Philips Hue 6W B39 E14 EU

1 617 Kč ? 1 617 Kč

Na splátky spočítat

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 16,17 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Smart žárovka PHILIPS LIGHTING 6W B39 E14 EU s maximálním provozním výkonem 6,5 W, světelným výkonem 16 milionů barev a životností 25 000 hodin. PHILIPS LIGHTING 6W B39 E14 EU s okamžitým výstupem světla 100 % umožňuje synchroznizáciu světla s hudbou a filmy, přirozené vstávání a usínání. Prostřednictvím aplikace Philips Hue pro systémy Android a iOS je možné ovládat světla na dálku. PHILIPS LIGHTING 6W B39 E14 E s funkcí plánování představuje nastavení časovače, aby se zapnout a vypnout v přednastaveném čase. Propojte světla Philips Hue s přemostěním a ovládejte je pomocí smartphonu nebo tabletu přes aplikaci Philips Hue. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva

Popis produktu

Ovládání přes aplikaci

Vzhledem k tomu, že žijeme v uspěchaném světě se každému z nás občas po odchodu z domu stane, že intenzivně přemýšlí nad tím, zda jsou všechna světla v domě zhasnuté. Díky aplikací Philips Hue, která je určena pro systémy Android a iOS už více nebudete muset přemýšlet, ale hned si to můžete zkontrolovat. Tato šikovná aplikace vám totiž umožňuje ovládat vaše světla na dálku a to bez ohledu na to, kde se akutálne nacházíte.

 

Časovače

Pokud patříte k těm, kteří neustálé cestují a doma pobýváte velmi málo je více než pravděpodobné, že využijete funkci plánování. Tato funkce se postará o to, abyste vytvořit pro své okolí dojem, že se nacházíte doma, i když to tak ve skutečnosti není. PHILIPS LIGHTING 6W B39 E14 EU světla si můžete nastavit tak, aby zapnuli ve vámi přednastaveném čase nebo se například během noci postupně vypnuli. Vy tak budeme mít stále 100% -tní jistotu v tom, že všechna světla jsou zhasnuté. Samozřejmě, PHILIPS LIGHTING 6W B39 E14 EU umožňuje nastavit si různé časy pro osvětlení v jednotlivých koutech vašeho domu.

 

Vše pod kontrolou

PHILIPS LIGHTING 6W B39 E14 EU je to správnou volbou pro všechny, kteří chtějí mít nesutále vše pod kontrolou. Prostřednictvím aplikace Philips Hue můžete ovládat světla prostřednictvím vašeho tabletu nebo telefonu. Jednodenní z možností je i možnost přidat k svou systému spínače na aktivaci světel. Pokud chcete zjistit, co všechno vám světla PHILIPS LIGHTING 6W B39 E14 EU nabízejí určitě si nastavte časovače, budíky, upozornění a řadu dalších funkcí. Stylový systém Philips Hue podporuje používání asistenci Apple Homekit, Amazon Aleca a Asistent Google. Samozřejmostí je ovládání vašich světel hlasem.

 

Přirozené vstávání a usínání

Moderní smart žárovka PHILIPS LIGHTING 6W B39 E14 EUmyslí opravdu na vše. Důkazem tohoto je, že vám nabízí přirozené vstávání, které představuje efekt svítání. Díky tomu, tak určitě vykročíte tou správnou nohou do nového dne, ale PHILIPS LIGHTING 6W B39 E14 EU jsou připraveny i na to, že opět půjdete spát. V priprodzenom usínání vám pomůže relaxační teplé bílé světlo, díky kterému se dostatečně uvolníte a připravíte se na kvalitní spánek.

 

Vlastní atmosféra

Zní to přímo neuvěřitelně, ale smart žárovka PHILIPS LIGHTING 6W B39 E14 EU vám pomůžete vytvořit si vlastní atmosféru. Ať už preferujete bílé světlo, které vám připomíná příjemný jarní vánek, teplé bílé světlo připomínající horké letní dny nebo naopak ledově chladné denní světlo, které ve vás evokuje zimu. Je už jen nás, co z toho si vyberete.

 

Synchronizace světel

Všech filmové fanoušky jistě potěší skutečnost, že PHILIPS LIGHTING 6W B39 E14 EU vám dávají možnost váš filmový zážitek rozšířil do celé místnosti nebo synchronizovat vaši oblíbenou hudbu se světlem a sledovat, jak bude na rytmus reagovat. Díky aplikací Philips Hue, kterou vám toto moderní smart osvětlení nabízí si vychutnáte věci, o kterých jste ani nepřemýšleli.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Celkový výkon 6,5 W
  • Druh patice E14
  • Světelný tok 470 Lumen
  • Nastavitelný barevný tón Ano

Další vlastnosti

Značka: Philips
? Smart: Ano
Celkový výkon: 6,5 W
Druh patice: E14
Životnost žárovky: 25000 hod.
Barva světla: proměnná
Stmívatelné: Ano
Světelný tok: 470 Lumen

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 39 mm
Výška: 165 mm
Délka: 55 mm
Hmotnosť: 50 g
Průměr: 39

Obsah balení

Obsah balení: 1 x žárovka

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A ++
Technologie: ZigBee
Kompatibilní s hlas.asistentem: Apple Home Kit, Amazon Alexa, Google Assistant
Typ SMART produktu: žárovka
Oblast využítí: Osvětlení

Funkce

Nastavitelný barevný tón: Ano

Energetické údaje

Napájení: 220-240

Ostatní

Kód produktu: 929001301301

Všechny parametry

Recenze Philips Hue 6W B39 E14 EU

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Philips Hue 6W B39 E14 EU