Philips A60 E27 6,7W WW stmívatelná

208 Kč ? 207 Kč

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 2,07 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Žárovka Philips A60 E27 6,7W WW se ztlumením světla do teplých odstínů nabízí nový zážitek se stmívatelné diodami. LED žárovky Philips WarmGlow umožňují ztlumit každodenní světlo na útulné tóny tradičních lamp. Čím více světlo ztlumíte, tím teplejší působí. Tím se odlišují od standardních stmívatelných LED žárovek, které jsou po ztlumení pouze méně jasné. Žárovky WarmGlow mají vylepšený index podání barev 90, který je srovnatelný s přirozeným světlem a pomáhá vnímat skutečné barvy domova. Zobrazit celý popis

 • Sleva

Popis produktu

Philips LED Classic WW CL/4 40W stmívatelná

 • 5,5 W (40 W)
 • E27
 • Teplá bílá
 • Stmívatelná

Barevná teplota: Světlo může mít odlišnou barevnou teplotu, která je vyjádřena v kelvínech (K). Žárovky s nižší kelvinovou hodnotou vyzařují teplé a jemné světlo, zatímco ty s vyššími hodnotami vyzařují chladnější a stimulující světlo. Index podání barev (CRI) se používá k popisu vlivu světla na vzhled barev. Přírodní sluneční světlo má hodnotu CRI 100. Hodnota CRI žárovek Philips LED je vždy vyšší než 80, takže barvy jsou pravdivé a přirozené.

Světlo této stlumitené žárovky můžete stlumiť z teplého světla 2 200 K na 2 700 K. Čím více světlo stulmíte, tím bude teplejší.

Moderní, výkonná, energeticky úsporná standardní LED žárovka s krásně vytvořeným designem a standardními rozměry. Dokonalá ekologická náhrada tradičních standardních žárovek.

LED žárovka Philips svítí s maximálním jasem po zapnutí. Jednoduše zapněte přepínač a místnost se naplní jasným světlem. Bez pomalého startu, bez čekání.

Díky výdrži až 15 000 hodin už nemusíte tak vyměňovat žárovky a můžete si vychutnat toto dokonalé řešení osvětlení již více než 15 let.

LED technologie ušetří až 80% energie ve srovnání se standardní žárovkou. Investice do jejího nákupu se vám vrátí a každým rokem vám bude šetřit peníze. Přispívá také k ochraně životního prostředí.

Nevyzařuje infračervené světlo, takže nevzniká žádné teplo. Také nevyzařuje žádné ultrafialové světlo. To vše znamená, že toto světlo nezpůsobuje blednutí tkanin ani jiných materiálů.

Žárovky LED Classic vycházejí ze standardní energetickz úsporné LED technologie. Můžete si dopřát žárovku ve stylu retro, která kombinuje nejmodernější technologii s klasickým designem.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Druh patice E27
 • Barva světla teplá bílá
 • Stmívatelné Ano
 • Světelný tok 470 Lumen
 • Typ žárovky LED
 • Napájení 220-240

Další vlastnosti

Značka: Philips lighting
Celkový výkon: 5,5 W
Druh patice: E27
Životnost žárovky: 15000 hod.
Barva světla: teplá bílá
Stmívatelné: Ano
Světelný tok: 470 Lumen
Počet spínacích cyklů: 20000
Čirá: Ano

Logistická data

Počet kusov: 1 ks

Obsah balení

Počet kusů v balení: 1 Kus

Fyzické vlastnosti a barva

Průměr: 60

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +
Napájení: 220-240

Vzhled

Typ žárovky: LED

Další parametry

Provedení žárovky: žárovka

Ostatní

Kód produktu: 929001893901

Všechny parametry

Recenze Philips A60 E27 6,7W WW stmívatelná

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Philips A60 E27 6,7W WW stmívatelná