Philips Sonicare HX9004/10 InterCare náhradní hlavice (4ks)

749 Kč

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 7,49 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Kartáčové nástavce Philips Sonicare ic InterCare jsou určeny pro sonické zubní kartáčky Philips. Výjimečně dlouhé, husté a kvalitní vlákna si poradí se skrytým povlakem uloženým hluboko mezi zuby. Je klinicky prokázáno, že nástavce Sonicare ic InterCare zmírňují krvácení a záněty dásní po 2 týdnech používání.. Doporučená doba používání hlavy kartáčku je 3 měsíce. Balení obsahuje 4 kusy nástavců. Zobrazit celý popis

Popis produktu

Philips HX9004/10 Sonicare ic InterCare

  • 4 kusy v balení
  • Standardní velikost
  • Jednoduchý nasazovací systém
  • Párování režimů BrushSync

Zdravější dásně

Kartáčový nástavec InterCare má výjimečně dlouhé, husté a kvalitní vlákna, které odstraňují povlak až 7-krát účinnější než manuální zubní kartáček. Poradí si se skrytým povlakem uloženým hluboko mezi zuby. Je klinicky prokázáno, že tento kartáčový nástavec zmírňuje krvácení a záněty dásní již za 2 týdny.

Efektivní čištění

Účinnost hlavy kartáčku klesá po 3 měsících používání, technologie BrushSync™ vás však upozorní dříve, než k tomu dojde. Váš inteligentní zubní kartáček sleduje, jak často a s jakou intenzitou si čistíte zuby, a upozorní vás, když bude potřeba nástavec vyměnit. Pokud nemáte inteligentní zubní kartáček Philips Sonicare stačí sledovat modré vlákna, a když se jejich barva změní na bílou, víte, že je čas na výměnu za nový kartáčový nástavec.

Pokročilá sonická technologie

Pokročilá sonická technologie zubních kartáčků řady Philips Sonicare v pravidelných intervalech vstřikuje vodu mezi zuby a její stěry narušují a následně setřou povlak, díky čemuž zajistí každodenní výjimečné čištění.

Splňuje veškeré nároky ústní hygieny

Všechny kartáčové nástavce Philips Sonicare jsou bezpečné a šetrné k zubům i k dásním. Během testů kartáčové nástavce podstupují náročné zkoušky, aby bylo zaručeno, že vám při každém čištění nabídnou výjimečný výkon a výdrž.

Automatický výběr optimálního režimu

Díky funkci párování režimů BrushSync™ dosáhnete vždy to nejlepší čištění. Kartáčový nástavec Philips Sonicare C2 Optimal Plaque Defence se synchronizuje s rukojetí zubního kartáčku Philips Sonicare s technologií BrushSync™ a vybere optimální režim a úroveň intenzity na výjimečné čištění zubů. Stačí jen začít čistit.

Jednoduchá výměna hlavy kartáčku

Kartáčový nástavec Optimal Plaque Defence lze bez problémů nasadit na těla všech zubních kartáčků Philips Sonicare s výjimkou modelů PowerUp Battery a Essence. Jednoduché nasazení umožňuje snadnou výměnu a čištění.

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Philips sonicare

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 6 cm
Hmotnost: 30 g
Výška: 22,1 cm
Hloubka: 2,5 cm

Obsah balení

Obsah balení: náhradní hlavice

Ostatní

Kód produktu: HX9004/10

Recenze Philips Sonicare HX9004/10 InterCare náhradní hlavice (4ks)

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Philips Sonicare HX9004/10 InterCare náhradní hlavice (4ks)