Philips Hue White and Color ambiance 9 W E27 set 2 ks


Celkový výkon: 9 W, Druh patice: E27, Světelný tok: 806 Lumen, Nastavitelný barevný tón: Ano, Elektronický informační list


Cena 2 599 Kč

25,99 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Vypočítať splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Set žárovek Philips Hue White and Color ambiance 9 W E27 set 2 ks se postará o příjemné bílé světlo s chladným nebo teplým tónem a také o barevné světlo ze škály 16 milionů barev se stmívatelnou funkcí. Ovládejte žárovku prostřednictvím Bluetooth nebo po připojení k přístroji Hue Bridge, pro další možnosti kontroly žárovky. Přípojka je E27, životnost 25 000 hodin, světelný výkon 806 lm a teplota barev od 2 200 do 6 500 K. Její provozní výkon tvoří 9 W, což je jako 60 W při klasické žárovce. Podporuje ovládání prostřednictvím Google Assistant, Amazon Alexa a Apple Home Kit.

Systém Hue Bridge

Po připojení k zařízení Hue Bridge (není součástí balení) se inteligentní světla stávají ještě všestrannějšími. Jednoduše lze ovládat světla z libovolného místa v domácnosti i mimo ni jen pomocí aplikace Philips Hue. Nastavte časovače, programy a přidejte nebo odstraňte světla ze systému.

Aplikace Hue Bluetooth

Díky aplikaci Hue Bluetooth můžete hlasem ovládat inteligentní svítidla Hue v jedné domácnosti. Přidejte až 10 inteligentních svítidel a můžete je ovládat jediným ťuknutím na tlačítko v mobilním zařízení. Nastavte jasné denní světlo nebo slabé noční osvětlení pro ideální intenzitu světla právě, když to potřebujete.

Správné světlo

Žárovka Philips Hue nabízí bílé světlo v širokém spektru odstínů, od teplých až po studené. Je zcela stmívatelná (od jasného světla až po slabé noční osvětlení), můžete vyladit odstín a jas světla tak, aby ideálně vyhovoval vašim každodenním požadavkům. Zpříjemněte si den předvolenými světelnými recepty speciálně vytvořenými pro vaše každodenní činnosti. Dvě scény ve studených tónech - zvýšení energie, soustředění - vám pomohou začít den a soustředit se. Scény s teplejším světlem - čtení a odpočinek - využijete, když si budete chtít pohodlně číst nebo nechat svou mysl odpočívat. LED žárovka nabízí navíc spektrum 16 milionů barev pro nastavení barevného světla.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Celkový výkon 9 W
Druh patice E27
Světelný tok 806 Lumen
Nastavitelný barevný tón Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Philips Hue White and Color ambiance 9 W E27 set 2 ks

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno