Philips HU4813/10

  • 10 % zpět na Věrnostní kartu
  • Sleva 50 %

Zvlhčovač vzduchu, Objem vodního zásobníku: 2000 ml, Barva: mix barev, Hmotnost: 4338 g. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Zvlhčovač vzduchu PHILIPS HU4813 / 10 ze série 2000. Pomocí tohoto moderního přístroje se vám bude snadněji dýchat. Technologie NanoCloud ve srovnání se špičkovými ultrazvukovými odpařovači vzduchu rozšiřuje o 99% méně bakterií a předchází vzniku vlhkých míst a bílého prachu. Díky nízké hlučnosti 34 dB se skvěle hodí do ložnice či dětského pokoje. Barva zvlhčovače: černá.

Zvlhčovač vzduchu PHILIPS HU4813 / 10

  • Až 44 m2
  • Rozšiřuje o 99% méně bakterií *
  • Automatické nastavení vlhkosti
  • indikátor částic

Přirozené vypařování

Optimalizovaný výkon zaručuje hygienické a přirozené vypařování. Suchý vzduch prochází zvlhčovač, přidá se k němu vodní pára a vlhký vzduch vychází ze zvlhčovače do okolí. Technologie NanoCloud využívá proces přirozeného vypařování, který přivádí suchý vzduch do zvlhčovače, přidává do něj molekuly vody a pak zvlhčený vzduch vypouští do místnosti.

Bez bílých fleků a bílého prachu

Díky 360 ° designu zvlhčovač šíří vlhký vzduch rovnoměrně do místnosti a zabraňuje tak vzniku vlhkých míst na podlaze nebo površích. Technologie NanoCloud také snižuje riziko šíření minerálů do vzduchu, čímž zabraňuje usazování bílého prachu na nábytku a površích.

Tichý režim spánku

V režimu spánku zvlhčovač běží při minimální úrovni hluku a všechna světla kromě indikátoru rychlosti jsou vypnuté. Toto nastavení zaručuje, že vlhkost vzduchu bude na požadované úrovni, i zatímco spíte.

Design s jednoduchým čištěním

Oblý minimalistický design usnadňuje čištění. Zvlhčovač nemá topnou desku, takže odstraňování vodního kamene není potřeba.

 

Nádoba s lehkým plněním

Doplňte vodu pomocí poháru nebo doneste nádobu na vodu k vodovodnímu kohoutku. Indikátor maximální hladiny zřetelně ukazuje, kolik vody můžete nalít do nádoby. Když je nádoba prázdná, zvlhčovač se automaticky vypne a displej indikuje potřebu doplnění vody.

Rozšiřuje o 99% méně bakterií

Když se voda vypaří, vodní molekuly jsou tak malé, že vodní opar je pouhým okem neviditelný. Protože jsou takové malé, nedokážou dobře šířit vzduchem bakterie. Naše laboratorní testy potvrdily, že technologie NanoClound šíří o 99% méně bakterií než přední ultrazvukové zvlhčovače.

Žádná horká voda

Zvlhčovač s nízkým rizikem popálení horkou vodou nebo párou. Technologie NanoCloud vodu nezahřívá a předchází tak popálení horkou vodou nebo párou.

Automatické nastavení vlhkosti

Zachovejte stálou úroveň vlhkosti vzduchu díky automatického nastavení vlhkosti. Vyberte si cílovou vlhkost vzduchu 40%, 50% nebo 60% a zvlhčovač se automaticky zapne nebo vypne tak, aby dosáhl požadovanou úroveň vlhkosti. Inteligentní čidlo vlhkosti umožňuje přístroji přesně spravovat úroveň vlhkosti. Poskytuje také číselnou úroveň vlhkosti vzduchu v místnosti v reálném čase.

Časovač

Zařízení bude pracovat nastavený počet hodin a po uplynutí této doby se automaticky vypne. Vyberte si čas 1, 4 nebo 8 hodin.

Vysoká absorpce a odpařování

Zvlhčovač Philips má 3 rychlosti ventilátoru a výkon zvlhčování 300 ml / h při nejvyšším nastavení. Je ideální do středně velkých místností do 44 m2. *

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Objem vodního zásobníku 2000 ml

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Philips HU4813/10

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi