Philips Lightning E27 18W

Žárovka Philips LED CDL A67 FR/6 poskytuje denní bílé světlo, výjimečně dlouhou životnost a výraznou úsporu energie od první minuty provozu. Je to skvělá náhrada tradiční matné žárovky. Zobrazit celý popis

 • Sleva

Popis produktu

Philips Lighting CDL FR/6

 • 18 W (120 W)
 • E27
 • Studené denní světlo
 • Nestmívatelná

Barevná teplota: Světlo může mít odlišnou barevnou teplotu, která je vyjádřena v kelvínech (K). Žárovky s nižší kelvinovou hodnotou vyzařují teplé a jemné světlo, zatímco ty s vyššími hodnotami vyzařují chladnější a stimulující světlo. Index podání barev (CRI) se používá k popisu vlivu světla na vzhled barev. Přírodní sluneční světlo má hodnotu CRI 100. Hodnota CRI žárovek Philips LED je vždy vyšší než 80, takže barvy jsou pravdivé a přirozené.

Tato žárovka se vyznačuje barevnou teplotu 6 500 K, což je nejvyšší dostupná barevná teplota žárovek v této kategorii. Proto poskytuje světelný výkon, který se nejvíce přibližuje  k přirozenému světlu. To vám pomůže soustředit se a všímat si i ty nejmenší detaily.

 

oderní, výkonná, energeticky úsporná standardní LED žárovka s krásně vytvořeným designem a standardními rozměry. Dokonalá ekologická náhrada tradičních standardních žárovek.

LED žárovka Philips svítí s maximálním jasem po zapnutí. Jednoduše zapněte přepínač a místnost se naplní jasným světlem. Bez pomalého startu, bez čekání.

Díky výdrži až 15 000 hodin už nemusíte tak vyměňovat žárovky a můžete si vychutnat toto dokonalé řešení osvětlení již více než 15 let.

LED technologie ušetří až 80% energie ve srovnání se standardní žárovkou. Investice do jejího nákupu se vám vrátí a každým rokem vám bude šetřit peníze. Přispívá také k ochraně životního prostředí.

Nevyzařuje infračervené světlo, takže nevzniká žádné teplo. Také nevyzařuje žádné ultrafialové světlo. To vše znamená, že toto světlo nezpůsobuje blednutí tkanin ani jiných materiálů.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Druh patice E27
 • Barva světla bílá
 • Stmívatelné Ne
 • Světelný tok 2000 Lumen
 • Typ žárovky LED
 • Napájení 220-240

Další vlastnosti

Značka: Philips
Celkový výkon: 18 W
Druh patice: E27
Životnost žárovky: 15000 hod.
Barva světla: bílá
Stmívatelné: Ne
Světelný tok: 2000 Lumen
Počet spínacích cyklů: 50000
Čirá: Ne

Logistická data

Počet kusov: 1 ks

Obsah balení

Počet kusů v balení: 1 Kus

Fyzické vlastnosti a barva

Průměr: 69

Další parametry

? Třída energ.účinnosti: A +
Provedení žárovky: žárovka

Vzhled

Typ žárovky: LED

Energetické údaje

Napájení: 220-240

Ostatní

Kód produktu: 929002048001

Všechny parametry

Recenze Philips Lightning E27 18W

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Philips Lightning E27 18W