Philips E27 7,5W WW

249 Kč ? Ušetříte 16 % 209 Kč

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 2,09 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Žárovka Philips LED Classic FL GOLD/6 48W stmívatelná, se světelným efektem plamene. Díky svému mimořádnemu teplému světlu navozuje pokojnou a intimní atmosféru. Ideální světlo na osvětlení domácnosti.. Zobrazit celý popis

 • Výprodej − 16 %

Popis produktu

 

 

Philips LED Classic FL GOLD/6 48W stmívatelná

 • 7,5 W (48 W)
 • E27
 • Plamen
 • Stmívatelná

Barevná teplota: Světlo může mít odlišnou barevnou teplotu, která je vyjádřena v kelvínech (K). Žárovky s nižší kelvinovou hodnotou vyzařují teplé a jemné světlo, zatímco ty s vyššími hodnotami vyzařují chladnější a stimulující světlo. Index podání barev (CRI) se používá k popisu vlivu světla na vzhled barev. Přírodní sluneční světlo má hodnotu CRI 100. Hodnota CRI žárovek Philips LED je vždy vyšší než 80, takže barvy jsou pravdivé a přirozené.

Mimořádně teplé světlo: Tato žárovka s barevnou teplotou 2 000 K navozuje pokojnou a intimní atmosféru. Ideální světlo na osvětlení domácnosti.

Možnost stmívání: Tato žárovka může být použita s většinou stmívačů pro vytvoření požadované atmosféry s plynulým stmíváním až na úroveň 10% plného osvětlení. Ujistěte se pomocí tabulky kompatibility tlumení, zda sa váš stmívač může používat s touto žárovkou.

LED žárovka Philips svítí s maximálním jasem po zapnutí. Jednoduše zapněte přepínač a místnost se naplní jasným světlem. Bez pomalého startu, bez čekání.

Díky výdrži až 15 000 hodin už nemusíte tak vyměňovat žárovky a můžete si vychutnat toto dokonalé řešení osvětlení již více než 15 let.

LED technologie ušetří až 80% energie ve srovnání se standardní žárovkou. Investice do jejího nákupu se vám vrátí a každým rokem vám bude šetřit peníze. Přispívá také k ochraně životního prostředí.

Nevyzařuje infračervené světlo, takže nevzniká žádné teplo. Také nevyzařuje žádné ultrafialové světlo. To vše znamená, že toto světlo nezpůsobuje blednutí tkanin ani jiných materiálů.

Žárovky LED Classic vycházejí ze standardní energetickz úsporné LED technologie. Můžete si dopřát žárovku ve stylu retro, která kombinuje nejmodernější technologii s klasickým designem.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Druh patice E27
 • Barva světla teplá bílá
 • Stmívatelné Ano
 • Světelný tok 610 Lumen
 • Typ žárovky LED
 • Napájení 220-240

Další vlastnosti

Značka: Philips lighting
Celkový výkon: 7,5 W
Druh patice: E27
Životnost žárovky: 15000 hod.
Barva světla: teplá bílá
Stmívatelné: Ano
Světelný tok: 610 Lumen
Počet spínacích cyklů: 20000

Logistická data

Počet kusov: 1 ks

Obsah balení

Počet kusů v balení: 1 Kus

Fyzické vlastnosti a barva

Průměr: 60

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +
Napájení: 220-240

Vzhled

Typ žárovky: LED

Další parametry

Provedení žárovky: žárovka

Ostatní

Kód produktu: 929001332917

Všechny parametry

Recenze Philips E27 7,5W WW

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Philips E27 7,5W WW