Philips Hue White Ambiance 8.5W E27 Starter kit

Nelze rezervovat

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 339,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Philips Hue White Ambiance 8.5W E27 Starter kit obsahuje 3 LED žárovky Philips Hue White Ambiance, magnetický ovladač a zařízení Hue Bridge. Žárovka se postará o příjemné teplé i chladné bílé světlo se stmívatelná funkcí. Ovládejte ji prostřednictvím Bluetooth, ovladače nebo po připojení ke přístroji Hue Bridge, pro další možnosti kontroly žárovky. Přípojka je E27, životnost 25000 hodin, světelný výkon 806 lm a teplotu barev od 2200 do 6500 K. Její provozní výkon tvoří 8.5 W, což je jako 60 W při klasické žárovce. Podporuje ovládání prostřednictvím Google Assistant, Amazon Alexa a Apple Home Kit. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Popis produktu

Jednoduché ovládání

Spínač Phlips Hue umožňuje bezdrátově snížit nebo zvýšit intenzitu světla. Funguje jako běžný nástěnný spínač a stmívač. Kromě montáže pomocí šroubů nebo silné lepící pásky můžete magnetický ovladač vybrat a kamkoli ho vzít s sebou. Prostřednictvím bezdrátové stmívací soupravy Philips Hue pro inteligentní osvětlení lze připojit až 10 světel a najednou je ovládat jediným stmívacím spínačem.

Systém Hue Bridge

Po připojení k zařízení Hue Bridge (je součástí balení) se inteligentní světla stávají ještě všestrannější. Jednoduše lze ovládat světla z libovolného místa v domácnosti i mimo ní jen pomocí aplikace Philips Hue. Nastavte časovače, programy a přidejte nebo odstraňte světla ze systému.

Aplikace Hue Bluetooth

Díky aplikaci Hue Bluetooth můžete hlasem ovládat inteligentní svítidla Hue v jedné domácnosti. Přidejte až 10 inteligentních svítidel a můžete je ovládat jediným ťuknutím na tlačítko v mobilním zařízení. Nastavte jasné denní světlo nebo slabé noční osvětlení pro ideální intenzitu světla, právě když to potřebujete.

Správné světlo

Žárovka Philips Hue nabízí bílé světlo v širokém spektru odstínů, od teplých až po studení. Je zcela stmívatelná (od jasného světla až po slabé noční osvětlení), můžete vyladit odstín a jas světla tak, aby ideálně vyhovoval vašim každodenním požadavkům. Zpříjemněte si den předvolenými světelnými recepty speciálně vytvořenými pro vše každodenní činnosti. Dvě scény v studených tónech - zvýšení energie, soustředění - vám pomohou začít den a soustředit se. Scény s teplejším světlem - čtení a odpočinek využijete, když si budete chtít pohodlně číst nebo nechat svou mysl odpočívat.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Celkový výkon 8,5 W
  • Druh patice E27
  • Světelný tok 806 Lumen
  • Nastavitelný barevný tón Ano

Další vlastnosti

Značka: Philips
? Smart: Ano
Celkový výkon: 8,5 W
Druh patice: E27
Životnost žárovky: 15000 hod.
Barva světla: proměnná
Stmívatelné: Ano
Světelný tok: 806 Lumen

Obsah balení

Obsah balení: 3x žárovka, Bridge, Dimmer switch

Fyzické vlastnosti a barva

Délka: 110 mm
Hmotnost: 132 g
Průměr: 62

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A +
Napájení: 230 V

Funkce

Nastavitelný barevný tón: Ano

Další parametry

Technologie: ZigBee, Bluetooth
Kompatibilní s hlas.asistentem: Apple Home Kit, Amazon Alexa, Google Assistant
Typ SMART produktu: žárovka
Oblast využítí: Osvětlení

Ostatní

Kód produktu: 929002216903

Všechny parametry

Recenze Philips Hue White Ambiance 8.5W E27 Starter kit

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Philips Hue White Ambiance 8.5W E27 Starter kit