Philips Hue White Ambiance 8.5W E27


Celkový výkon: 8.5 W, Druh patice: E27, Světelný tok: 806 Lumen, Nastavitelný barevný tón: Ano,


Cena 799 Kč

7,99 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Top příslušenství

Popis produktu

Žárovka Philips Hue White Ambiance 8.5W E27 se postará o příjemné teplé i chladné bílé světlo se stmívatelná funkcí. Ovládejte ji prostřednictvím Bluetooth nebo po připojení ke přístroji Hue Bridge, pro další možnosti kontroly žárovky. Přípojka je E27, životnost 25000 hodin, světelný výkon 806 lm a teplotu barev od 2200 do 6500 K. Její provozní výkon tvoří 8,5 W, což je jako 60 W při klasické žárovce. Podporuje ovládání prostřednictvím Google Assistant, Amazon Alexa a Apple Home Kit.

Systém Hue Bridge

Po připojení k zařízení Hue Bridge (není součástí balení) se inteligentní světla stávají ještě všestrannější. Jednoduše lze ovládat světla z libovolného místa v domácnosti i mimo ní jen pomocí aplikace Philips Hue. Nastavte časovače, programy a přidejte nebo odstraňte světla ze systému.

Aplikace Hue Bluetooth

Díky aplikaci Hue Bluetooth můžete hlasem ovládat inteligentní svítidla Hue v jedné domácnosti. Přidejte až 10 inteligentních svítidel a můžete je ovládat jediným ťuknutím na tlačítko v mobilním zařízení. Nastavte jasné denní světlo nebo slabé noční osvětlení pro ideální intenzitu světla, právě když to potřebujete.

Správné světlo

Žárovka Philips Hue nabízí bílé světlo v širokém spektru odstínů, od teplých až po studení. Je zcela stmívatelná (od jasného světla až po slabé noční osvětlení), můžete vyladit odstín a jas světla tak, aby ideálně vyhovoval vašim každodenním požadavkům. Zpříjemněte si den předvolenými světelnými recepty speciálně vytvořenými pro vše každodenní činnosti. Dvě scény v studených tónech - zvýšení energie, soustředění - vám pomohou začít den a soustředit se. Scény s teplejším světlem - čtení a odpočinek využijete, když si budete chtít pohodlně číst nebo nechat svou mysl odpočívat.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Celkový výkon 8.5 W
Druh patice E27
Světelný tok 806 Lumen
Nastavitelný barevný tón Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Philips Hue White Ambiance 8.5W E27

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno