Philips Hue White and Color Ambiance Liane 40902/30/P7

Nelze rezervovat

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 442,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Nástěnné svítidlo Philips Hue White and Color Ambiance Liane 40902/30/P7 v černé barvě se vyznačuje elegantním designem s efektem nepřímého osvětlení. Vašemu interiéru dodá moderní nádech. K dispozici má bílé a barevné světlo s funkcí stmívání. Díky svému provedení vytvoří vhodnou atmosféru s jakýmkoli odstínem bílého světla nebo jiné barvy, která se vám líbí. Životnost LED svítidla je až 25000 hodin. Celkový výstup světla je 900 lumenů a výkon 12 W. Dálkové ovládání ovladačem Hue Tap, přes Hue můstek nebo mobilní aplikací. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Popis produktu

Ovládání až 10 světel současně pomocí aplikace Bluetooth

Aplikace Hue Bluetooth vám umožní hlasem ovládat inteligentní svítidla Hue v jedné místnosti v domácnosti. Můžete přidat až 10 inteligentních svítidel a ovládat jejich jedním ťuknutím na tlačítko v mobilním zařízení.

Ovládání osvětlení hlasem

Ovládejte osvětlení hlasem, abyste si zajistili dokonalé pohodlí. Pomocí jednoduchých hlasových příkazů můžete ovládat několik světel v místnosti, ale například i jediné svítidlo. Spolupracuje s asistentkou Amazon Alexa a asistentem Google Assistant.

 

Barevné inteligentní světlo vám přinese zážitky šité na míru

Změňte svou domácnost pomocí 16 milionů barev a při každé události se vám okamžitě podaří navodit tu správnou atmosféru. Jedním dotykem tlačítka se můžete vesele naladit na večírek, přeměnit obývák na kino, rozjasnit interiér domácnosti barevnými akcenty a učinit řadu jiných věcí.

Navoďte si tu správnou atmosféru osvětlením s teplým až studeným bílým světlem

Tyto žárovky a svítidla vám nabízejí bílé světlo v širokém spektru odstínů, od teplých po studené. Protože jsou zcela stmívatelné (od jasného světla až po slabé noční osvětlení), můžete vyladit odstín a jas světla tak, aby ideálně vyhovoval vašim každodenním požadavkům.

Získejte dokonalé světelné recepty pro své denní aktivity

Usnadněte a zpříjemněte si den předvolenými světelnými recepty speciálně vytvořenými pro vaše každodenní činnosti - scény Zvýšení energie, Soustředění, Čtení a Odpočinek. Dvě scény v studených tónech - Zvýšení energie, Soustředění - vám pomohou začít den a soustředit se. Scény s teplejším světlem - Čtení a Odpočinek - využijete, když si budete chtít pohodlně číst nebo nechat svou mysl odpočinout.

Hue Bridge vám zpřístupní kompletní nabídku funkcí inteligentního osvětlení

Své inteligentní osvětlení doplňte zařízením Hue Bridge (prodává se samostatně) a vychutnejte si kompletní nabídku funkcí řady Philips Hue. Zařízení Hue Bridge vám umožní přidat až 50 inteligentních svítidel, které můžete ovládat v celé domácnosti. Pro celou konfiguraci inteligentního domácího osvětlení zautomatizovat, vytvořte si časovač a rutinní postupy, aby vás světla mohly probouzet i uspávat. Svítidla ovládejte, i když právě nejste doma, a dokupte si k nim i další příslušenství, jakým jsou snímače pohybu nebo inteligentní spínače.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Celkový výkon 12 W
  • Druh patice nemá
  • Světelný tok 900 Lumen
  • Nastavitelný barevný tón Ano

Další vlastnosti

Značka: Philips
? Smart: Ano
Celkový výkon: 12 W
Druh patice: nemá
Životnost žárovky: 25000 hod.
Barva světla: proměnná
Stmívatelné: Ano
Světelný tok: 900 Lumen

Obsah balení

Obsah balení: svítidlo

Fyzické vlastnosti a barva

Výška: 558 mm
Délka: 31 mm
Hmotnost: 464,2 g

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +
Napájení: 230 V

Funkce

Nastavitelný barevný tón: Ano

Další parametry

Technologie: ZigBee, Bluetooth
Kompatibilní s hlas.asistentem: Apple Home Kit, Amazon Alexa, Google Assistant
Typ SMART produktu: svítidlo
Oblast využítí: Osvětlení

Ostatní

Kód produktu: 915005871901

Všechny parametry

Recenze Philips Hue White and Color Ambiance Liane 40902/30/P7

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Philips Hue White and Color Ambiance Liane 40902/30/P7