Philips Hue White Ambiance 5,5 W GU10


Celkový výkon: 5.5 W, Druh patice: GU10, Světelný tok: 350 Lumen, Nastavitelný barevný tón: Ano, Elektronický informační list


Cena 799 Kč

7,99 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Top příslušenství

Popis produktu

Žárovka Philips Hue White 5,5 W GU10 se postará o příjemné jemně bílé bodové světlo se stmívatelnou funkcí. Ovládejte ji prostřednictvím Bluetooth nebo po připojení k přístroji Hue Bridge, pro další možnosti kontroly žárovky. Přípojka je GU10, životnost 15 000 hodin, světelný výkon 400 lm a teplota barev 2 200-6 500 K. Její provozní výkon tvoří 5,5 W, což je jako 50 W při klasické žárovce. Podporuje ovládání prostřednictvím Google Assistant, Amazon Alexa a Apple Home Kit.

Systém Hue Bridge

Po připojení k zařízení Hue Bridge (není součástí balení) se inteligentní světla stávají ještě všestrannějšími. Jednoduše lze ovládat světla z libovolného místa v domácnosti i mimo ni jen pomocí aplikace Philips Hue. Nastavte časovače, programy a přidejte nebo odstraňte světla ze systému.

Aplikace Hue Bluetooth

Díky aplikaci Hue Bluetooth můžete hlasem ovládat inteligentní svítidla Hue v jedné domácnosti. Přidejte až 10 inteligentních svítidel a můžete je ovládat jediným ťuknutím na tlačítko v mobilním zařízení. Nastavte jasné denní světlo nebo slabé noční osvětlení pro ideální intenzitu světla právě, když to potřebujete.

Správné světlo

Žárovka Philips Hue nabízí bílé světlo v širokém spektru odstínů, od teplých až po studené. Je zcela stmívatelná (od jasného světla až po slabé noční osvětlení), můžete vyladit odstín a jas světla tak, aby ideálně vyhovoval vašim každodenním požadavkům. Zpříjemněte si den předvolenými světelnými recepty speciálně vytvořenými pro vaše každodenní činnosti. Dvě scény ve studených tónech - zvýšení energie, soustředění - vám pomohou začít den a soustředit se. Scény s teplejším světlem - čtení a odpočinek - využijete, když si budete chtít pohodlně číst nebo nechat svou mysl odpočívat. 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Celkový výkon 5.5 W
Druh patice GU10
Světelný tok 350 Lumen
Nastavitelný barevný tón Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Philips Hue White Ambiance 5,5 W GU10

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno