Philips Hue White 9W E27 žárovka


Celkový výkon: 9 W, Druh patice: E27, Světelný tok: 806 Lumen, Nastavitelný barevný tón: Ne, Elektronický informační list


Cena 549 Kč

5,49 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Top příslušenství

Popis produktu

Žárovka Philips Hue White 9W E27 se postará o příjemné jemně bílé světlo se stmívatelnou funkcí. Ovládejte ji prostřednictvím Bluetooth nebo po připojení k přístroji Hue Bridge, pro další možnosti kontroly žárovky. Přípojka je E27, životnost 25 000 hodin, světelný výkon 806 lm a teplotu barev 2 700 K. Její provozní výkon tvoří 9 W, což je jako 60 W při klasické žárovce. Podporuje ovládání prostřednictvím Google Assistant, Amazon Alexa a Apple Home Kit.

Systém Hue Bridge

Po připojení k zařízení Hue Bridge (není součástí balení) se inteligentní světla stávají ještě všestrannějšími. Jednoduše lze ovládat světla z libovolného místa v domácnosti i mimo ni jen pomocí aplikace Philips Hue. Nastavte časovače, programy a přidejte nebo odstraňte světla ze systému.

Aplikace Hue Bluetooth

Díky aplikaci Hue Bluetooth můžete hlasem ovládat inteligentní svítidla Hue v jedné domácnosti. Přidejte až 10 inteligentních svítidel a můžete je ovládat jediným ťuknutím na tlačítko v mobilním zařízení. Nastavte jasné denní světlo nebo slabé noční osvětlení pro ideální intenzitu světla právě, když to potřebujete.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Celkový výkon 9 W
Druh patice E27
Světelný tok 806 Lumen
Nastavitelný barevný tón Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Philips Hue White 9W E27 žárovka

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno