Philips Sonicare HX9028/10 C2 Optimal Plaque Defence náhradní hlavice (8ks)

1 099 Kč

Cena se slevovým kódem ? Jen do 20. 09. 2020
Jak získáte slevu
879 Kč

Na splátky spočítat

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 10,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Kartáčové nástavce Philips C2 Optimal Plaque Defense jsou určeny pro sonické zubní kartáčky Philips. Husté a vysoce kvalitní vlákna odstraňují povlak až 7-krát účinnější než manuální zubní kartáček. Doporučená doba používání hlavy kartáčku je 3 měsíce. Balení obsahuje 8 kusů nástavců. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva s kódem 220 Kč

Popis produktu

Philips HX9028/10 Sonicare C2 Optimal Plaque Defence

  • 8 kusů v balení
  • Standardní velikost
  • Jednoduchý nasazovací systém
  • Párování režimů BrushSync

Účinné odstraňování povlaku

Husté a vysoce kvalitní vlákna odstraňují povlak až 7-krát účinnější než manuální zubní kartáček. Díky speciálně zakřivenému mechanickému konečku je dosažení zubů v zadní části ústní dutiny hračkou.

Efektivní čištění

Účinnost hlavy kartáčku klesá po 3 měsících používání, technologie BrushSync™ vás však upozorní dříve, než k tomu dojde. Váš inteligentní zubní kartáček sleduje, jak často a s jakou intenzitou si čistíte zuby, a upozorní vás, když bude potřeba nástavec vyměnit. Pokud nemáte inteligentní zubní kartáček Philips Sonicare stačí sledovat modré vlákna, a když se jejich barva změní na bílou, víte, že je čas na výměnu za nový kartáčový nástavec.

Pokročilá sonická technologie

Pokročilá sonická technologie zubních kartáčků řady Philips Sonicare v pravidelných intervalech vstřikuje vodu mezi zuby a její stěry narušují a následně setřou povlak, díky čemuž zajistí každodenní výjimečné čištění.

Splňuje veškeré nároky ústní hygieny

Všechny kartáčové nástavce Philips Sonicare jsou bezpečné a šetrné k zubům i k dásním. Během testů kartáčové nástavce podstupují náročné zkoušky, aby bylo zaručeno, že vám při každém čištění nabídnou výjimečný výkon a výdrž.

Automatický výběr optimálního režimu

Díky funkci párování režimů BrushSync™ dosáhnete vždy to nejlepší čištění. Kartáčový nástavec Philips Sonicare C2 Optimal Plaque Defence se synchronizuje s rukojetí zubního kartáčku Philips Sonicare s technologií BrushSync™ a vybere optimální režim a úroveň intenzity na výjimečné čištění zubů. Stačí jen začít čistit.

Jednoduchá výměna hlavy kartáčku

Kartáčový nástavec Optimal Plaque Defence lze bez problémů nasadit na těla všech zubních kartáčků Philips Sonicare s výjimkou modelů PowerUp Battery a Essence. Jednoduché nasazení umožňuje snadnou výměnu a čištění.

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Philips sonicare

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 6 cm
Hmotnost: 60 g
Výška: 22,1 cm
Hloubka: 4,4 cm

Obsah balení

Obsah balení: náhradní hlavice

Ostatní

Kód produktu: HX9028/10

Recenze Philips Sonicare HX9028/10 C2 Optimal Plaque Defence náhradní hlavice (8ks)

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Philips Sonicare HX9028/10 C2 Optimal Plaque Defence náhradní hlavice (8ks)