Philips Hue White 5,5 W GU10 set 2 ks


Celkový výkon: 5.5 W, Druh patice: GU10, Světelný tok: 400 Lumen, Nastavitelný barevný tón: Ne, Elektronický informační list


Cena 799 Kč

7,99 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Top příslušenství

Popis produktu

Žárovka Philips Hue White 5,2 W GU10 se postará o příjemné jemně bílé bodové světlo se stmívatelnou funkcí. Ovládejte ji prostřednictvím Bluetooth nebo po připojení k přístroji Hue Bridge, pro další možnosti kontroly žárovky. Přípojka je GU10, životnost 15 000 hodin, světelný výkon 400 lm a teplota barev 2 700 K. Její provozní výkon tvoří 5,2 W, což je jako 57 W při klasické žárovce. Podporuje ovládání prostřednictvím Google Assistant, Amazon Alexa a Apple Home Kit. Balení obsahuje set 2 kusů žárovek.

Systém Hue Bridge

Po připojení k zařízení Hue Bridge (není součástí balení) se inteligentní světla stávají ještě všestrannějšími. Jednoduše lze ovládat světla z libovolného místa v domácnosti i mimo ni jen pomocí aplikace Philips Hue. Nastavte časovače, programy a přidejte nebo odstraňte světla ze systému.

Aplikace Hue Bluetooth

Díky aplikaci Hue Bluetooth můžete hlasem ovládat inteligentní svítidla Hue v jedné domácnosti. Přidejte až 10 inteligentních svítidel a můžete je ovládat jediným ťuknutím na tlačítko v mobilním zařízení. Nastavte jasné denní světlo nebo slabé noční osvětlení pro ideální intenzitu světla právě, když to potřebujete.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Celkový výkon 5.5 W
Druh patice GU10
Světelný tok 400 Lumen
Nastavitelný barevný tón Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Philips Hue White 5,5 W GU10 set 2 ks

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno