Philips Hue White 9 W E27 malý starter kit

Doprava zdarma

Celkový výkon: 9 W, Druh patice: E27, Světelný tok: 806 Lumen, Nastavitelný barevný tón: Ne, Elektronický informační list


Cena 2 099 Kč

20,99 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Vypočítať splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Philips Hue White 9 W E27 malý starter kit obsahuje 2 LED žárovky a zařízení Hue Bridge. Žárovka se postará o příjemné jemně bílé světlo se stmívatelnou funkcí. Ovládejte ji prostřednictvím Bluetooth, ovladače nebo po připojení ke přístroji Hue Bridge, pro další možnosti kontroly žárovky. Přípojka je E27, životnost 25 000 hodin, světelný výkon 806 lm a teplota barev 2 700 K. Její provozní výkon tvoří 9 W, což je jako 60 W při klasické žárovce. Podporuje ovládání prostřednictvím Google Assistant, Amazon Alexa a Apple Home Kit.

Systém Hue Bridge

Po připojení k zařízení Hue Bridge (není součástí balení) se inteligentní světla stávají ještě všestrannějšími. Jednoduše lze ovládat světla z libovolného místa v domácnosti i mimo ni jen pomocí aplikace Philips Hue. Nastavte časovače, programy a přidejte nebo odstraňte světla ze systému.

Aplikace Hue Bluetooth

Díky aplikaci Hue Bluetooth můžete hlasem ovládat inteligentní svítidla Hue v jedné domácnosti. Přidejte až 10 inteligentních svítidel a můžete je ovládat jediným ťuknutím na tlačítko v mobilním zařízení. Nastavte jasné denní světlo nebo slabé noční osvětlení pro ideální intenzitu světla právě, když to potřebujete.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Celkový výkon 9 W
Druh patice E27
Světelný tok 806 Lumen
Nastavitelný barevný tón Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Philips Hue White 9 W E27 malý starter kit

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno