Philips Hue White and Color ambiance 5,7 W GU10


Celkový výkon: 5.7 W, Druh patice: GU10, Světelný tok: 350 Lumen, Nastavitelný barevný tón: Ano, Elektronický informační list


Cena 1 569 Kč

15,69 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Žárovka Philips Hue White and Color ambiance 5,7 W GU10 se postará o příjemné jemně bílé bodové světlo a také o barevné světlo ze škály 16 milionů barev se stmívatelnou funkcí. Ovládejte ji prostřednictvím Bluetooth nebo po připojení k přístroji Hue Bridge, pro další možnosti kontroly žárovky. Přípojka je GU10, životnost 15 000 hodin, světelný výkon 400 lm a teplota barev 2 000-6 500 K. Její provozní výkon tvoří 5,7 W, což je jako 50 W při klasické žárovce. Podporuje ovládání prostřednictvím Google Assistant, Amazon Alexa a Apple Home Kit.

Systém Hue Bridge

Po připojení k zařízení Hue Bridge (není součástí balení) se inteligentní světla stávají ještě všestrannějšími. Jednoduše lze ovládat světla z libovolného místa v domácnosti i mimo ni jen pomocí aplikace Philips Hue. Nastavte časovače, programy a přidejte nebo odstraňte světla ze systému.

Aplikace Hue Bluetooth

Díky aplikaci Hue Bluetooth můžete hlasem ovládat inteligentní svítidla Hue v jedné domácnosti. Přidejte až 10 inteligentních svítidel a můžete je ovládat jediným ťuknutím na tlačítko v mobilním zařízení. Nastavte jasné denní světlo nebo slabé noční osvětlení pro ideální intenzitu světla právě, když to potřebujete.

Správné světlo

Žárovka Philips Hue nabízí bílé světlo v širokém spektru odstínů, od teplých až po studené. Je zcela stmívatelná (od jasného světla až po slabé noční osvětlení), můžete vyladit odstín a jas světla tak, aby ideálně vyhovoval vašim každodenním požadavkům. Zpříjemněte si den předvolenými světelnými recepty speciálně vytvořenými pro vaše každodenní činnosti. Dvě scény ve studených tónech - zvýšení energie, soustředění - vám pomohou začít den a soustředit se. Scény s teplejším světlem - čtení a odpočinek - využijete, když si budete chtít pohodlně číst nebo nechat svou mysl odpočívat. LED žárovka nabízí navíc spektrum 16 milionů barev pro nastavení barevného světla.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Celkový výkon 5.7 W
Druh patice GU10
Světelný tok 350 Lumen
Nastavitelný barevný tón Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Philips Hue White and Color ambiance 5,7 W GU10

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno