Philips Hue LightStrip Outdoor s délkou 2 m se pyšní výkonem 19 W. Poslouží Vám v exteriéru pro osvětlení okolí Vašeho domu. Je flexibilní a voděodolný, což dokládá stupeň krytí IP67, takže je vhodný do každého počasí (-20 °C do 45 °C). Díky možnosti výběru z 16 milionů barev můžete zvolit světlo v rozmezí 2200K-6500K. Světelný pás nabízí i možnost automatického rozsvícení a zhasnutí, i na základě polohy. Napájení je zajištěno ze sítě 220 V-240 V. Automatizace Vám dovolí ovládat zapnutí/vypnutí světel v přednastaveném čase. Přemostěním Philips Hue máte nekonečné možnosti ovládání smartphonem, stmívacím spínačem Philips Hue, hlasovými asistenty, harmonogramy a propojením s jinými zařízeními. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Popis produktu

 

Flexibilní a odolná konstrukce vhodná do každého počasí

Každý prostor, kde využijete světelný pás Philips Hue LightStrip Outdoor, má jiné nároky na správné osvětlení a tak je flexibilní konstrukce ze silikonu tou nejlepší odpovědí. Pás můžete jednoduše ohýbat a tvarovat podle Vašich představ, a ať už jde o zvýraznění chodníku/příjezdové cesty nebo přichycení na stěnu či strop to pomocí přiložených příchytek nebude nejmenším problémem. V tomto provedení s délkou 2 m je světelný pás vhodný do jakéhokoliv počasí v rozmezí teplot od -20 °C do 45 °C. Neublíží mu ani malé kaluže či stříkající voda, což dokládá stupeň krytí IP67.

Neomezené možnosti pro mimořádné zážitky

Naplánujte si tu nejlepší zahradní oslavu, romantický večer s partnerem nebo si vytvořte atmosféru, jak se Vám zlíbí, použitím světelného pásu Philips LightStrip Outdoor. Dokonalé světlo s výkonem 19 W je ideální pro přímé i nepřímé využití a při použití difúzní vrstvy již nemusíte světelný pás skrývat. Světelný LED pás dokáže vytvořit až 16 milionů barev od  odstínů teplého bílého světla 2200K vhodného v létě až po studené denní světlo 6500K pro zimní měsíce. Ovládání světelného pásu je jednoduché, přemostěním Philips Hue Bridge využijete osvětlení naplno prostřednictvím smartphonu, inteligentních hlasových asistentůstmívacích spínačům Philips Hue i harmonogramů. Nechte se přivítat automatickým rozsvícením světel a při odchodu jejich zhášením. Nastavením režimů Domov a Mimo domov aplikací Hue je možné i na základě Vaší polohy nebo automatizace umožňuje nastavit si zapnutí/vypnutí světel na základě přednastaveného času. Vytvářejte si barevné scény a dynamické efekty a ozvláštněte každou příležitost.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Celkový výkon 20,5 W
  • Světelný tok 840 Lumen
  • Nastavitelný barevný tón Ano

Další vlastnosti

Značka: Philips lighting
? Smart: Ano
Celkový výkon: 20,5 W
Životnost žárovky: 20000 hod.
Barva světla: proměnná
Stmívatelné: Ano
Světelný tok: 840 Lumen

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 11 mm
Výška: 20 mm
Délka: 2000 mm
Hmotnost: 950 g

Obsah balení

Obsah balení: 1 x LED pás 2m + adaptér

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A
Napájení: 220-240

Funkce

Nastavitelný barevný tón: Ano

Další parametry

Kompatibilní s hlas.asistentem: Apple Home Kit, Amazon Alexa, Google Assistant
Typ SMART produktu: žárovka
Oblast využítí: Osvětlení
Technologie: ZigBee

Ostatní

Kód produktu: 929001818702

Všechny parametry

Recenze Philips Hue Outdoor LightStrip LED vnější světelný pás (2m)

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Philips Hue Outdoor LightStrip LED vnější světelný pás (2m)