Philips Hue Light Strips Plus LED pás rozšiřující (1m)

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

1 metr flexibilního osvětlení, prodloužitelné, s možností zkrácení

Metrové prodloužení Hue Lightstrip Plus lze snadno připojit ke stávajícímu osvětlení Hue Lightstrip Plus. Můžete jej vytvarovat téměř do jakékoli podoby a pomocí lepicího proužku na zadní straně jej připevnit prakticky k jakémukoli pevnému povrchu. V případě potřeby lze pásek v oblasti označené vzorem nůžek ustřihnout a zkrátit jej na požadovanou délku. Zakomponujte osvětlení Lightstrip Plus do nábytku, pod kuchyňské skříňky nebo zvýrazněte rysy interiéru tímto příjemným nepřímým světlem. Osvětlení Hue Lightstrip Plus je nejvšestrannějším zdrojem světla, který vašemu pokoji zaručeně vdechne nový život.

Vysoký světelný výstup umožňuje funkční i dekorativní použití

Díky vysokému světelnému výstupu 800 lumenů a výbornému světelnému pokrytí po celé délce produkuje Hue Lightstrip Plus dostatek světla k použití pro dekorativní i funkční účely.

Synchronizujte světla Philips Hue s hudbou a filmy

Rozšiřte svůj zážitek ze sledování televize na celou místnost nebo pozvedněte zážitek z hraní na novou úroveň. Stáhněte si aplikaci třetí strany a objevte úžasné věci, které se s osvětlením Philips Hue dají dělat. Nebo světlo synchronizujte se svou hudbou a užijte si melodii na maximum. Přeměňte libovolnou místnost na taneční parket a sledujte, jak světla reagují na vaši hudbu. Stáhněte si jednu z aplikací a rozjeďte večírek s osvětlením Philips Hue.

Ovládejte svá světla odkudkoliv

Svá světla můžete ovládat dálkově, bez ohledu na to, kde se nacházíte. Zkontrolujte, jestli jste nezapomněli zhasnout při odchodu z domova, a rozsviťte, když zůstanete dlouho v práci. Pomocí technologie geofencing vás mohou světla dokonce přivítat, až se vrátíte domů, nebo se automaticky vypnout, když z domu odejdete. Cílem je zjednodušit si život a poskytnout vám pohodu a klid chytrými a užitečnými způsoby.

Snadná automatizace domova pomocí nastavení světelných rozvrhů

Díky osvětlení Philips Hue se pomocí funkce rozvrhu v aplikaci Philips Hue můžete tvářit, že jste doma, i když nejste. Nastavte světla tak, aby se zapnula v předvolený čas, takže při vašem návratu domů budou svítit. Můžete také nastavit, aby se v různých místnostech světla zapínala v různé denní doby. A v noci je samozřejmě možné světla nastavit tak, aby se postupně zhasínala, takže se nebudete muset nikdy bát, jestli jste někde nenechali rozsvíceno.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Celkový výkon 11 W
  • Druh patice nemá
  • Světelný tok 800 Lumen
  • Nastavitelný barevný tón Ano

Další vlastnosti

Značka: Philips lighting
? Smart: Ano
Celkový výkon: 11 W
Druh patice: nemá
Životnost žárovky: 20000 hod.
Barva světla: proměnná
Stmívatelné: Ano
Světelný tok: 800 Lumen

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 11 mm
Délka: 1000 mm

Energetické údaje

? Třída energ.účinnosti: A
Napájení: 100-240 V

Funkce

Nastavitelný barevný tón: Ano

Další parametry

Technologie: ZigBee
Typ SMART produktu: svítidlo
Oblast využítí: Osvětlení

Ostatní

Kód produktu: COL LIGHTSTRIP PLUS

Všechny parametry

Recenze Philips Hue Light Strips Plus LED pás rozšiřující (1m)

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Philips Hue Light Strips Plus LED pás rozšiřující (1m)