Philips Inara Hue


Svítidlo, Celkový výkon: 7 W, Napájení: 220-240, Druh patice: E27, Barva světla: teplá bílá, Světelný tok: 550 lm, Technologie: ZigBee, Kompatibilní s hl. asistentem: Google Assistant. Více info


Cena 2 749 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 27 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Nástěnné svítidlo Philips Inara Hue s vintage žárovkou s vláknem nabízí stmívatelné inteligentní osvětlení, vhodné do venkovního prostředí.

Vintage design s možností stmívání

Klasický design svítidla a vintage vzhled žárovky vytvoří dokonalý akcent na vaší terase nebo u vchodových dveří. Díky funkci stmívání můžete nastavit požadovaný jas a vytvořit tak příjemnou atmosféru.

Nastavte časovače pro vaše pohodlí

Užijte si delší večery venku, dokončete zahrádkářství nebo jen vyložte odpadky po západu slunce. Díky mobilní aplikaci můžete nastavit plány automatického zapínání a vypínání svítidel nebo využívat různé scénáře, jako západ/východ slunce.

Odolný vůči povětrnostním vlivům

Svítidlo Philips Inara Hue je speciálně navrženo pro použití ve venkovním prostředí. Díky krytí IP44 je odolný vůči prachu a vodě, takže zvládne i nepříznivé počasí.

Kvalitní zpracování

Při výrobě svítidla byly použity materiály té nejvyšší kvality, aby byl zajištěn co nejlepší výkon ve vnějších podmínkách, jakož i inteligentní používání materiálů pro optimalizaci rádiové frekvence.

Vyžaduje aplikaci Philips Hue

Připojte svítidlo Philips Calla Hue k zařízení Bridge a ovládejte světlo ze svého chytrého telefonu nebo tabletu prostřednictvím aplikace Philips Hue. Nebo ovládejte světlo jednoduše pomocí vnitřního vypínače se stmívačem Philips Hue pro zapnutí/vypnutí a stmívání.

Díky inteligentním světlům to vypadá, že jste doma

Naplánujte si světelné rutiny s aplikací Philips Hue, i když se zrovna nenacházíte doma. Vaše inteligentní světla se zapnou ve vámi zvolených časech a někdy i několik minut předtím nebo poté, aby skutečně napodobila vaši přítomnost v domě.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Celkový výkon 7 W
Druh patice E27
Světelný tok 550 Lumen
Nastavitelný barevný tón Ne

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Philips Inara Hue

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi