Philips HU2716/10 2000 Series


Typ zvlhčovače: teplá pára, Objem vodního zásobníku: 2000 ml,


Cena 3 299 Kč

Sleva 6 % z původní cena: 3 499 Kč Zobraziť nápovědu

32,99 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Hygienický zvlhčovač Philips HU2716/10 s technologií NanoCloud šíří o 99% méně bakterií než ultrazvukové zvlhčovače. Zvlhčovač rovnoměrně zvlhčuje vzduch. K dispozici nabízí 3 režimy zvlhčování. Je vhodný do místností o velikosti až 32 m2. Numerický displej zajistí přehled nad kvalitou vzduchu. Tichý režim se postará o nerušený spánek.

Philips HU2716/10

  • Senzor vlhkosti NanoCloud Technology
  • Zpětná vazba na kvalitu vzduchu
  • 3 režimy zvlhčování
  • Režimy: Auto a spánek
  • Časovač: 1 ~ 9 hodin

Zdravější vzduch u vás doma

Vytvořte u vás doma příjemné klima s optimálně zvlhčeným vzduchem, který se snadno dýchá a pomáhá udržet vaši pokožku svěží. Na přehledném numerickém displeji zvlhčovače Philips Series 2000 stačí jednoduše navolit preferovanou míru zvlhčení vzduchu (40, 50 nebo 60 %), o zbytek se postará zařízení samo. Díky chytrému senzoru zvlhčovač monitoruje aktuální hladinu zvlhčení vzduchu a upravuje výkon tak, aby vámi zvolenou hladinu udržel. Nemusíte mít obavy ani z kapek vody na podlaze nebo z bílých skvrn na površích, ani jedno nevzniká díky technologii NanoCloud, která využívá přirozeného procesu vypařování vody. Pro nerušený spánek zvolte noční režim, který je mimořádně tichý a nebude vás budit.

O 99 % méně bakterii

Vodní pára je tvořena mimořádně malými molekulami, které jsou díky své velikosti jen velmi stěží schopné přenášet bakterie do vzduchu. Laboratorní testy prokázaly, že technologie NanoCloud šíří až o 99 % méně bakterií než ultrazvukové zvlhčovače.*

Automatická detekce vlhkosti

Chytrý senzor zvlhčovače vzduchu Philips Series 2000 snímá míru vlhkosti v místnosti každé tři vteřiny a na základě získaných dat se automaticky vypíná a zapíná přístroj tak, aby zajistil stálé a rovnoměrné zvlhčení vzduchu.

Tichý noční režim

Pro klidný a nerušený spánek přepněte přístroj do nočního režimu. Ten je mimořádně tichý, takže vás nebude v noci rušit.

3 nastavení vlhkosti

Na výběr máte tři nastavení míry zvlhčení vzduchu v místnosti - 40 %, 50 % a 60 %. Je jen na vás, které hodnoty jsou vám nejpříjemnější. Přístroj průběžně snímá hodnoty vzduchu v místnosti a automaticky upravuje svůj chod tak, aby zajistil stálé a rovnoměrné zvlhčení.

Přirozený proces vypařování

Inovativní technologie NanoCloud, kterou je zvlhčovač vybaven zajišťuje, aby nevznikaly mokré kapky na površích nebo bílé skvrny. Zařízení využívá přirozený proces odpařování vody, které je hygienické. Do zvlhčovače jednoduše vstupuje suchý vzduch, ten je obohacen o molekuly čisté vody a z přístroje vystupuje vzduch zvlhčený, příjemně dýchatelný a šetrný k pokožce.

360° design

Přístroj má unikátní 360° design, který zvlhčený vzduch rovnoměrně distribuuje všemi směry po celé místnosti, zabraňuje vzniku mokrých skvrn na podlaze, nábytku nebo jiných površích. Technologie NanoCloud snižuje šíření minerálů, díky tomu nevznikají bílé stopy.

Vhodný do prostorů až 32 m2

Při nejvyšší rychlosti ventilátoru nabízí zvlhčovač Philips Series 2000 míru zvlhčení až 200 ml/h. Díky těmto parametrům je ideální pro místnosti o rozloze až 32 m2.

Přehled o vlhkosti v reálném čase 

Všechny důležité údaje, jako je aktuální míra zvlhčení vzduchu v místnosti, stav hladiny vody v přístroji a zvolený režim, poznáte snadno díky jednoduchému digitálnímu displeji. Využít můžete i praktický časovač.

* Testováno laboratoří třetí strany v souladu se standardem ZD/172017: Experimentální výsledek byl založen na zkušebním zařízení v maximálním režimu, uvolnění 20 g bakteriální kapaliny do uzavřené komory objemu 30 m3. Bakteriální tekutina je směs sterilní vody a Staphylococcus albus (8032)

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Typ zvlhčovače teplá pára
Objem vodního zásobníku 2000 ml

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Philips HU2716/10 2000 Series

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno