Philips HUE Lily 17414/30/P7

7 800 Kč ? 7 799 Kč

Na splátky spočítat

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 779,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Všestranné světlo Philips Hue Lily spot (3 kusy) s hliníkovým tělem a výkonem 8 W Vám poslouží v exteriéru pro osvětlení okolí Vašeho domu. Je odolné vůči vlivu prostředí, jelikož se pyšní stupněm krytí IP65 s dvojitou izolací, čímž je vhodné do každého počasí. Díky možnosti výběru z 16 milionů barev, můžete zvolit světlo v rozmezí 2000K-6500K při svítivosti 640 lm. Aplikace Hue umožňuje automatické rozsvícení/zhasnutí i na základě přednastaveného času. Instalace je jednoduchá. Vyznačuje se také nízkým napětím a napájením 100 V-120 V. Přemostěním Philips Hue máte nekonečné možnosti ovládání pomocí smartphonu, inteligentních hlasových asistentů nebo stmívacím spínačem Philips Hue. Vytvořte si vlastní scény s dynamickými efekty, které ozvláštní každou příležitost. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Popis produktu

Kvalitní konstrukce do každého počasí

Při výrobě světla Philips Lily Outdoor spot se kladl důraz na odolnost vůči povětrnostním podmínkám a vůči vodě, což dokazuje stupeň krytí IP65, a kvalitu provedení. Světla jsou proto vhodná do jakéhokoli počasí během celého roku. Specificky se zde využívá vysoce kvalitní hliník a nadstandardní syntetika, což vede k té nejlepší optimalizaci. Pod přísným testováním byl vytvořen suprový design pro co nejlepší výkon svícení a případný příchod deště. Instalace je velmi jednoduchá a zvládne ji i začátečník bez zkušeností se zapojováním. Bezpečí je zaručeno nízkým napětím 100 V-120 V. Adaptér je zahrnut jako součást balení. Světlo stačí rozbalit, zapojit a užívat si jeho funkci.

Speciální světlo na speciální příležitosti

Naplánujte si tu nejlepší zahradní oslavu, romantický večer s partnerem nebo si vytvořte atmosféru, jak se Vám zlíbí, použitím 3 balení světel Philips Lily Outdoor. Světlo disponuje výkonem 8 W a svítivostí 640 lm. Světlo dokáže vytvořit až 16 milionů barev od  odstínů teplého bílého světla 2000K vhodného v létě až po studené denní světlo 6500K pro zimní měsíce. Ovládání světla je jednoduché, přemostěním Philips Hue Bridge využijete osvětlení naplno prostřednictvím smartphonu, inteligentních hlasových asistentůstmívacích spínačům Philips Hue. Automatizace umožňuje nastavit si zapnutí/vypnutí světel na základě přednastaveného času. Vytvářejte si barevné scény a dynamické efekty a ozvláštněte každou příležitost.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Celkový výkon 8 W
  • Světelný tok 650 Lumen
  • Nastavitelný barevný tón Ano

Další vlastnosti

Značka: Philips lighting
? Smart: Ano
Celkový výkon: 8 W
Životnost žárovky: 25000 hod.
Barva světla: proměnná
Stmívatelné: Ano
Světelný tok: 650 Lumen

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 70 mm
Výška: 194 mm
Délka: 84 mm
Hmotnost: 430 g

Obsah balení

Obsah balení: 3 x Lily + adaptér

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +

Funkce

Nastavitelný barevný tón: Ano

Další parametry

Kompatibilní s hlas.asistentem: Google Assistant, Amazon Alexa, Apple Home Kit
Typ SMART produktu: sada / kit, svítidlo
Oblast využítí: Osvětlení
Technologie: ZigBee

Ostatní

Kód produktu: 915005629701

Všechny parametry

Recenze Philips HUE Lily 17414/30/P7

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Philips HUE Lily 17414/30/P7