Philips HX6004/17 Sonicare náhradní hlavice (4ks)

899 Kč ? Ušetříte 14 % 769 Kč

Dostupné pouze na prodejně – Dostupnost v prodejnách

Rezervovat v prodejně

Nákupem získáte 7,69 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Inovativní náhradní hlavice na sonický zubní kartáček Philips Sonicare odstraňují více plaku oproti manuální zubnímu kartáčku. V balení naleznete 1 ks DiamondClean Standard, 1 ks INTERCAR Standard, 1 ks ProResults Standard, 1 ks Sensitive Standard. Pro dosažení co nejlepších výsledků je vhodné hlavice vyměňovat pravidelně, každé 3 měsíce. Hlavice jsou kompatibilní s modely kartáčku Philips Sonicare DiamondClean, EasyClean, HealthyWhite, HealthyWhite + FlexCare, FlexCare +, FlexCare Platinum a Sonicare for Kids. Balení obsahuje 4 ks. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 14 %

Popis produktu

Balenie obsahuje

  • 1 nástavec DiamonClean - je najlepšou bieliacou hlavou. Má stredne tvrdé štetinky, ktoré majú tvar diamantu a vďaka tomu efektívne a zároveň šetrne odstraňujú povlak.
  • 1 nástavec ProResults - je vybavený štetinami s tvarovaným profilom, ktoré sa prirodzenie prispôsobia tvaru vašich zubov a vyčistia aj ťažko dostupné oblasti.
  • 1 nástavec InterCare - má extra dlhé husté štetiny, ktoré si poradia so skrytým povlakom usadeným hlboko v medzizubných priestoroch a na iných ťažko dostupných miestach.
  • 1 nástavec Sensitive - je vybavený výnimočne mäkkými štetinami na jemné, ale účinné čistenie. Špeciálne zastrihnutý profil je prispôsobený prirodzenému tvaru zubov a zaručuje tak ešte šetrnejšie čistenie. Dostupný iv malé, kompaktní velikosti na přesné čištění.


Kompatibilné: DiamondClean, FlexCare Platinum, FlexCare+, FlexCare, HealthyWhite, EasyClean

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Philips sonicare

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 6,2 cm
Hmotnost: 51 g
Výška: 22 cm
Hloubka: 3,1 cm

Obsah balení

Obsah balení: 4 hlavice

Recenze Philips HX6004/17 Sonicare náhradní hlavice (4ks)

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotili 2 zákazníci, kteří si produkt zakoupili.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Petr, 26.12.2018

Šárka, 25.12.2018

doporučuji i ostatním

  • jsme velice spokojeni,chtěla jsem kartáček jen pro sebe,ale když v sadě byly dvě těla tak přítel byl rád že bude mýt i sám pro sebe
  • zatím žádné zápory

Příslušenství k Philips HX6004/17 Sonicare náhradní hlavice (4ks)